Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Forshaga IF

Följ

Forshaga IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Forshaga IF
Välj lag

Oktober 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.40
  • 2Tis
    • 16:30

      Träning Team-06


      17:30
    • 16:30

      Träning Team-07


      17:30
    • 17:40

      Träning Team-05


      18:40
    • 17:40

      Träning U16


      18:40
    • 18:45

      Träning J20


      21:00
    • 19:45

      Träning J18


      22:10
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
    • 16:30

      Träning Team-05


      17:30
    • 16:30

      Träning Team-07


      17:30
    • 17:40

      Träning J18


      18:40
    • 18:50

      Träning U16


      19:50
  • 6Lör
    • 08:30

      Träning Team-08


      09:30
    • 11:20

      Örebro HU (hemma) Team-05


      13:00
    • 14:00

      Surahammars IF (hemma) J20


      16:00
  • 7Sön
    • 08:30

      Träning Team -09


      09:30
    • 09:00

      Föreningsdomarkurs U16


      11:30
    • 12:30

      Grums IK 2 (hemma) J18


      14:30
    • 15:30

      Kils AIK (hemma) U16


      18:00
    • 16:00

      Spel mot Kils U9-lag Team-10


      18:00
  • 8Mån
    v.41
  • 9Tis
    • 16:30

      Träning Team-06


      17:30
    • 16:30

      Träning Team-07


      17:30
    • 17:40

      Träning Team-05


      18:40
    • 18:45

      Träning J20


      21:00
    • 19:45

      Träning J18


      22:10
  • 10Ons
  • 11Tor
    • 16:30

      Träning Team-07


      17:30
    • 17:40

      Träning Team-06


      18:40
    • 17:40

      Träning Team-05


      18:40
    • 18:45

      Träning J18


      21:30
    • 18:45

      Träning J20


      21:30
    • 18:50

      Träning U16


      19:50
  • 12Fre
    • 16:30

      Träning J18


      17:30
      Ängevi Ishall, Forshaga
    • 18:50

      Träning Team-05


      19:50
  • 13Lör
    • 08:30

      Träning Team-08


      09:30
    • 11:00

      Åmål SK (hemma) U16


      13:30
    • 14:00

      Filipstad/Hällefors (borta) Team-05


      15:30
    • 14:00

      Hallsberg/Kumla (hemma) J20


      16:00
    • 16:20

      Kils AIK Röd (hemma) Team-07


      17:20
    • 16:30

      U12 Kils AIK (borta) Team-08


      17:30
  • 14Sön
    • 08:30

      Träning Team -09


      09:30
    • 10:40

      Träning Team-10


      11:40
    • 12:00

      Sunne ik (hemma) Team-06


      14:00
    • 12:45

      Kristinehamns HT (borta) J18


      14:45
    • 16:00

      Surahammars IF (hemma) A-lag Herrar


      18:00
  • 15Mån
    v.42
    • 16:30

      Träning Team -09


      17:30
    • 16:30

      Träning Team-08


      17:30
    • 17:40

      Träning Team-06


      18:40
    • 20:00

      Träning U16


      21:00
    • 21:10

      Träning J18


      22:10
    • 21:10

      Träning J20


      22:10
  • 16Tis
    • 16:30

      Träning Team-06


      17:30
    • 16:30

      Träning Team-07


      17:30
    • 17:40

      Träning Team-05


      18:40
    • 18:45

      Träning J20


      21:00
    • 19:45

      Träning J18


      22:10
  • 17Ons
  • 18Tor
    • 16:30

      Träning Team-05


      17:30
    • 16:30

      Träning Team-06


      17:30
    • 17:40

      Träning U16


      18:40
    • 18:45

      Träning J18


      21:00
    • 19:45

      Träning J20


      22:10
  • 19Fre
    • 16:30

      Träning Team-07


      17:30
    • 18:30

      A-lagsmatch Bemanning U16


      21:30
    • 19:00

      Skövde IK (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 20Lör
    • 08:30

      Träning Team-05


      09:30
    • 10:00

      Poolspel Hemma Team -09


      15:00
    • 12:15

      Viking HC (borta) U16


      14:40
    • 13:00

      Hammarö HC Röd (borta) Team-07


      14:30
    • 14:40

      U12 Hammarö HC (hemma) Team-08


      15:40
    • 15:00

      Guldsmedshytte SK (borta) J20


      17:00
  • 21Sön
    • 10:40

      Träning Team-10


      11:40
    • 12:30

      Kristinehamn ht (borta) Team-06


      14:30
    • 12:30

      Sunne IK (hemma) J18


      14:30
    • 14:50

      U11 Sunne IK (hemma) Team-08


      15:50
    • 16:00

      Tranås AIF (borta) A-lag Herrar


      18:00
    • 17:10

      U11 Färjestad BK (hemma) Team-08


      18:10
  • 22Mån
    v.43
  • 23Tis
    • 16:30

      Träning Team-06


      17:30
    • 16:30

      Träning Team-07


      17:30
    • 17:40

      Träning Team-05


      18:40
    • 17:40

      Träning U16


      18:40
    • 18:45

      Träning J20


      21:00
    • 19:45

      Träning J18


      22:10
  • 24Ons
    • 16:30

      Träning Team -09


      17:50
    • 16:30

      Träning Team-10


      17:50
    • 17:15

      Träning U16


      21:30
    • 17:30

      Bemanning A-lagsmatch Team-08


      21:00
    • 18:30

      Bemanning A-laget J18


      21:15
    • 19:00

      IFK Arboga IK (hemma) A-lag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Sunne IK (borta) J20


      21:00
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 16:30

      Träning Team-07


      17:30
    • 17:40

      Träning Team-05


      18:40
    • 18:50

      Träning J18


      19:50
    • 19:15

      Sunne IK / Munkfors (borta) U16


      21:30
  • 27Lör
    • 09:40

      Träning Team-08


      11:00
    • 11:20

      Charlottenbergs HC (hemma) Team-07


      12:20
    • 12:40

      Poolspel Rävligan Filipstad Team -09


      16:00
    • 14:00

      Köping HC (hemma) J20


      16:00
  • 28Sön
    • 08:30

      Träning Team -09


      09:30
    • 10:40

      Träning Team-10


      11:40
    • 12:00

      Bik Karlskoga u blå (hemma) Team-06


      14:00
    • 15:45

      Viking HC (borta) J18


      17:45
    • 16:45

      U12 Färjestad BK 08 (borta) Team-08


      17:45
  • 29Mån
    v.44
    • 16:30

      Träning Team -09


      17:30
    • 16:30

      Träning Team-08


      17:30
    • 17:40

      Träning Team-06


      18:40
    • 17:40

      Träning Team-07


      18:40
    • 20:00

      Träning U16


      21:00
    • 21:10

      Träning J18


      22:10
    • 21:10

      Träning J20


      22:10
  • 30Tis
  • 31Ons