Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Forshaga IF

Följ

Forshaga IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
Forshaga IF
Välj lag

December 2017

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.48
    • 16:30

      Träning Team-06


      17:30
    • 19:00

      Mora IK (borta) U16 Elit


      21:00
    • 19:00

      IFK Sunne Fotboll (borta) P01/02


      21:00
  • 2Lör
    • 08:30

      Träning FIF- Tjej


      17:00
    • 11:00

      Grästorps IK (hemma) Team-08


      12:00
    • 11:00

      Mariestad BoIS Vit (hemma) Team-08


      12:00
    • 11:10

      Säffle HC (borta) Team-07


      12:10
    • 11:30

      Lilla VM Team-03


      19:00
    • 12:30

      Hammarö HC (hemma) Team-07


      13:30
    • 12:30

      Kils AIK Röd (hemma) Team-07


      13:30
    • 13:00

      Grums IK (borta) Team U16


      15:00
    • 13:10

      HC Dalen Svart (borta) Team-08


      14:10
    • 13:10

      HC Dalen Vit (borta) Team-08


      14:10
    • 14:00

      Träning P01/02


      15:30
    • 14:30

      FBK Karlstad 1 (hemma) P01/02


      16:30
    • 15:00

      Arvika HC Vit (borta) Team-07


      16:00
    • 15:10

      Mariestad BoIS Blå (hemma) Team-08


      16:10
    • 15:10

      Mariestad BoIS Röd (hemma) Team-08


      16:10
    • 16:40

      Extra tid U16 Elit


      18:00
    • 17:10

      Kristinehamns HT (borta) Team-08


      18:10
    • 17:10

      Filipstads IF (borta) Team-08


      18:10
  • 3Sön
  • 4Mån
    v.49
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 17:00

      Jubileumsmatch FIF- Tjej


      21:30
    • 18:45

      Jubileumsmatch Team-08


      21:00
    • 19:00

      VIK Västerås HK (hemma) A-lag Herrar


      21:00
    • 19:00

      A-lags match U16 Elit


      21:30
      Ängevi ishall
      Samlingsinformation: Mediakuren för genomgång
      Samlingstid: 18:30
      Anteckning: Spelare som ansvarar för statistik och utvisningsbås är Anton N Hellberg, Johan och Lucas. Du ansvara själv för att fixa ersättare vi förhinder.
  • 9Lör
    • 09:40

      Träning Team-07


      10:40
    • 12:00

      Åmåls sportklubb (hemma) FIF- Tjej


      12:45
    • 13:00

      BIK Karlskoga (hemma) U16 Elit


      15:00
    • 13:15

      BIK Karlskoga (hemma) FIF- Tjej


      14:00
    • 14:00

      Träning P01/02


      15:30
    • 14:30

      Föreningskombo (hemma) FIF- Tjej


      15:15
    • 15:45

      Färjestad bk vit (hemma) Team-06


      17:00
  • 10Sön
  • 11Mån
    v.50
  • 12Tis
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 09:30

      Träning Team-07


      10:30
    • 12:30

      Filipstads IF/HIK (hemma) Team U16


      14:30
    • 14:00

      Brynäs IF (borta) U16 Elit


      16:00
    • 14:00

      Träning P01/02


      15:30
    • 15:00

      Åmåls sportklubb (hemma) FIF- Tjej


      16:00
    • 16:15

      BIK Karlskoga (hemma) FIF- Tjej


      17:00
    • 17:30

      Örebro Hockey Ungdom (hemma) FIF- Tjej


      18:30
  • 17Sön
  • 18Mån
    v.51
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.52
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
  • 31Sön