Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FC Gute

Följ

FC Gute

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

December 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.48
    • 09:00

      Träning P-2013


      10:30
    • 11:00

      Träningsgrupp B-ungdom P-05/06


      12:30
    • 11:00

      Träning A-lag


      12:30
    • 13:20

      Träning P-2011


      15:00
    • 15:00

      Träning P-05/06


      16:30
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 19:00

      Fardhem Garda BK (hemma) P-05/06


      21:00
  • 2Mån
    v.49
    • 12:00

      FC Gutelunch FC Gute


      13:00
    • 16:00

      Träning P-05/06


      17:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
  • 3Tis
  • 4Ons
    • 16:00

      Träning P-05/06


      17:30
      Rävhagen konstgräs
      Samlingsinformation: Omklädningsrummen
      Samlingstid: 15:45
    • 20:00

      Hangvar SK (borta) A-lag


      22:00
  • 5Tor
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 08:15

      Träning P-2010


      10:00
    • 12:30

      Fardhem Garda BK (borta) U19


      14:30
    • 14:30

      Klintehamns IK B (borta) U16


      15:30
    • 18:30

      Fårösunds GOIK (hemma) A-lag


      20:30
  • 8Sön
    • 09:00

      Träning P-2013


      10:30
    • 10:20

      Visby AIK (hemma) P-05/06


      12:20
    • 11:40

      Klintehamns IK (borta) P-05/06


      13:40
    • 13:20

      Träning P-2011


      15:00
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
  • 9Mån
    v.50
    • 12:00

      FC Gutelunch FC Gute


      13:00
    • 16:00

      Träning U16


      17:30
    • 16:00

      Träning P-05/06


      17:30
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 16:00

      Träning P-05/06


      17:30
    • 18:00

      Visby AIK B (borta) U16


      19:00
  • 12Tor
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 08:30

      Träning P-2010


      10:00
    • 09:00

      Träning P-2009


      00:00
    • 11:30

      IF Hansa-Hoburg (borta) A-lag


      13:30
    • 15:00

      Träning P-2012


      16:00
    • 15:30

      Klintehamns IK (hemma) U19


      17:30
    • 17:30

      Dalhem IF (borta) U16


      18:30
  • 15Sön
  • 16Mån
    v.51
    • 12:00

      FC Gutelunch FC Gute


      13:00
    • 16:00

      Träning U16


      17:30
    • 17:30

      Avslutningsmiddag P-05/06


      19:30
  • 17Tis
  • 18Ons
  • 19Tor
    • 16:00

      Träning P-07/08


      17:30
    • 16:00

      Träning U16


      17:30
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 10:30

      IFK Visby (borta) U19


      12:30
    • 11:45

      Bowling och pizza P-2010


      14:00
    • 14:30

      Stenkyrka IF (hemma) U16


      16:30
    • 15:00

      Träning P-2012


      16:00
    • 18:30

      Visby AIK (hemma) A-lag


      20:30
  • 22Sön
    • 09:40

      IFK Visby (hemma) P-05/06


      11:40
    • 11:40

      Visby BoIS (borta) P-05/06


      13:40
    • 13:20

      Träning P-2011


      15:00
    • 15:00

      Träning P-05/06


      16:30
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
  • 23Mån
    v.52
  • 24Tis
  • 25Ons
  • 26Tor
  • 27Fre
  • 28Lör
  • 29Sön
    • 13:20

      Träning P-2011


      15:00
    • 15:00

      Träning P-05/06


      16:30
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
  • 30Mån
    v.1
  • 31Tis