Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Forshaga IF

Följ

Forshaga IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Forshaga IF
Välj lag

December 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.48
  • 2Mån
    v.49
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      17:45
    • 16:30

      Träning Team-08


      17:30
    • 17:40

      Träning U16


      18:40
    • 17:40

      Träning J18


      18:40
  • 7Lör
    • 08:00

      Cup i Kil Team-10


      18:00
    • 08:30

      Träning Team -09


      09:30
    • 10:40

      Kristinehamn/Filipstad (hemma) U16


      13:00
    • 13:00

      Kristinehamns HT (borta) Team-08


      15:00
    • 14:00

      Guldsmedshytte SK (hemma) J20


      16:00
    • 15:00

      Hertzöga BK (borta) P-06


      15:45
    • 16:00

      Torsby IF (hemma) P-06


      16:45
    • 17:00

      Träning Team-06


      17:50
  • 8Sön
  • 9Mån
    v.50
  • 10Tis
  • 11Ons
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      17:45
    • 16:30

      Träning Team-08


      17:30
    • 17:40

      Träning Team-06


      18:40
    • 17:40

      Träning U16


      18:40
    • 18:00

      Hammarö FK (hemma) P-06


      18:25
    • 18:00

      Kils AIK (borta) Team-07


      19:30
    • 18:50

      Träning J18


      19:50
    • 19:00

      Norrstrands IF (borta) P-06


      19:25
    • 20:00

      Råtorps IK (borta) P-06


      20:25
  • 14Lör
    • 08:30

      Träning Team -09


      09:30
    • 09:40

      Hammarö FK (borta) P-06


      09:55
    • 11:00

      Örebro HU (hemma) Team-08


      13:00
    • 11:20

      Karlstad BK röd (hemma) P-06


      11:35
    • 12:00

      Lagaktivitet Team -09


      16:00
    • 12:40

      Team Lopgruppen (hemma) P-06


      12:55
  • 15Sön
  • 16Mån
    v.51
    • 16:30

      Träning Team-08


      17:30
    • 17:30

      Föräldramöte Team-08


      18:30
    • 21:10

      Träning J20


      22:10
  • 17Tis
    • 16:30

      Träning Team -09


      17:30
    • 16:30

      Träning Team-10


      17:30
    • 18:45

      Träning J18


      21:00
    • 19:45

      Träning J20


      22:10
  • 18Ons
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:40

      Träning Team-10


      18:40
    • 19:00

      Arvika/Charlottenberg (hemma) U16


      21:00
  • 19Tor
    • 16:30

      Träning Team-08


      17:30
    • 16:30

      Träning Team -09


      17:30
    • 18:45

      Träning J20


      21:00
    • 19:45

      Träning J18


      22:10
  • 20Fre
    • 16:30

      Träning Team-08


      17:30
    • 16:30

      Träning P-06


      17:45
    • 18:50

      Träning J18


      19:50
  • 21Lör
    • 14:00

      Kumla HC Black Bulls (hemma) J20


      16:00
  • 22Sön
    • 11:00

      Poolspel för Team-11 Team-10


      13:00
    • 11:00

      Poolspel Charlottenberg TKH Hockeyskola


      16:00
    • 12:30

      Kristinehamns HT (hemma) J18


      14:30
    • 12:30

      Nor IK Tjej (borta) Team-07


      14:00
  • 23Mån
    v.52
    • 16:30

      Träning Team-08


      17:30
    • 21:10

      Träning J20


      22:10
  • 24Tis
    • 18:45

      Träning J18


      21:00
    • 19:45

      Träning J20


      22:10
  • 25Ons
  • 26Tor
    • 16:30

      Träning Team-08


      17:30
    • 18:45

      Träning J20


      21:00
    • 19:45

      Träning J18


      22:10
  • 27Fre
    • 16:30

      Träning Team-08


      17:30
    • 18:00

      Kopparpucken Falun Team-06


      19:00
    • 18:50

      Träning J18


      19:50
  • 28Lör
    • 10:30

      Tibro IK (borta) Team-07


      11:30
    • 13:00

      Vänersborg HC (hemma) Team-07


      14:00
    • 15:30

      Charlottenberg HC (hemma) Team-07


      16:30
  • 29Sön
    • 09:15

      Skara IK (borta) Team-07


      10:15
    • 14:15

      Malungs IF (hemma) Team-07


      15:15
  • 30Mån
    v.1
    • 16:30

      Träning Team-08


      17:30
    • 21:10

      Träning J20


      22:10
  • 31Tis
    • 18:45

      Träning J18


      21:00
    • 19:45

      Träning J20


      22:10