Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Forshaga IF

Följ

Forshaga IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.35
    • Heldag

      Mora Kniv Cup U16

  • 2Sön
    • 00:00

      Mora Kniv Cup U16


      19:00
    • 16:45

      Färjestad BK (borta) Team-05


      18:30
  • 3Mån
    v.36
  • 4Tis
    • 16:30

      Träning Team-06


      17:30
    • 16:30

      Träning Team-07


      17:30
    • 17:40

      Träning Team-05


      18:40
    • 18:00

      Klädprovning Team-07


      18:30
    • 18:45

      Träning J20


      21:00
    • 19:45

      Träning J18


      22:10
  • 5Ons
  • 6Tor
    • 16:30

      Träning Team-05


      17:30
    • 17:40

      Träning U16


      18:40
    • 18:00

      Föräldramöte Team 07 Team-07


      19:30
    • 18:45

      Träning J18


      21:00
    • 19:45

      Träning J20


      22:10
  • 7Fre
    • 12:30

      BIK Karlskoga (borta) Team-05


      13:30
    • 17:00

      Boo Hockey (hemma) Team-05


      18:00
    • 18:00

      Bemanning NYT J20


      21:30
  • 8Lör
    • 07:00

      Bemanning NYT U14 Team-08


      21:00
    • 08:00

      Rögle BK (borta) Team-05


      09:00
    • 12:30

      Hanhals Kings (hemma) Team-05


      13:30
    • 13:40

      Bemanning NYT J18


      18:00
    • 17:00

      Manglerud Star (borta) Team-05


      18:00
    • 18:00

      Bemanning NYT J18


      21:30
  • 9Sön
    • 09:30

      Bemanning NYT J20


      12:45
    • 12:30

      Frisk Asker (hemma) Team-05


      13:30
  • 10Mån
    v.37
  • 11Tis
    • 16:30

      Träning Team-06


      17:30
    • 16:30

      Träning Team-07


      17:30
    • 17:40

      Träning U16


      18:40
    • 17:40

      Träning Team-05


      18:40
    • 18:45

      Träning J20


      21:00
    • 19:45

      Träning J18


      22:10
  • 12Ons
    • 16:15

      Träning Team-06


      17:00
    • 16:30

      Träning Team-10


      17:50
    • 17:00

      Träning Team -09


      17:50
    • 19:00

      Skövde IK (hemma) A-lag Herrar


      20:00
    • 19:00

      A-lagsmatch Bemanning U16


      21:30
    • 19:00

      Sunne IK (borta) J20


      21:00
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 16:30

      Träning Team-07


      17:30
    • 17:40

      Träning Team-05


      18:40
    • 18:45

      Spelarmöte J18


      19:30
    • 20:00

      Träning J18


      21:00
  • 15Lör
    • 09:00

      Försäsongscup U16


      19:00
    • 10:00

      Kils Aik (borta) Team-06


      13:00
    • 12:00

      Bemanning Tjurruset J18


      16:00
    • 12:30

      Bemanning Tjurruset J20


      16:00
    • 14:30

      Bemanning A-lagsmatch J20


      17:30
    • 15:00

      Grums IK (hemma) A-lag Herrar


      17:00
  • 16Sön
    • 08:30

      Träning Team -09


      09:30
    • 08:30

      Träning Team-10


      09:30
    • 09:45

      Kristinehamns Hockeyteam (hemma) Team-07


      11:00
    • 12:30

      Grums IK (hemma) J18


      14:30
    • 13:15

      Bemanning Bingo J18


      16:00
    • 15:00

      Kils Aik (borta) Team-06


      19:00
  • 17Mån
    v.38
    • 16:30

      Träning Team -09


      17:30
    • 16:30

      Träning Team-08


      17:30
    • 17:40

      Träning Team-06


      18:40
    • 19:45

      Träning J18


      22:10
    • 19:45

      Träning J20


      22:10
    • 20:00

      Träning U16


      21:00
  • 18Tis
    • 16:30

      Träning Team-06


      17:30
    • 16:30

      Träning Team-07


      17:30
    • 17:40

      Träning U16


      18:40
    • 17:40

      Träning Team-05


      18:40
    • 18:45

      Träning J20


      21:00
    • 19:45

      Träning J18


      22:10
  • 19Ons
  • 20Tor
    • 16:30

      Träning Team-05


      17:30
    • 16:30

      Träning Team-06


      17:30
    • 17:40

      Träning U16


      18:40
    • 18:45

      Träning J18


      21:00
    • 19:45

      Träning J20


      22:10
  • 21Fre
    • 12:00

      Forshaga if (hemma) Team-06


      19:00
  • 22Lör
    • 11:00

      Bemanning NYT U13 Team-08


      20:00
    • 11:40

      Klarälvsloppet U16


      15:15
    • 12:15

      Bemanning Klarälvsloppet J18


      15:15
    • 13:45

      Bemanning NYT J20


      17:30
    • 17:45

      Bemanning NYT J20


      20:30
  • 23Sön
    • 09:50

      Bemanning Klarälvsloppet J20


      14:45
    • 10:00

      Bemanning Klarälvsloppet Team-08


      16:00
    • 12:10

      Bemanning NYT J18


      15:45
    • 16:00

      Mariestad BoIS HC (borta) A-lag Herrar


      18:00
    • 17:45

      Värmland TV-pucklag (borta) J18


      19:45
  • 24Mån
    v.39
    • 16:30

      Träning Team-08


      17:30
    • 16:30

      Träning Team -09


      17:30
    • 20:00

      Träning U16


      21:00
    • 21:10

      Träning J20


      22:10
  • 25Tis
    • 16:30

      Träning Team-07


      17:30
    • 16:30

      Träning Team-06


      17:30
    • 17:00

      Träning Team-05


      18:00
    • 17:40

      Träning U16


      18:40
    • 18:45

      Träning J20


      21:00
    • 19:45

      Träning J18


      22:10
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 16:30

      Träning Team-07


      17:30
    • 17:40

      Träning Team-05


      18:40
    • 18:50

      Träning U16


      19:50
    • 20:00

      Träning J18


      21:00
  • 29Lör
    • 08:30

      Föräldramöte Team-08


      09:30
    • 08:30

      Träning Team-08


      09:30
    • 11:30

      Guldsmedshytte SK (hemma) J18


      13:30
    • 14:30

      Kristinehamns HT A (hemma) J20


      16:30
    • 15:30

      Grästorp (hemma) U16


      18:00
    • 18:00

      Åmål SK (borta) U16


      20:30
  • 30Sön
    • 08:30

      Träning Team -09


      09:30
    • 08:30

      Träning Team-10


      09:30
    • 12:10

      Sunne IK (hemma) J20


      14:30
    • 13:00

      Grums IK (borta) J18


      15:00
    • 16:00

      A-lagsmatch Bemanning U16


      18:30
    • 16:00

      Lindlövens IF (hemma) A-lag Herrar


      18:00