Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Forshaga IF

Följ

Forshaga IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Mars 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.9
  • 2Fre
  • 3Lör
  • 4Sön
  • 5Mån
    v.10
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
  • 10Lör
    • Heldag

      Cup U13 FIF- Tjej

    • 08:00

      Filipstads IF:s Ishockey (borta) Team -09


      08:30
    • 08:00

      Ahlmarks Cup Team -09


      19:00
    • 09:00

      BIK Karlskoga Vit (borta) Team -09


      09:30
    • 09:00

      Åmåls SK Vit (borta) Team-08


      09:00
    • 09:05

      Charlottenbergs HC (borta) Team-07


      10:00
    • 09:40

      Hisingen HC Röd (hemma) Team-08


      10:40
    • 10:40

      Åmåls SK Svart (borta) Team-08


      11:40
    • 11:10

      Hammarö HC Röd (borta) Team -09


      11:40
    • 11:40

      Hisingen HC Vit (hemma) Team-08


      12:40
    • 12:20

      Hammarö HC vit (hemma) Team -09


      12:50
    • 12:40

      IFK Hallsberg Hockey (hemma) Team-07


      13:40
    • 13:20

      Hisingen HC Vit (borta) Team-08


      14:20
    • 13:20

      Åmåls SK Svart (borta) Team-08


      14:20
    • 14:00

      Träning P01/02


      15:30
    • 14:20

      Åmåls SK Vit (hemma) Team-08


      15:20
    • 14:30

      Färjestad BK Vit (hemma) Team -09


      15:00
    • 15:00

      Sunne IK/IFKM (borta) U16 Elit


      17:00
    • 15:20

      Åmåls SK Svart (borta) Team-08


      16:20
    • 15:20

      Hisingen HC Vit (hemma) Team-08


      16:20
    • 15:30

      Färjestad BK Grön (hemma) Team -09


      19:00
    • 16:05

      Hammarö HC (hemma) Team-07


      17:00
    • 16:20

      Hisingen HC Röd (borta) Team-08


      17:20
    • 18:15

      Säffle HC (borta) Team-07


      19:15
  • 11Sön
  • 12Mån
    v.11
  • 13Tis
  • 14Ons
    • 16:30

      Träning FIF- Tjej


      17:30
      Ängevi Ishall - Forshaga
      Anteckning: Träning tillsammans med TKH och team -09
    • 16:30

      Träning TKH Hockeyskola


      17:40
    • 16:30

      Träning Team -09


      17:30
    • 17:40

      Träning Team-06


      18:40
    • 17:45

      Träning P01/02


      19:30
    • 17:45

      Träning P01/02


      19:30
    • 18:50

      Träning U16


      19:50
    • 20:00

      Träning J18


      21:00
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 08:00

      Nordic Youth Trophy U16! U16 Elit


      19:00
    • 12:30

      Nordic Trophy U16


      00:00
  • 17Lör
    • Heldag

      Nordic Trophy U16

    • 06:00

      Arvika Cup Team -09


      23:59
    • 08:00

      Arvika HC 1 (borta) Team -09


      09:00
    • 08:00

      Nordic Youth Trophy U16! U16 Elit


      19:00
    • 09:00

      Arvika HC 2 (borta) Team -09


      10:00
    • 10:00

      Kållered SK (borta) Team-05


      11:00
    • 11:30

      Färjestad BK 1 (hemma) Team -09


      12:30
    • 13:00

      Sunne IK 1 (hemma) Team -09


      14:00
    • 14:00

      Åmåls SK (borta) Team-05


      15:00
    • 14:00

      Spelarmöte P01/02


      14:30
    • 14:30

      Träning P01/02


      15:30
    • 15:30

      Grums IK Hockey (hemma) Team -09


      16:30
    • 17:00

      Färjestad BK 3 (hemma) Team -09


      18:00
    • 17:00

      Stjernen Hockey (borta) Team-05


      18:00
  • 18Sön
    • 00:00

      Nordic Trophy U16


      20:00
    • 08:00

      Nordic Youth Trophy U16! U16 Elit


      19:00
    • 09:00

      Härryda Hockey (hemma) Team-05


      10:00
    • 11:00

      Lysekils Hockey Viking (borta) Team-05


      12:00
    • 16:00

      Skara IK (hemma) Team-05


      17:00
  • 19Mån
    v.12
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
    • Heldag

      Trollhättan Hockey Trophy U16

    • Heldag

      Forshaga Trophy U12 Team-06

    • 14:00

      Träning P01/02


      15:30
  • 25Sön
    • 00:00

      Trollhättan Hockey Trophy U16


      19:00
    • Heldag

      Forshaga Trophy U12 Team-06

  • 26Mån
    v.13
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor
  • 30Fre
    • 07:00

      Coop cup Enköping U16 Elit


      00:00
  • 31Lör