Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Forshaga IF

Följ

Forshaga IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Forshaga IF
Välj lag

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
    • 11:00

      IS Emtarna-FIF P-09 Fotboll


      12:30
    • 11:00

      Filipstads FF (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      Lysviks IF (borta) P-07


      13:00
    • 12:00

      Aktivitet med tester J20


      15:00
    • 15:00

      Råda IK gul (borta) P-06


      17:00
    • 15:00

      Mariestad BoIS (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 17:00

      Olsäters SK (borta) P01/02/03


      19:00
    • 18:00

      FBK Karlstad 3 (hemma) P-07


      20:00
    • 18:00

      Föräldramöte Team-08


      19:00
  • 2Mån
    v.36
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
  • 7Lör
    • Heldag

      Nordic Team-06

    • 10:00

      Älvstädning J18


      13:00
    • 10:30

      IF Nyedshov (hemma) P-07


      12:30
    • 14:00

      KB Karlskoga FF vit (hemma) P-07


      16:00
    • 16:00

      Ringerike Panthers (hemma) A-lag Herrar


      18:00
    • 16:30

      Storfors FF (borta) P01/02/03


      18:30
    • 16:30

      Storfors (borta) P-04


      18:30
  • 8Sön
    • 00:00

      Nordic Team-06


      16:30
    • 09:00

      Poolspel P-10 Fotboll


      15:00
    • 09:30

      Bemanning NYT Team-08


      15:00
    • 11:00

      Nor/Edsvalla (hemma) P-06


      13:00
    • 13:00

      Arvika HC (borta) J18


      15:00
    • 14:00

      FBK Karlstad 2 (hemma) P-08


      16:00
    • 17:00

      Sommarro IF (hemma) P01/02/03


      19:00
  • 9Mån
    v.37
  • 10Tis
  • 11Ons
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 16:30

      Träning Team-08


      17:30
    • 17:40

      Träning Team-06


      18:40
    • 17:40

      Träning U16


      18:40
    • 18:30

      FBK Karlstad (borta) P01/02/03


      20:30
    • 18:30

      FBK Karlstad (borta) P-04


      20:30
    • 18:50

      Träning J18


      19:50
  • 14Lör
    • 08:30

      Träning Team -09


      09:20
    • 10:00

      Kils AIK (hemma) J18


      11:30
    • 11:00

      Östra Deje IK (borta) P01/02/03


      13:00
    • 11:00

      IFK Ölme (borta) P-05 Fotboll


      12:00
    • 12:00

      IK Arvika Fotboll 1 (hemma) P-08


      14:00
    • 13:30

      Bollkallar A laget P-07


      16:00
    • 14:00

      Nora HC (hemma) J20


      16:30
    • 16:00

      Viking HC (borta) J18


      17:30
  • 15Sön
    • 10:00

      Malungs IF (hemma) J18


      11:30
    • 10:30

      Kils AIK (borta) P-07


      12:30
    • 10:45

      Grums IK FK (hemma) P-06


      12:45
    • 11:00

      Deje ik - Fif P-09 Fotboll


      14:00
    • 14:00

      Sunne IK (borta) J18


      15:30
    • 14:30

      Bemanning A-lagsmatch J20


      17:30
    • 15:00

      Nyköpings SK (hemma) A-lag Herrar


      17:00
    • 18:00

      Kristinehamns Hockeyteam (hemma) Team-07


      20:00
    • 20:00

      Föräldramöte Team-07


      21:00
  • 16Mån
    v.38
  • 17Tis
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 14:00

      Arvika HC (hemma) Team-07


      15:00
    • 16:30

      Träning Team-08


      17:30
    • 18:50

      Träning Team-06


      19:50
    • 18:55

      Tyringe SOSS (borta) Team-07


      19:55
    • 19:00

      Degerfors IF ungdom (hemma) P-04


      21:00
    • 19:00

      Degerfors IF Ungdom (hemma) P01/02/03


      21:00
    • 19:00

      Munkfors IK (borta) U16


      21:00
  • 21Lör
    • 08:30

      Träning Team -09


      09:20
    • 11:10

      Väsby Hockey Ungdom (hemma) Team-07


      12:10
    • 12:00

      Hertzöga BK grön (borta) P-08


      14:00
    • 12:00

      Bemanning Klarälvsloppet J18


      15:00
    • 12:00

      Bemanning Klarälvsloppet J20


      15:00
    • 12:30

      Klarälvloppet bemanning P-07


      15:30
    • 13:00

      KIF Kronoparken (borta) P-06


      15:00
    • 14:30

      FIF-Ekshärads BK P-09 Fotboll


      16:00
    • 15:10

      Leangen Eagles (hemma) Team-07


      16:10
    • 16:30

      Bemanning A-lagsmatch Team-08


      20:00
    • 17:00

      Bråtens IK (borta) P01/02/03


      19:00
    • 17:30

      Bemanning A-lagsmatch J18


      20:30
    • 18:00

      Spelar- och ledarpresentation J18


      20:00
    • 18:00

      Grums IK (hemma) A-lag Herrar


      20:00
    • 18:00

      Spelar- och ledarpresentation J20


      20:00
    • 19:10

      Tyresö Hanviken (borta) Team-07


      20:10
  • 22Sön
    • 09:00

      Poolspel P-10 Fotboll


      15:00
    • 10:00

      Bemanning Klarälvsloppet Team-08


      15:00
    • 10:30

      Match Arvika P-07


      12:30
    • 12:00

      Kristinehamns HT (hemma) J18


      14:30
    • 13:30

      Ekshärads BK (hemma) P-07


      15:30
    • 14:00

      IFK Skoghall 2 (hemma) P-05 Fotboll


      15:00
    • 15:00

      Fellingsbro-Frövi IK (hemma) J20


      17:30
  • 23Mån
    v.39
  • 24Tis
  • 25Ons
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 18:30

      Bemanning A-lagsmatch J20


      21:30
    • 19:00

      Skövde IK (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 28Lör
    • 08:30

      Träning Team -09


      09:20
    • 10:40

      Kils AIK (hemma) U16


      13:00
    • 11:00

      Årjängs IF (hemma) P-06


      13:00
    • 12:30

      Fotbollsavslutning P-08


      15:00
    • 13:00

      Bollkalle P-09 Fotboll


      16:00
    • 14:00

      Seriepremiär J20


      16:30
    • 16:40

      Träning J18


      17:50
  • 29Sön
    • 00:00

      Råtorp IK (borta) P-05 Fotboll


      01:00
    • Heldag

      Cup Genrepet 7-manna P-10 Fotboll

    • 15:00

      IK Vikings FK (borta) P01/02/03


      17:00
    • 16:30

      Hammarö HC (borta) J18


      18:30
    • 16:30

      Seriepremiär J18


      17:30
    • 18:00

      Hertzöga BK (borta) P01/02/03


      20:00
    • 18:00

      Hertzöga BK (borta) P-04


      20:00
  • 30Mån
    v.40