Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FC Gute

Följ

FC Gute

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Februari 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.5
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 16:30

      Klädprovning Team Sportia 2019 FC Gute


      19:00
    • 17:30

      Klädprovning Team Sportia P-2009


      18:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
  • 2Lör
    • 08:45

      Träning P-2010


      10:00
    • 09:00

      Klädutprovning U19


      10:00
    • 09:00

      Klädprovning Team Sportia 2019 FC Gute


      18:00
    • 09:30

      Träning P-2011


      10:30
    • 09:30

      Träning A-lag


      11:00
    • 10:45

      Träning P-2012


      11:45
    • 11:00

      Träning U19


      12:30
    • 12:00

      Träning P-2009


      13:30
    • 13:00

      Klädprovning P-2012


      14:00
    • 13:30

      Träning P-2009


      15:00
    • 14:00

      Klädprovning P-07/08


      15:00
    • 14:00

      Årsplanering-ledarträff P-2010


      15:00
    • 15:00

      Klädesprovning P-2010


      16:00
    • 15:00

      Träning P-05/06


      16:30
    • 15:30

      Träning U16


      17:15
    • 15:30

      Träning U17


      17:00
    • 17:00

      Klädprovning P-05/06


      18:00
  • 3Sön
    • 12:00

      Träning P-05/06


      13:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:45
  • 4Mån
    v.6
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 19:00

      Träning A-lag


      21:00
  • 5Tis
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 16:45

      Träning P-2010


      17:55
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:45
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 6Ons
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Utvärdering FC Gute


      20:00
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
  • 7Tor
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:45
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 8Fre
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
  • 9Lör
    • 08:45

      Träning P-2010


      10:00
    • 09:30

      Träning P-2011


      10:30
    • 09:30

      Träning A-lag


      11:00
    • 10:45

      Träning P-2012


      11:45
    • 11:00

      Träning P-05/06


      12:30
    • 12:00

      Träning P-2009


      13:30
    • 13:30

      Träning P-2009


      15:00
    • 15:30

      Träning U17


      17:00
    • 15:30

      Träning U16


      17:15
  • 10Sön
    • 11:00

      Fardhem Garda BK (hemma) U19


      13:00
    • 12:00

      Träning P-05/06


      13:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:45
  • 11Mån
    v.7
    • 16:45

      Träning P-2009


      18:00
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
      Säves Konstgräsplan
      Samlingsinformation: Gutavallen
      Samlingstid: 17:30
    • 19:00

      Träning A-lag


      21:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 12Tis
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 16:45

      Träning P-2010


      17:55
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:45
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 13Ons
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Spelarutbildning P14 P-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 14Tor
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:45
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:00
  • 15Fre
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:30
  • 16Lör
    • 08:45

      Träning P-2010


      10:00
    • 09:30

      Träning P-2011


      10:30
    • 09:30

      Träning A-lag


      11:00
    • 10:00

      Skoprovning Adidas A-lag


      14:00
    • 10:00

      Skoprovning Adidas P-05/06


      14:00
    • 10:00

      Skoprovning Adidas United


      14:00
    • 10:45

      Träning P-2012


      11:45
    • 11:00

      Skoprovning Adidas U19


      12:00
    • 11:00

      Träning P-05/06


      12:30
    • 12:00

      Träning P-2009


      13:30
    • 13:30

      Träning P-2009


      15:00
    • 15:30

      Träning U16


      17:15
    • 18:45

      Idrottsgalan P-05/06


      20:00
  • 17Sön
    • 12:00

      Kick Off anno 2019 P-05/06


      19:00
    • 12:00

      IF Hansa-Hoburg (hemma) U19


      14:00
    • 14:00

      Fardhem Garda BK (hemma) U17


      16:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:45
  • 18Mån
    v.8
    • 16:45

      Träning P-2009


      18:00
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 19:00

      Träning A-lag


      21:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 19Tis
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 16:45

      Träning P-2010


      17:55
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:45
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 20Ons
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
  • 21Tor
    • 17:00

      Träning P-07/08


      18:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:45
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:00
  • 22Fre
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:30
  • 23Lör
    • 08:45

      Träning P-2010


      10:00
    • 09:30

      Träning P-2011


      10:30
    • 09:30

      Träning A-lag


      11:00
    • 10:45

      Träning P-2012


      11:45
    • 11:00

      Träning U19


      12:30
    • 12:00

      Träning P-2009


      13:30
    • 13:30

      Träning P-2009


      15:00
    • 15:30

      Träning U17


      17:00
    • 15:30

      Träning U16


      17:15
  • 24Sön
    • 11:00

      Väskinde AIS (hemma) U17


      13:00
    • 12:45

      Fardhem Garda BK (hemma) U16


      14:45
  • 25Mån
    v.9
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 19:00

      Träning A-lag


      21:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 26Tis
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 16:45

      Träning P-2010


      17:55
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:00
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 27Ons
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
  • 28Tor
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:00