Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Forshaga IF

Följ

Forshaga IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Forshaga IF
Välj lag

Februari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.5
    • 08:30

      Träning Team -09


      09:30
    • 11:00

      Ullvenakers Flyers (hemma) Team-07


      12:30
    • 16:00

      BIK Karlskoga U Blå (hemma) Team-08


      18:00
  • 2Sön
  • 3Mån
    v.6
    • 16:30

      Träning Team-07


      17:30
    • 16:30

      Träning Team-08


      17:30
    • 17:40

      Träning Team-06


      18:40
    • 20:00

      Träning U16


      21:00
    • 21:10

      Träning J20


      22:10
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 16:30

      Träning U16


      17:30
    • 16:30

      Träning Team-06


      17:30
    • 18:30

      Bemanning A-lagsmatch J18


      21:00
    • 19:00

      Köping HC (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 8Lör
    • 08:30

      Träning Team -09


      09:30
    • 09:30

      Träning Team-10


      10:30
    • 10:00

      Träning P-06


      11:30
    • 10:15

      Färjestad BK Vit (borta) Team-08


      12:15
    • 10:30

      Spelarträff P-07


      14:00
    • 11:00

      Färjestad BK Grön (borta) Team-06


      13:00
    • 13:00

      Pizza+J20 match Team-08


      16:00
    • 14:00

      Guldsmedshytte SK (hemma) J20


      16:00
  • 9Sön
  • 10Mån
    v.7
    • 16:30

      Träning Team-08


      17:30
    • 16:30

      Träning Team-07


      17:30
    • 16:45

      Träning P-06


      18:15
    • 17:40

      Träning Team-06


      18:40
    • 18:50

      Träning U16


      19:50
    • 20:00

      Träning J18


      21:00
    • 21:10

      Träning J20


      22:10
  • 11Tis
    • 16:30

      Träning Team -09


      17:30
    • 16:30

      Träning Team-10


      17:30
    • 16:45

      Träning P-06


      18:15
    • 17:40

      Träning Team-08


      18:40
    • 17:40

      Träning Team-07


      18:40
    • 18:45

      Träning J18


      21:00
    • 19:45

      Träning J20


      22:10
    • 20:00

      Träning U16


      21:00
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 11:40

      Träning J20


      12:40
    • 13:00

      Kils AIK (hemma) Team-07


      14:30
    • 16:00

      BIK Karlskoga Vit (hemma) Team-08


      18:00
  • 16Sön
  • 17Mån
    v.8
    • 16:30

      Träning Team-08


      17:30
    • 16:30

      Träning Team-07


      17:30
    • 19:00

      Färjestad BK (hemma) U16


      21:00
    • 21:20

      Träning J20


      22:20
  • 18Tis
    • 16:30

      Träning Team -09


      17:30
    • 16:30

      Träning Team-10


      17:30
    • 17:40

      Träning Team-07


      18:40
    • 18:45

      Träning J18


      21:00
    • 19:45

      Träning J20


      22:10
    • 20:00

      Träning U16


      21:00
  • 19Ons
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 16:30

      Träning Team-08


      17:30
    • 17:40

      Träning Team-06


      18:40
    • 18:00

      Kristinehamnscupen P-06


      00:00
    • 18:50

      Träning J18


      19:50
    • 19:00

      BIK Karlskoga U (borta) U16


      21:00
    • 20:00

      Träning J20


      21:00
  • 22Lör
    • Heldag

      Kristinehamnscupen P-06

    • 08:30

      Träning Team -09


      09:30
    • 14:00

      Kumla HC Black Bulls (hemma) J20


      16:00
    • 14:00

      J20 match Team-08


      16:00
    • 14:30

      Poolspel i Kil Team-10


      17:00
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.9
  • 25Tis
    • 16:30

      Träning Team -09


      17:30
    • 16:30

      Träning Team-10


      17:30
    • 18:45

      Träning J18


      21:00
    • 19:45

      Träning J20


      22:10
  • 26Ons
  • 27Tor
    • 16:30

      Träning Team -09


      17:30
    • 16:30

      Träning Team-08


      17:30
    • 18:45

      Träning J20


      21:00
    • 19:45

      Träning J18


      22:10
  • 28Fre
    • 16:30

      Träning Team-08


      17:30
    • 18:50

      Träning J18


      19:50
  • 29Lör
    • 08:30

      Träning Team -09


      09:30
    • 13:00

      Grums IK:2 (borta) J20


      15:00