Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Forshaga IF

Följ

Forshaga IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Forshaga IF
Välj lag

Januari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.1
  • 2Tor
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 09:00

      Osby IK (borta) Team-08


      10:00
    • 11:10

      Färjestad BK (hemma) Team -09


      12:10
    • 12:45

      Bemanning Cup Ängevi Team-10


      20:00
    • 13:00

      Strömsbro HC (hemma) Team-08


      14:00
    • 15:10

      Mariefred (hemma) Team -09


      16:10
    • 16:15

      AIK (borta) Team-08


      17:15
    • 19:10

      Brynäs IF Ungdom (hemma) Team -09


      20:10
  • 5Sön
    • 10:00

      Hammarö HC (hemma) Team-08


      11:00
    • 12:30

      Bemanning NYT J18


      14:45
    • 13:40

      Trollhättans HC (borta) Team-08


      14:40
    • 17:20

      Jar Hockey (hemma) Team-08


      18:20
  • 6Mån
    v.2
    • 12:00

      Bumperball, lunch o fotboll P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning Team-07


      17:30
    • 17:40

      Träning Team-06


      18:50
    • 19:00

      Träning U16


      20:10
    • 20:20

      Träning J20


      21:30
  • 7Tis
    • 16:30

      Träning Team-10


      17:30
    • 16:30

      Träning Team -09


      17:30
    • 17:40

      Träning Team-07


      18:40
    • 18:45

      Träning J18


      21:00
    • 19:45

      Träning J20


      22:10
    • 20:00

      Träning U16


      21:00
  • 8Ons
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      17:45
    • 16:30

      Träning Team-08


      17:30
    • 17:30

      Träning J18


      18:30
    • 18:40

      Färjestad BK (hemma) U16


      21:00
    • 19:00

      Eskilstuna Linden Hockey (borta) A-lag Herrar


      21:00
  • 11Lör
    • 08:30

      Träning Team -09


      09:20
    • 09:50

      Poolspel Ängevi Team-10


      14:00
    • 10:00

      Norrstrands IF Fotboll (borta) P-06


      11:00
    • 11:00

      Hammarö FK (hemma) P-06


      12:00
    • 17:00

      Grums IK:2 (borta) J20


      19:00
  • 12Sön
  • 13Mån
    v.3
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning Team-07


      17:30
    • 16:30

      Träning Team-08


      17:30
    • 17:40

      Träning Team-06


      18:40
    • 20:00

      Träning U16


      21:00
    • 21:10

      Träning J20


      22:10
  • 14Tis
    • 16:30

      Träning Team-10


      17:30
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning Team -09


      17:30
    • 18:45

      Träning J18


      21:00
    • 18:50

      Träning Team-07


      19:50
    • 19:45

      Träning J20


      22:10
    • 20:00

      Träning U16


      21:00
  • 15Ons
    • 06:30

      Träning Team-06


      07:30
    • 16:00

      Träning TKH Hockeyskola


      17:00
    • 17:00

      Träning Team-10


      18:00
    • 17:30

      Bemanning A-lagsmatch Team-08


      21:00
    • 18:30

      Bemanning A-lagsmatch J18


      21:00
      Ängevi Ishall, Forshaga
      Samlingsinformation: Vid mediakuren
      Samlingstid: 18:30
      Anteckning: Andreas Seger, Linus Back, William Björkman Flodin, William Kull, Samuel Svedberg och Isaac Resare.
    • 19:00

      Nyköpings SK (hemma) A-lag Herrar


      21:00
    • 19:00

      A-lagsmatch Team -09


      21:00
  • 16Tor
    • 16:30

      Träning Team -09


      17:30
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Möte med föräldrar och spelare Team-08


      18:00
    • 17:40

      Träning Team-06


      18:40
    • 17:40

      Träning Team-07


      18:40
    • 18:45

      Träning J20


      21:00
    • 19:45

      Träning J18


      22:10
    • 20:00

      Munkfors/Sunne (borta) U16


      22:00
  • 17Fre
    • 16:30

      Träning Team-08


      17:30
    • 17:30

      Hertzöga BK (borta) P-06


      18:30
    • 17:40

      Träning J18


      18:40
    • 18:00

      Degerfors IF Ungdom (borta) P-06


      19:00
    • 19:00

      IFK Kristinehamn (borta) P-06


      20:00
    • 19:00

      Köping HC (borta) A-lag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Karlskoga (borta) Team-06


      21:00
    • 20:30

      Bråtens IK (hemma) P-06


      21:30
  • 18Lör
    • 08:30

      Träning Team -09


      09:20
    • 09:30

      Träning TKH Hockeyskola


      10:30
    • 12:45

      Poolspel Färjestad Team-10


      17:00
    • 13:00

      Filipstads IF (borta) Team-08


      15:00
    • 14:00

      Fellingsbro/Frövi IK (hemma) J20


      16:00
    • 16:00

      Grums/Säffle (borta) U16


      18:00
  • 19Sön
  • 20Mån
    v.4
    • 16:30

      Träning Team-07


      17:30
    • 16:30

      Träning Team-08


      17:30
    • 17:30

      Träning Team-06


      18:30
    • 18:30

      Arvika/Charlottenberg (hemma) U16


      20:30
    • 21:00

      Träning J20


      22:00
  • 21Tis
    • 16:30

      Träning Team-10


      17:30
    • 16:30

      Träning Team -09


      17:30
    • 16:45

      Träning P-06


      18:15
    • 17:40

      Träning Team-07


      18:40
    • 18:45

      Träning J18


      21:00
    • 19:45

      Träning J20


      22:10
  • 22Ons
  • 23Tor
    • 16:30

      Träning Team -09


      17:30
    • 16:30

      Träning Team-08


      17:30
    • 16:45

      Träning P-06


      18:15
    • 17:40

      Träning Team-07


      18:40
    • 17:40

      Träning Team-06


      18:40
    • 18:45

      Träning J20


      21:00
    • 19:00

      Aktivitet FBK-Växjö Team-08


      21:00
    • 19:00

      Arvika HC/Grums IK 2 (borta) J18


      21:00
  • 24Fre
    • 16:30

      Träning Team-08


      17:30
    • 17:30

      Norrstrands IF (hemma) P-06


      18:00
    • 17:40

      Träning Team-06


      18:40
    • 17:40

      Träning U16


      18:40
    • 18:50

      Träning J18


      19:50
    • 19:00

      Malungs IF (borta) A-lag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Hertzöga BK (hemma) P-06


      20:00
    • 20:00

      IFK Kristinehamn (borta) P-06


      20:30
  • 25Lör
  • 26Sön
    • 11:30

      Sunne IK/IFK Munkfors (hemma) J18


      13:30
    • 14:30

      Bemanning A-Lagsmatch Team-10


      19:00
    • 15:30

      Bemanning A-lagsmatch J20


      18:00
    • 15:45

      Enkronasmatchen Team-08


      18:00
    • 16:00

      Enkronasmatchen J20


      18:00
    • 16:00

      Maskot A-Laget Team -09


      19:00
    • 16:00

      Eskilstuna Linden Hockey (hemma) A-lag Herrar


      18:00
    • 16:00

      Enkronasmatchen J18


      18:00
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
  • 27Mån
    v.5
    • 16:30

      Träning Team-07


      17:30
    • 16:30

      Träning Team-08


      17:30
    • 19:00

      Kils AIK (hemma) Team-06


      21:00
    • 20:00

      Träning U16


      21:00
    • 20:40

      Träning J20


      21:40
  • 28Tis
  • 29Ons
  • 30Tor
  • 31Fre
    • 16:30

      Träning Team-08


      17:30
    • 17:40

      Träning U16


      18:40
    • 18:50

      Träning J18


      19:50
    • 20:00

      Träning Team-07


      21:00