Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FC Gute

Följ

FC Gute

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Oktober 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.40
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 16:30

      Träning U16


      18:15
    • 17:00

      Träning P-2011


      18:20
    • 17:45

      Träning U19


      19:00
    • 18:00

      Träning P-2009


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 2Ons
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 17:00

      P15 Visby AIK/Gute-Klintehamns IK P-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-2010


      19:00
  • 3Tor
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 17:45

      Träning U19


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:45
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
  • 4Fre
    • 16:30

      Träning U16


      18:15
    • 16:30

      FC Gute 2 (hemma) P-05/06


      18:30
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
  • 5Lör
    • 10:00

      Gotlands Bro SK (hemma) P-07/08


      12:00
    • 10:00

      IFK Visby 2 (hemma) P-07/08


      12:00
    • 13:00

      IK Frej Täby FK (hemma) U19


      15:00
    • 15:00

      Träningsmatch mot IFK Visby P-2009


      16:30
    • 15:30

      Bollkallar P-2010


      18:30
    • 16:30

      Skiljebo SK (hemma) A-lag


      18:30
  • 6Sön
    • 10:00

      IFK Visby 1 (borta) P-07/08


      12:00
    • 10:00

      Spelarutbildning P13 P-05/06


      11:30
    • 13:30

      Klintehamns IK (hemma) P-05/06


      15:30
    • 14:00

      IF Stockholms Fotbollsakademi (borta) U17


      16:00
    • 14:00

      IK Frej Täby FK (borta) U16


      16:00
    • 15:00

      Roma IF (hemma) P-07/08


      17:00
    • 15:00

      IFK Visby (hemma) P-07/08


      17:00
  • 7Mån
    v.41
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 18:00

      Föräldramöte P-2011


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 8Tis
  • 9Ons
  • 10Tor
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
      Rävhagen konstgräs
      Samlingsinformation: Omklädningsrummen
      Samlingstid: 17:45
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 09:15

      Träning P-2011


      10:30
    • 09:30

      Träning A-lag


      11:00
    • 10:00

      Spelarutbildning P14 P-05/06


      11:30
    • 10:00

      Väskinde AIS (borta) P-05/06


      12:00
  • 13Sön
    • 10:00

      Lärbro IF (hemma) P-07/08


      12:00
    • 13:00

      Valbo FF (borta) A-lag


      15:00
    • 15:00

      Utbildningsmatch för domare P-05/06


      17:00
  • 14Mån
    v.42
    • 16:00

      Träning P-05/06


      17:30
    • 16:30

      Träning U16


      18:15
  • 15Tis
    • 16:00

      Träning P-07/08


      17:30
    • 16:10

      Träning U16


      18:00
    • 18:00

      Funktionärsträff GGN P-05/06


      20:00
    • 18:00

      Funktionärsträff GGN FC Gute


      19:00
    • 19:00

      Träning United


      20:30
  • 16Ons
  • 17Tor
    • 16:00

      Träning P-07/08


      17:30
    • 16:10

      Träning U16


      18:00
    • 17:30

      Träning P-05/06


      19:00
    • 19:00

      Träning A-lag


      20:30
  • 18Fre
    • 15:35

      Mini Cup P-07/08


      00:00
    • 16:30

      Träning U16


      18:15
  • 19Lör
    • 00:00

      Mini Cup P-07/08


      23:00
    • 10:00

      Visby BoIS/Bro SK (hemma) P-05/06


      12:00
    • 10:00

      IFK Visby 1 (borta) P-07/08


      12:00
    • 10:00

      Roma IF (borta) P-07/08


      12:00
  • 20Sön
  • 21Mån
    v.43
    • 16:00

      Träning P-05/06


      17:30
    • 16:30

      Träning U16


      18:15
  • 22Tis
    • 17:30

      Träning A-lag


      19:00
    • 19:00

      Träning United


      20:30
  • 23Ons
  • 24Tor
    • 17:20

      Träning P-2011


      19:00
    • 19:00

      Träning A-lag


      20:30
  • 25Fre
    • 16:30

      Träning U16


      18:15
  • 26Lör
    • 10:00

      Spelarutbildning P14 P-05/06


      11:30
    • 10:00

      Väskinde AIS (borta) P-05/06


      12:00
    • 10:00

      Träning A-lag


      11:30
  • 27Sön
  • 28Mån
    v.44
    • 16:30

      Träning U16


      18:15
  • 29Tis
    • 17:30

      Träning A-lag


      19:00
    • 19:00

      Träning United


      20:30
  • 30Ons
    • 20:00

      Fardhem Garda BK (hemma) U19


      22:00
  • 31Tor
    • 17:20

      Träning P-2011


      19:00
    • 19:00

      Träning A-lag


      20:30