Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FC Gute

Följ

FC Gute

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

April 2019

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
    • 16:30

      Träning U16


      18:15
    • 16:45

      Träning P-2009


      18:00
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 2Tis
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 16:45

      Träning P-2010


      18:00
    • 16:45

      Träning P-2010


      17:55
    • 17:00

      Föräldramöte P-2010


      17:45
    • 18:00

      Träning U16


      19:45
    • 18:00

      Träning United


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 3Ons
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
  • 4Tor
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:45
  • 5Fre
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
  • 6Lör
    • 08:30

      Träning P-2010


      10:00
    • 08:30

      Träning A-lag


      10:00
    • 09:30

      Träning P-07/08


      14:00
    • 10:00

      Spelarutbildning P06 P-05/06


      11:30
    • 10:45

      Träning P-2012


      11:45
    • 11:00

      Träning P-05/06


      12:30
    • 12:00

      Föräldramöte P-2009


      13:00
    • 12:00

      Träning P-2009


      14:00
    • 14:00

      BK Sport (hemma) U16


      16:00
    • 15:00

      Håbo FF (borta) U19


      17:00
    • 15:10

      Dalkurd FF (borta) U17


      17:10
  • 7Sön
    • 11:30

      Träning P-07/08


      16:00
    • 14:30

      Träning P-2011


      16:00
    • 15:00

      Täby FK (borta) A-lag


      17:00
  • 8Mån
    v.15
    • 16:30

      Träning U16


      18:15
    • 16:45

      Träning P-2009


      18:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 9Tis
    • 16:00

      Försäljning Idrottsrabatthäften P-05/06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:00
    • 16:45

      Träning P-2010


      17:55
    • 17:00

      Träning U16


      19:00
    • 18:00

      Träning United


      19:00
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 10Ons
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 11Tor
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 17:00

      Spelarmöte United


      18:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:45
  • 12Fre
    • 16:00

      Försäljnings Idrottsrabatthäften P-05/06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 17:15

      Träning U19


      18:45
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
  • 13Lör
    • 10:00

      Spelarutbildning P14 P-05/06


      11:30
    • 10:00

      Träning A-lag


      11:30
    • 10:45

      Träning P-2012


      11:45
    • 15:00

      Vasalunds IF (borta) U16


      17:00
    • 16:00

      Årsta FF (borta) U17


      18:00
  • 14Sön
    • 10:00

      Träningsmatch mot Lärbro IF P-05/06


      11:30
    • 12:00

      Brommapojkarna DFF (hemma) U19


      14:00
    • 15:00

      Karlbergs BK (hemma) A-lag


      17:00
  • 15Mån
    v.16
    • 16:30

      Träning U16


      18:15
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
      Säves Konstgräsplan
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 16Tis
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:45
    • 18:00

      Träning United


      19:00
    • 19:00

      IFK Visby (hemma) A-lag


      20:00
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 17Ons
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 18Tor
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:45
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 19Fre
    • 17:15

      Träning U19


      18:45
  • 20Lör
    • 09:00

      Träning U16


      10:00
    • 10:00

      Träning A-lag


      11:30
  • 21Sön
    • 12:30

      Tyresö FF (hemma) U16


      14:30
    • 14:30

      Träning P-2011


      16:00
    • 14:30

      Gamla Upsala SK (borta) A-lag


      16:30
  • 22Mån
    v.17
    • 14:00

      Täby FK (borta) U17


      16:00
    • 16:30

      Träning U16


      18:15
    • 16:45

      Träning P-2009


      18:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 23Tis
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:45
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:00
    • 19:00

      Hangvar SK B (hemma) U16


      21:00
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 24Ons
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
  • 25Tor
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:45
    • 18:00

      Träning United


      19:30
  • 26Fre
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 17:15

      Träning U19


      18:45
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
  • 27Lör
    • Heldag

      Divisionering Mälarserien Parafotboll United

    • 09:30

      IFK Visby 2 (borta) P-07/08


      11:30
    • 10:00

      Roma IF (borta) P-07/08


      12:00
    • 10:00

      Träningsmatch Roma P-2011


      12:00
    • 10:00

      Träning P-2010


      11:30
    • 10:45

      Träning P-2012


      11:45
    • 11:00

      Träning P-05/06


      12:30
    • 12:30

      Sollentuna FK (hemma) U19


      14:30
  • 28Sön
    • 11:00

      Roma IF (borta) P-07/08


      13:00
    • 11:00

      Visby AIK (borta) P-05/06


      13:00
    • 12:00

      IFK Visby (borta) P-07/08


      14:00
    • 12:00

      Lärbro IF (hemma) P-2009


      14:00
    • 13:30

      Levide IF (borta) P-05/06


      15:30
    • 14:30

      Träning P-2011


      16:00
    • 14:30

      Föräldramöte P-2011


      15:30
    • 15:00

      Dalhem IF (borta) P-2009


      17:00
    • 15:00

      IF Brommapojkarna (borta) U16


      17:00
    • 16:00

      IFK Visby B (borta) U16


      18:00
    • 16:30

      IFK Stocksund (hemma) U17


      18:30
    • 16:30

      Bollkalle A-lagsmatch P-05/06


      20:00
    • 16:30

      Kungsängens IF (hemma) A-lag


      18:30
    • 18:00

      IFK Visby 1 (borta) P-07/08


      20:00
  • 29Mån
    v.18
  • 30Tis
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:45
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:30