Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FC Gute

Följ

FC Gute

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Mars 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.9
    • 16:30

      Träning P-05/06


      17:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:30
  • 2Lör
    • 08:30

      Träning P-2010


      10:00
    • 09:30

      Träning P-2011


      10:30
    • 10:45

      Träning P-2012


      11:45
    • 13:00

      Väskinde AIS (hemma) U19


      15:00
    • 13:00

      IFK Visby P02 (hemma) U16


      15:00
  • 3Sön
    • 13:30

      Fardhem Garda BK (hemma) U17


      15:30
    • 18:00

      Träning U16


      20:00
  • 4Mån
    v.10
    • 16:45

      Träning P-2009


      18:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 19:00

      Träning A-lag


      20:30
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 5Tis
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 16:45

      Träning P-2010


      17:55
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:00
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 6Ons
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 7Tor
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Spelarutbildning P05 P-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:45
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07/08


      19:00
  • 8Fre
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
  • 9Lör
    • 08:30

      Tränarutbildning målvakt C FC Gute


      13:00
    • 08:30

      Träning P-2010


      10:00
    • 09:30

      Träning P-2011


      10:30
    • 10:45

      Träning P-2012


      11:45
    • 11:00

      Träning P-05/06


      12:30
    • 12:00

      Träning P-2009


      13:30
    • 12:00

      Fardhem Garda BK (hemma) U19


      14:00
    • 12:00

      IFK Visby (hemma) A-lag


      14:00
    • 13:30

      Träning P-2009


      15:00
    • 14:00

      Visby BoIS (hemma) U17


      16:00
  • 10Sön
    • 12:00

      Visby BoIS (hemma) U16


      14:00
    • 13:00

      Träningsmatcher P-05/06


      15:30
  • 11Mån
    v.11
    • 16:45

      Träning P-2009


      18:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:00
    • 19:00

      Träning A-lag


      20:30
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 20:00

      Ledarträff 05/06 P-05/06


      22:00
  • 12Tis
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 16:45

      Träning P-2010


      17:55
    • 17:00

      Fotografering P-2012


      17:30
    • 17:30

      Fotografering P-2011


      18:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:00
    • 18:00

      Gute 09 fotografering P-2009


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:45
    • 19:00

      Lagfotografering P-05/06


      19:30
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 13Ons
    • 17:00

      Affischfotografering P-05/06


      18:00
    • 17:00

      Fotografering FC Gute 2019 A-lag


      18:15
    • 17:00

      Affischfoto P-2011


      17:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:15

      Lag fotografering United


      18:45
    • 18:45

      Lagfotografering P-2010


      19:15
    • 19:15

      Lag- och porträttfotografering P-07/08


      20:00
    • 19:50

      Träning U16


      21:00
  • 14Tor
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:00
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:45
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 15Fre
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
      Säves Konstgräsplan
      Samlingsinformation: Gutevallen
      Samlingstid: 17:30
  • 16Lör
    • 08:30

      Träning P-2010


      10:00
    • 09:30

      Träning P-2011


      10:30
    • 10:45

      Träning P-2012


      11:45
    • 11:00

      Träning U19


      12:30
    • 11:00

      Träning P-05/06


      12:30
    • 12:00

      Träning P-2009


      13:30
    • 12:00

      Visby BoIS (hemma) U19


      14:00
    • 13:00

      Södertälje FK (borta) A-lag


      15:00
    • 13:30

      Träning P-2009


      15:00
    • 14:00

      FC Gute U16 (hemma) U17


      16:00
    • 14:00

      FC Gute U16 (hemma) U16


      16:00
    • 15:30

      Träning U17


      17:00
  • 17Sön
    • 17:00

      Träning U16


      18:45
  • 18Mån
    v.12
    • 16:45

      Träning P-2009


      18:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
    • 19:00

      Träning A-lag


      20:30
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 19Tis
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 16:45

      Träning P-2010


      17:55
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:45
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 20Ons
    • 17:00

      Träning P-05/06


      18:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 21Tor
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:45
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 22Fre
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
  • 23Lör
    • 08:30

      Träning P-2010


      10:00
    • 09:30

      Träning P-2011


      10:30
    • 10:45

      Träning P-2012


      11:45
    • 11:00

      Träning U19


      12:30
    • 11:00

      Träning P-05/06


      12:30
    • 12:00

      Träning P-2009


      13:30
    • 13:30

      Träning P-2009


      15:00
    • 14:00

      Hammarby TFF (borta) U19


      16:00
    • 14:00

      Huddinge IF - FC Gute (Borta) A-lag


      16:00
  • 24Sön
    • 11:00

      Träningsmatcher P-05/06


      14:30
    • 11:00

      FC Copa (hemma) U17


      13:00
    • 17:00

      Fardhem Garda BK (hemma) U16


      19:00
  • 25Mån
    v.13
    • 16:30

      Träning U16


      17:45
    • 16:45

      Träning P-2009


      18:00
    • 18:00

      Föräldramöte P-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 19:00

      Träning A-lag


      20:30
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 26Tis
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 16:45

      Träning P-2010


      17:55
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:45
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 27Ons
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 28Tor
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:45
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 29Fre
    • 16:00

      Resa till Kalmar P-05/06


      00:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
  • 30Lör
    • Heldag

      Resa till Kalmar P-05/06

    • 08:30

      Träning P-2010


      10:00
    • 09:30

      Träning P-2011


      10:30
    • 09:30

      Träning P-07/08


      11:00
    • 10:45

      Träning P-2012


      11:45
    • 11:00

      Träning U19


      12:30
    • 12:00

      Träning P-2009


      13:30
    • 12:00

      Sandvikens IF (hemma) U19


      14:00
    • 13:30

      Träning P-2009


      15:00
    • 15:00

      IFK Värnamo (borta) A-lag


      17:00
    • 15:30

      Träning U17


      17:00
    • 17:00

      Enskede IK (hemma) U16


      19:00
  • 31Sön
    • 00:00

      Resa till Kalmar P-05/06


      23:00
    • 13:00

      Enskede IK (hemma) U16


      15:00