Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Forshaga IF

Följ

Forshaga IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

November 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.44
    • 15:20

      Träning Team-08


      16:20
    • 16:30

      Träning Team-06


      17:30
    • 16:30

      Träning Team-05


      17:30
    • 17:40

      Träning U16


      18:40
    • 18:45

      Träning J18


      21:00
    • 19:45

      Träning J20


      22:10
  • 2Fre
  • 3Lör
    • 15:00

      Nora/Hällefors (borta) J20


      17:00
  • 4Sön
    • 09:30

      Bemanning NYT GPC Team-08


      14:30
    • 12:30

      Hammarö HC (borta) J18


      14:30
    • 17:30

      U12 Kristinehamns HT (hemma) Team-08


      19:00
  • 5Mån
    v.45
    • 16:30

      Träning Team -09


      17:30
    • 16:30

      Träning Team-08


      17:30
    • 17:40

      Träning Team-06


      18:40
    • 19:00

      IFK Munkfors/Viking (borta) Team-05


      20:30
    • 20:00

      Träning U16


      21:00
    • 21:10

      Träning J20


      22:10
  • 6Tis
    • 16:30

      Träning Team-06


      17:30
    • 16:30

      Träning Team-07


      17:30
    • 17:40

      Träning Team-05


      18:40
    • 17:40

      Träning U16


      18:40
    • 18:45

      Träning J20


      21:00
    • 19:45

      Träning J18


      22:10
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 16:30

      Träning Team-08


      17:30
    • 17:40

      Träning Team-06


      18:40
    • 17:40

      Träning Team-05


      18:40
    • 18:45

      Träning J18


      21:00
    • 19:20

      Säffle HC (borta) Team-07


      20:20
    • 19:45

      Träning J20


      22:10
  • 9Fre
    • 16:30

      Träning Team-07


      17:30
      Ängevi Ishall, Forshaga
    • 18:50

      Träning Team-05


      19:50
    • 20:00

      Träning J18


      21:00
  • 10Lör
    • 09:30

      Träning Team-08


      10:30
    • 11:30

      HC Örnen (hemma) J20


      13:30
    • 15:30

      Bemanning A-laget J18


      18:15
    • 15:45

      Enkronasmatchen Team-08


      18:00
    • 16:00

      Enkronasmatchen J18


      18:00
    • 16:00

      Mariestad BoIS HC (hemma) A-lag Herrar


      18:00
    • 16:00

      Enkronasmatchen J20


      18:00
    • 16:00

      Bemanning A-lagsmatch 16.00 Team-10


      18:30
  • 11Sön
    • 08:30

      Träning Team -09


      09:30
    • 10:00

      Träning Team-10


      13:00
    • 10:00

      U12 BIK Karlskoga (borta) Team-08


      11:00
    • 11:45

      Färjestad bk 07 (borta) Team-06


      13:30
    • 12:00

      Arvika HC (hemma) Team-07


      13:30
    • 12:30

      Arvika HC (borta) J18


      14:30
    • 14:00

      Träning U16


      15:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:00
  • 12Mån
    v.46
  • 13Tis
    • 16:30

      Träning Team-06


      17:30
    • 16:30

      Träning Team-07


      17:30
    • 17:40

      Träning Team-05


      18:40
    • 18:45

      Träning J20


      21:00
    • 19:45

      Träning J18


      22:10
  • 14Ons
  • 15Tor
    • 16:30

      Träning Team-05


      17:30
    • 16:30

      Träning Team-06


      17:30
    • 18:35

      Färjestad BK (borta) U16


      21:00
    • 18:45

      Träning J18


      21:00
    • 18:50

      Träning J20


      19:50
  • 16Fre
    • 16:30

      Träning Team-07


      17:30
    • 17:40

      Träning J18


      18:40
    • 18:20

      Färjestad BK Grön (borta) Team-05


      20:00
    • 18:50

      Träning U16


      19:50
  • 17Lör
    • 12:30

      Kils AIK (hemma) U16


      15:00
    • 14:00

      Surahammars IF (borta) J20


      16:00
    • 14:50

      Kristinehamns HT (hemma) Team-05


      16:30
    • 15:30

      U11 Kristinehamns HT (borta) Team-08


      16:30
    • 16:00

      Sunne IK (borta) Team-07


      17:00
    • 17:00

      U11 BIK Karlskoga (borta) Team-08


      18:00
  • 18Sön
    • 08:30

      Träning Team -09


      09:30
    • 10:40

      Träning Team-10


      11:40
    • 12:30

      Filipstad/Hällefors/BIK Karskoga (hemma) J18


      14:30
    • 14:30

      Bemanning Team-06


      16:30
    • 15:00

      Hammarö hc röd (hemma) Team-06


      17:00
    • 16:00

      Lindlövens IF (borta) A-lag Herrar


      18:00
    • 16:40

      U12 Filipstads IF (hemma) Team-08


      18:00
  • 19Mån
    v.47
  • 20Tis
    • 16:30

      Träning Team-06


      17:30
    • 16:30

      Träning Team-07


      17:30
    • 17:40

      Träning U16


      18:40
    • 18:45

      Träning J20


      21:00
    • 19:20

      Träning Team-05


      20:20
    • 19:45

      Träning J18


      22:10
  • 21Ons
  • 22Tor
    • 16:30

      Träning Team-08


      17:30
    • 16:30

      Träning Team-07


      17:30
    • 17:40

      Träning Team-06


      18:40
    • 18:45

      Träning J18


      21:00
    • 19:45

      Träning J20


      22:10
  • 23Fre
    • 16:30

      Träning Team-07


      17:30
    • 17:40

      Träning Team-05


      18:40
    • 18:50

      Träning U16


      19:50
    • 20:00

      Träning J18


      21:00
  • 24Lör
    • 08:30

      Träning Team -09


      09:30
    • 11:00

      Grums Hockey (hemma) Team-07


      12:00
    • 12:30

      Färjestad BK Grön (borta) Team-05


      13:30
    • 14:00

      Hallsberg/Kumla (hemma) J20


      16:00
    • 14:45

      Träning Team-10


      17:00
    • 15:30

      Kristinehamns HT (hemma) Team-05


      17:00
    • 15:30

      Hammarö HC (borta) U16


      18:00
  • 25Sön
    • 10:40

      Träning Team-10


      11:40
    • 10:50

      Poolspel Team -09


      14:20
    • 11:50

      U11 Hammarö HC (hemma) Team-08


      13:00
    • 14:30

      U11 Filipstads IF (hemma) Team-08


      15:30
    • 16:10

      Bofors IK (hemma) U16


      18:30
    • 18:30

      Grums IK 2 (borta) J18


      20:30
  • 26Mån
    v.48
  • 27Tis
    • 16:30

      Träning Team-06


      17:30
    • 16:30

      Träning Team-07


      17:30
    • 17:40

      Träning Team-05


      18:40
    • 17:40

      Träning U16


      18:40
    • 18:45

      Träning J20


      21:00
    • 19:45

      Träning J18


      22:10
  • 28Ons
    • 16:30

      Träning Team-10


      17:50
    • 18:30

      Bemanning A-laget J20


      21:15
    • 19:00

      Borlänge HF (hemma) A-lag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Arvika HC / Charlottenberg (borta) U16


      21:30
  • 29Tor
    • 16:30

      Träning Team-08


      17:30
    • 17:40

      Träning Team-06


      18:40
    • 18:35

      Färjestad BK 06 (borta) Team-05


      20:00
    • 18:45

      Träning J18


      21:00
    • 19:45

      Träning J20


      22:10
  • 30Fre