Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Forshaga IF

Följ

Forshaga IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Forshaga IF
Välj lag

November 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.44
    • 16:30

      Träning P-06


      17:45
    • 16:30

      Träning Team-08


      17:30
    • 18:50

      Träning Team-06


      19:50
    • 18:50

      Träning U16


      19:50
    • 20:00

      Träning J18


      21:00
  • 2Lör
    • 09:50

      Träning Team -09


      10:40
    • 10:50

      Filipstads IF (hemma) Team-08


      12:50
    • 12:40

      BIK Karlskoga U (hemma) U16


      15:00
    • 13:15

      Sunne IK (borta) J20


      15:15
    • 16:00

      Nyköpings SK (borta) A-lag Herrar


      18:00
  • 3Sön
  • 4Mån
    v.45
  • 5Tis
    • 16:30

      Träning Team-10


      17:30
    • 16:30

      Träning Team -09


      17:30
    • 17:40

      Träning Team-07


      18:40
    • 17:40

      Träning Team-06


      18:40
    • 18:30

      Spelar- och ledarmöte J18


      19:30
    • 18:50

      Träning A-lag Herrar


      19:50
    • 19:45

      Träning J20


      22:10
    • 20:00

      Träning U16


      21:00
    • 20:00

      Träning J18


      21:00
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      17:45
    • 16:30

      Träning Team-08


      17:30
    • 18:50

      Träning U16


      19:50
    • 19:30

      Kristinehamns HT (borta) J18


      21:30
  • 9Lör
    • 08:30

      Träning Team -09


      09:20
    • 11:00

      Match mot Munkfors Team-10


      13:30
    • 12:00

      Hammarö HC Vit (borta) Team-08


      14:00
    • 12:30

      Färjestad BK (borta) U16


      14:30
    • 14:00

      Fellingsbro/Frövi IK (borta) J20


      16:00
      Fellingsbro Ishall
      Serie: J20 Division 1 B Västra 19/20
      Anteckning: 09.45 samling och packning.
      10.00 Avresa med buss
      Resultat och referat
    • 15:00

      Grums IK (borta) A-lag Herrar


      17:00
  • 10Sön
    • 09:00

      Träning TKH Hockeyskola


      10:30
    • 09:15

      Eds FF 2 (hemma) P-06


      09:30
    • 10:00

      Tistedal TIF (borta) P-06


      10:15
    • 10:00

      Träning TKS Skridskoskola


      11:40
    • 11:15

      Färgelanda IF (borta) P-06


      11:30
    • 12:00

      Säffle HC (borta) Team-07


      14:00
    • 12:15

      Hertzöga BK (borta) P-06


      13:15
    • 12:30

      Hammarö HC (hemma) J18


      14:30
    • 14:30

      Rävligan Grums Team -09


      19:30
    • 15:30

      Bik karlskoga u (hemma) Team-06


      17:30
  • 11Mån
    v.46
  • 12Tis
    • 16:30

      Träning Team-10


      17:30
    • 16:30

      Träning Team -09


      17:30
    • 17:40

      Träning Team-07


      18:40
    • 18:45

      Träning J18


      21:20
    • 18:45

      Träning J20


      21:20
    • 18:50

      Träning A-lag Herrar


      19:50
    • 19:00

      Hammarö HC (borta) J18


      21:00
    • 19:00

      Hammarö HC (borta) J20


      21:00
    • 20:00

      Träning U16


      21:20
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      17:45
    • 16:30

      Träning Team-08


      17:30
    • 17:40

      Träning Team-06


      18:40
    • 17:40

      Träning U16


      18:40
    • 18:50

      Träning J18


      19:50
  • 16Lör
    • 10:00

      BIK Karlskoga U Blå (borta) Team-08


      12:00
    • 10:15

      Träningsmatch Nor Team -09


      15:00
    • 10:40

      Grums/Säffle (hemma) U16


      13:00
    • 11:15

      Träningsmatch Nor Team -09


      13:15
    • 14:00

      Fellingsbro/Frövi IK (hemma) J20


      16:00
    • 14:10

      Örebro hu (borta) Team-06


      16:00
  • 17Sön
  • 18Mån
    v.47
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:40

      Träning Team-10


      18:40
    • 19:10

      Arvika HC/Grums IK 2 (hemma) J18


      21:10
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 16:30

      Träning Team-08


      17:30
    • 16:30

      Träning P-06


      17:45
    • 18:30

      Bemanning A-lagsmatch J18


      21:00
    • 19:00

      Malungs IF (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 23Lör
    • 08:30

      Träning Team -09


      09:20
    • 10:40

      Träning J18


      11:40
    • 11:50

      Färjestad BK Vit (hemma) Team-08


      13:50
    • 15:00

      Sunne IK (hemma) J20


      17:00
    • 15:30

      Hammarö HC (borta) U16


      17:30
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.48
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 16:30

      Träning Team-08


      17:30
    • 16:30

      Träning P-06


      17:45
    • 18:00

      IFK Skoghall (hemma) P-06


      18:45
    • 18:50

      Träning J18


      19:50
    • 19:40

      FBK Karlstad (borta) P-06


      20:30
  • 30Lör
    • 08:00

      Kils AIK (borta) U16


      19:00
    • 08:30

      Träning Team -09


      09:20
    • 15:30

      BIK Karlskoga Vit (borta) Team-08


      17:30
    • 16:00

      Nora HC/HIK (borta) J20


      18:00