Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FC Gute

Följ

FC Gute

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Mars 2020

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.9
    • 09:00

      Träning P-2013


      10:00
    • 09:50

      Träning P-2011


      11:30
    • 15:00

      IFK Visby (hemma) A-lag


      17:00
    • 15:00

      Träning P-05/06


      16:30
  • 2Mån
    v.10
    • 12:00

      FC Gutelunch FC Gute


      13:00
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 19:20

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 3Tis
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 18:00

      Träning P-2009


      19:30
    • 18:00

      Träning P-2010


      19:30
    • 19:00

      Träning United


      20:30
    • 19:20

      Träning U17


      21:10
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 4Ons
    • 17:30

      Träning A-lag


      19:00
    • 17:50

      Träning U17


      19:40
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
  • 5Tor
    • 16:20

      Träning P-2011


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 18:00

      Träning P-2009


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Spelarutbildning P14 P-05/06


      19:00
    • 18:30

      Träning U17


      20:30
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
    • 19:30

      Träning A-lag


      21:00
  • 6Fre
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
  • 7Lör
    • 08:30

      Träning P-2010


      10:00
    • 09:15

      Träning P-2012


      10:25
    • 10:00

      Lärbro IF (borta) P-05/06


      12:00
    • 14:00

      Väskinde AIS (hemma) U19


      16:00
    • 14:00

      Assyriska IF i Norrköping (borta) A-lag


      16:00
    • 16:00

      Fardhem Garda BK (hemma) U17


      18:00
  • 8Sön
  • 9Mån
    v.11
    • 12:00

      FC Gutelunch FC Gute


      13:00
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 18:00

      Ledarträff P-2009


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 19:20

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 10Tis
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 18:00

      Samordningsmöte P-2009


      19:30
    • 18:00

      Träning P-2009


      19:30
    • 18:00

      Träning P-2010


      19:30
    • 19:00

      Träning United


      20:30
    • 19:20

      Träning U17


      21:10
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 11Ons
    • 17:30

      Träning A-lag


      19:00
    • 18:00

      Visby AIK U16 (hemma) U17


      20:00
  • 12Tor
    • 16:20

      Träning P-2011


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:30

      Träning U17


      20:30
    • 19:00

      Föräldramöte P-05/06


      21:00
    • 19:30

      Träning A-lag


      21:00
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 08:30

      Träning P-2010


      10:00
    • 14:00

      IFK Visby (hemma) U19


      16:00
    • 14:00

      Räppe GOIF (2) (borta) A-lag


      16:00
    • 16:00

      P18 IK (borta) P-05/06


      18:00
  • 15Sön
    • 15:00

      Träning P-05/06


      16:30
    • 15:00

      Växjö Norra IF (3) (borta) A-lag


      17:00
  • 16Mån
    v.12
    • 12:00

      FC Gutelunch FC Gute


      13:00
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 19:20

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 17Tis
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 17:00

      Profil o lagfotografering 2020 inställd A-lag


      18:15
    • 18:00

      Träning P-2010


      19:30
    • 18:00

      Träning P-2009


      19:30
    • 18:45

      Fotografering! Inställd P-2011


      19:15
    • 19:20

      Träning U17


      21:10
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 18Ons
    • 17:50

      Träning U17


      19:40
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 19Tor
    • 16:20

      Träning P-2011


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 18:00

      Träning P-2009


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Spelarutbildning P15 P-05/06


      19:30
    • 18:30

      Träning U17


      20:30
    • 19:30

      Träning A-lag


      21:00
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 20Fre
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 21Lör
    • 08:30

      Träning P-2010


      10:00
    • 14:00

      Träning A-lag


      15:30
    • 16:00

      IFK Visby , Pojkar 15 2019 (hemma) P-05/06


      18:00
  • 22Sön
    • 09:00

      Träning P-2013


      10:00
    • 09:15

      Träning P-2012


      10:25
    • 09:50

      Träning P-2011


      11:30
    • 10:00

      Fardhem Garda BK (hemma) U19


      12:00
    • 12:00

      Fardhem Garda BK (hemma) U17


      14:00
    • 14:00

      Dalhem IF (borta) P-05/06


      16:00
  • 23Mån
    v.13
    • 12:00

      FC Gutelunch FC Gute


      13:00
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 19:20

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 24Tis
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 18:00

      Träning P-2009


      19:30
    • 18:00

      Träning P-2010


      19:30
    • 19:20

      Träning U17


      21:10
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 25Ons
    • 17:50

      Träning U17


      19:40
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
    • 19:30

      Träning A-lag


      21:00
  • 26Tor
    • 16:20

      Träning P-2011


      18:00
      Rävhagen konstgrtäs
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:30

      Träning U17


      20:30
    • 19:30

      Träning A-lag


      21:00
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 27Fre
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 28Lör
  • 29Sön
  • 30Mån
    v.14
  • 31Tis
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 18:00

      Träning P-2009


      19:30
    • 18:00

      Träning P-2010


      19:30
    • 19:20

      Träning U17


      21:10
    • 19:30

      Träning U19


      21:00