Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FC Gute

Följ

FC Gute

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Januari 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.1
  • 2Ons
    • 17:00

      Träning U16


      19:00
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 18:00

      Träning U16


      20:00
  • 5Lör
  • 6Sön
    • 10:40

      Klintehamns IK (hemma) P-05/06


      12:40
    • 12:40

      IFK Visby (hemma) P-05/06


      14:40
    • 15:00

      Träning U16


      16:30
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
  • 7Mån
    v.2
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 19:00

      Träning A-lag


      21:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 8Tis
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 18:00

      Träning United


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:45
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 9Ons
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 19:00

      Fårösund GoIK (borta) A-lag


      21:00
  • 10Tor
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:45
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 11Fre
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:30
      Södervärn
  • 12Lör
    • 08:45

      Träning P-2010


      10:00
    • 09:30

      Träning A-lag


      11:00
    • 09:30

      Träning P-2011


      10:30
    • 10:00

      Hangvar SK (hemma) A-lag


      12:00
    • 10:45

      Träning P-2012


      11:45
    • 11:00

      Träning U19


      12:30
    • 12:00

      Träning P-2009


      13:30
    • 13:30

      Träning P-2009


      15:00
    • 14:00

      Träning P-07/08


      15:30
    • 15:00

      Träning P-05/06


      17:00
    • 15:30

      Träning U16


      17:15
  • 13Sön
    • 11:00

      Träning P-05/06


      12:30
    • 15:00

      Träning U16


      16:40
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
  • 14Mån
    v.3
    • 16:45

      Träning P-2009


      18:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 19:00

      Träning A-lag


      21:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 15Tis
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 16:45

      Träning P-2010


      17:55
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:45
    • 18:00

      Utbildning ledare P-07/08


      20:00
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 16Ons
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 17Tor
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:45
    • 18:00

      Informationsmöte GA Cup 2019 P-05/06


      20:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 18Fre
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:30
  • 19Lör
    • 08:45

      Träning P-2010


      10:00
    • 08:50

      Väskinde AIS (hemma) P-05/06


      10:50
    • 09:30

      Träning P-2011


      10:30
    • 09:30

      Träning A-lag


      11:00
    • 10:10

      Lärbro IF (borta) P-05/06


      12:10
    • 10:45

      Träning P-2012


      11:45
    • 12:00

      Träning P-2009


      13:30
    • 13:30

      Träning P-2009


      15:00
    • 14:30

      IF Hansa-Hoburg (hemma) U19


      16:30
    • 15:00

      Träning P-05/06


      16:30
    • 15:30

      Träning U16


      17:15
    • 15:30

      Väskinde AIS (hemma) A-lag


      17:30
  • 20Sön
    • 11:00

      Träning A-lag


      12:30
    • 12:00

      Träning P-05/06


      13:30
    • 15:00

      Träning U16


      16:40
    • 15:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
  • 21Mån
    v.4
    • 16:45

      Träning P-2009


      18:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 19:00

      Träning A-lag


      21:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 22Tis
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 16:45

      Träning P-2010


      17:55
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:45
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 23Ons
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 24Tor
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:45
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 25Fre
    • Heldag

      Träning U16

    • 17:00

      GA Cup 2019 P-05/06


      23:00
    • 17:00

      GA-cup P-2009


      00:00
    • 17:00

      GA cup P-2010


      00:00
    • 17:30

      Extra matcher P-07/08


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
  • 26Lör
    • Heldag

      GA-cup P-2009

    • 00:00

      GA cup P-2010


      19:45
    • 05:00

      Deltagande i Ga cup 2019 United


      07:40
    • 06:00

      GA Cup 2019 P-05/06


      16:00
    • 08:00

      Bro SK (hemma) P-07/08


      08:15
    • 08:30

      Roma IF Gul (borta) P-07/08


      08:45
    • 09:30

      IF Hansa/Hoburg 1 Blå (borta) P-07/08


      09:45
    • 09:30

      Träning P-2011


      10:30
    • 09:30

      Träning A-lag


      11:00
    • 10:00

      Lärbro IF (hemma) P-07/08


      10:15
    • 10:45

      Träning P-2012


      11:45
    • 11:00

      Träning U19


      12:30
    • 11:15

      Visby BoIS 1 (borta) P-07/08


      11:30
    • 12:15

      Gnesta FF (hemma) P-07/08


      12:30
    • 12:30

      IFK Visby Vit (borta) P-07/08


      12:45
    • 13:00

      Fc Gute 1 : 07 (hemma) P-07/08


      13:15
    • 13:00

      Fc Gute 1 : 07 (hemma) P-07/08


      13:15
    • 13:30

      Fårösunds GOIK (hemma) P-07/08


      13:45
    • 13:45

      Gnesta FF (borta) P-07/08


      14:00
    • 14:00

      Fårösunds GOIK (borta) P-07/08


      14:15
    • 14:15

      IFK Visby Vit (hemma) P-07/08


      14:30
    • 14:35

      Roma IF Svart (hemma) P-07/08


      14:50
    • 15:30

      Träning U17


      17:00
    • 15:35

      Visby BoIS 2 (borta) P-07/08


      15:50
    • 16:00

      Arbete Ga cup 2019 United


      00:00
    • 16:05

      Vasastan BK (borta) P-07/08


      16:20
    • 16:35

      Sörskogens IF (hemma) P-07/08


      16:50
    • 17:05

      IFK Visby (borta) P-07/08


      17:20
  • 27Sön
    • 00:00

      GA-cup P-2009


      18:00
    • 00:00

      Arbete Ga cup 2019 United


      04:00
    • 07:00

      GA Cup 2019 P-05/06


      13:00
    • 10:10

      Fc Gute 4 : 07 (hemma) P-07/08


      10:25
    • 10:10

      Fc Gute 4 : 07 (hemma) P-07/08


      10:25
    • 10:40

      Bro SK (hemma) P-07/08


      10:55
    • 10:55

      Roma IF (borta) P-07/08


      11:10
    • 11:10

      Bro SK (borta) P-07/08


      11:25
    • 11:40

      Roma IF (hemma) P-07/08


      11:55
    • 11:55

      IFK Visby Blå (borta) P-07/08


      12:10
    • 12:10

      IFK Visby Blå (hemma) P-07/08


      12:25
  • 28Mån
    v.5
    • 16:45

      Träning P-2009


      18:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 19:00

      Träning A-lag


      21:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 29Tis
  • 30Ons
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 31Tor
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:45
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30