Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FC Gute

Följ

FC Gute

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Januari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.1
    • 00:00

      Lärbro IF (borta) P-07/08


      02:00
  • 2Tor
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 11:00

      Klintehamns IK (hemma) P-05/06


      13:00
    • 11:40

      Visby AIK (borta) P-05/06


      13:40
    • 12:00

      Träning P-2009


      15:00
  • 5Sön
  • 6Mån
    v.2
    • 12:00

      FC Gutelunch FC Gute


      13:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:30
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 7Tis
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 17:50

      Träning U17


      19:40
    • 18:00

      Träning P-2009


      19:30
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 8Ons
  • 9Tor
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 18:30

      Träning U17


      20:30
    • 18:30

      Träning U19


      20:30
  • 10Fre
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
  • 11Lör
    • 10:25

      Träning U17


      12:00
    • 11:30

      Kappelshamns IK (hemma) U19


      13:30
    • 12:00

      Träning P-2009


      15:00
    • 13:30

      IFK Visby U (borta) U17


      14:30
    • 15:00

      Träning P-2012


      16:15
    • 16:00

      Träning P-05/06


      17:00
    • 18:30

      Väskinde AIS (borta) A-lag


      20:30
  • 12Sön
    • 13:20

      Träning P-2011


      15:00
    • 15:00

      Träning P-05/06


      16:30
    • 16:20

      Träning U17


      18:00
  • 13Mån
    v.3
    • 12:00

      FC Gutelunch FC Gute


      13:00
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 14Tis
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 18:00

      Träning P-2009


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 19:00

      Träning United


      20:30
      Gråbo gymnastiksal
      Anteckning: Träning för FC Gute United
    • 19:20

      Träning U17


      21:10
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 15Ons
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
    • 19:00

      Klintehamns IK B (hemma) U17


      21:00
  • 16Tor
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 18:30

      Träning U17


      20:30
    • 18:30

      Träning U19


      20:30
    • 19:30

      Träning A-lag


      21:00
  • 17Fre
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
  • 18Lör
    • 08:15

      Träning P-2010


      10:00
    • 08:30

      Visby AIK B (hemma) U17


      10:30
    • 09:00

      Träning A-lag


      10:30
    • 10:25

      Träning U17


      12:00
    • 11:30

      Väskinde AIS B (hemma) U19


      13:30
    • 12:00

      Träning P-2009


      15:00
    • 15:00

      Träning P-2012


      16:15
    • 16:00

      Träning P-05/06


      17:00
    • 18:30

      Hangvar SK (hemma) A-lag


      20:30
  • 19Sön
  • 20Mån
    v.4
    • 12:00

      FC Gutelunch FC Gute


      13:00
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 21Tis
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 18:00

      Träning P-2009


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning P-2010


      19:30
    • 19:00

      Träning United


      20:30
    • 19:20

      Träning U17


      21:10
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 22Ons
    • 17:50

      Träning U17


      19:40
    • 18:00

      Informationsträff GA-cup FC Gute


      19:00
    • 18:00

      Informationsmöte GA Cup P-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
  • 23Tor
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 18:30

      Träning U17


      20:30
    • 18:30

      Träning U19


      20:30
    • 19:30

      Träning A-lag


      21:00
    • 20:00

      Träningsmatch Futsal P-05/06


      21:00
  • 24Fre
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
  • 25Lör
  • 26Sön
    • 09:00

      Träning P-2013


      10:20
    • 13:20

      Träning P-2011


      15:00
    • 13:50

      Träning P-2011


      15:30
    • 15:00

      Träning P-05/06


      16:30
    • 16:20

      Träning U17


      18:00
    • 16:30

      Träning U19


      19:00
  • 27Mån
    v.5
    • 12:00

      FC Gutelunch FC Gute


      13:00
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 17:55

      Träning U17


      21:00
    • 18:00

      Domarutbildning Futsal U19


      20:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 28Tis
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 18:00

      Träning P-2009


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning P-2010


      19:30
    • 19:00

      Träning United


      20:30
    • 19:20

      Träning U17


      21:10
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 29Ons
    • 17:50

      Träning U17


      19:40
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
    • 19:30

      Träning A-lag


      21:00
  • 30Tor
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 17:00

      Träning U17


      19:00
    • 18:30

      Träning U19


      20:30
    • 19:30

      Träning A-lag


      21:00
  • 31Fre