Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FC Gute

Följ

FC Gute

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.35
    • 14:00

      Täby FK (borta) A-lag


      16:00
  • 2Sön
    • 11:00

      Visby AIK (borta) P-05/06


      13:00
    • 11:00

      Levide IF (borta) P-05/06


      13:00
    • 12:00

      Västerås SK FK (borta) U17


      14:00
    • 14:00

      Hammarby IF (borta) U16


      16:00
  • 3Mån
    v.36
    • 16:30

      Träning P-03/04


      18:15
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 16:45

      Träning P-2010


      18:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:00

      Träning U19


      20:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 4Tis
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03/04


      19:45
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 5Ons
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-2012


      18:00
    • 17:30

      Lärbro IF (borta) P-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03/04


      19:45
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
  • 6Tor
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 17:30

      Träning P-2009


      19:00
    • 17:30

      Visby AIK 2 (borta) U16


      18:30
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 7Fre
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning P-03/04


      18:15
    • 17:30

      Spelarutbildning P04 P-03/04


      19:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
  • 8Lör
    • 09:30

      Träning P-2011


      10:30
    • 09:30

      Sammandrag P-2010


      12:00
    • 09:30

      Träning A-lag


      11:00
    • 10:00

      Sammandrag 5 manna P-2009


      15:00
    • 11:00

      Gotlands Bro SK (borta) P-07/08


      13:00
    • 11:00

      IFK Visby Lag 2 (hemma) P-07/08


      13:00
  • 9Sön
    • 14:00

      Visby BoIS (hemma) P-05/06


      16:00
    • 14:00

      Visby AIK (hemma) P-05/06


      16:00
    • 15:00

      IFK Visby (borta) P-07/08


      17:00
    • 16:00

      Vasalunds IF (hemma) U16


      18:00
    • 16:30

      Strömsbergs IF (hemma) A-lag


      18:30
  • 10Mån
    v.37
    • 16:30

      Träning P-03/04


      18:15
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 16:45

      Träning P-2010


      18:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:00

      Träning U19


      20:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 11Tis
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 18:00

      Roma IF (hemma) P-07/08


      20:00
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Dalhem IF (hemma) P-07/08


      20:00
    • 18:00

      Träning P-03/04


      19:45
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 12Ons
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-2012


      18:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03/04


      19:45
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Visby AIK (borta) P-05/06


      20:00
  • 13Tor
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 17:30

      Träning P-2009


      19:00
    • 17:30

      Fardhem Garda BK (borta) U16


      18:30
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 14Fre
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning P-03/04


      18:15
    • 18:00

      IFK Visby (hemma) P-05/06


      20:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
      A7
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 15Lör
    • 09:30

      Träning P-2011


      10:30
    • 10:00

      Fårösunds GOIK (borta) P-07/08


      12:00
    • 11:00

      Gotlands Bro SK (hemma) P-07/08


      13:00
    • 15:00

      BKV Norrtälje (borta) A-lag


      17:00
  • 16Sön
    • 11:00

      Visby AIK 2 (hemma) P-03/04


      13:00
    • 14:00

      Fardhem Garda BK (hemma) P-05/06


      16:00
    • 14:00

      Tyresö FF (borta) U17


      16:00
    • 15:00

      Gotlands Bro SK (hemma) P-07/08


      17:00
    • 16:30

      Karlbergs BK (hemma) U19


      18:30
    • 18:00

      Visby BoIS (borta) P-05/06


      20:00
  • 17Mån
    v.38
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-03/04


      18:15
    • 16:45

      Träning P-2010


      18:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:00

      Träning U19


      20:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 18Tis
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 17:45

      Träning U16


      19:15
    • 18:00

      Träning P-03/04


      19:45
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 19Ons
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-2012


      18:00
    • 17:45

      Träning U16


      19:15
    • 18:00

      Träning P-03/04


      19:45
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:30

      Idrottsförälder P-07/08


      20:30
  • 20Tor
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 17:30

      Träning P-2009


      19:00
    • 17:30

      FC Gute 1 (borta) P-03/04


      19:30
    • 17:30

      FC Gute 2 (hemma) U16


      18:30
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 21Fre
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning P-03/04


      18:15
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 22Lör
    • Heldag

      Omgång 4 seriespelet United

    • 10:00

      Sammandrag 5 manna P-2009


      15:00
    • 10:00

      Roma IF (borta) P-07/08


      12:00
    • 10:00

      Sammandrag P-2011


      13:00
    • 13:00

      Hammarby TFF (hemma) U17


      15:00
    • 13:00

      Bollnäs GIF FF (borta) A-lag


      15:00
  • 23Sön
    • Heldag

      Omgång 4 seriespelet United

    • 09:00

      Domare till 5 mot 5 P-05/06


      13:00
    • 09:30

      Sammandrag P-2010


      13:00
    • 10:00

      Spelarutbildning P04 P-03/04


      11:30
    • 11:00

      FC Gute 1 (hemma) P-05/06


      13:00
    • 14:00

      IFK Stocksund (borta) U19


      16:00
    • 14:10

      Gotlands Bro SK (hemma) P-07/08


      16:10
    • 14:30

      IFK Visby Lag 2 (hemma) P-07/08


      16:30
    • 16:30

      Älvsjö AIK FF (hemma) U16


      18:30
  • 24Mån
    v.39
  • 25Tis
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 17:30

      Träning U16


      19:00
    • 18:00

      Träning P-03/04


      19:45
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 26Ons
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-2012


      18:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03/04


      19:45
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
  • 27Tor
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 17:00

      IFK Visby (borta) U16


      19:00
    • 17:30

      Träning P-2009


      19:00
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 28Fre
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning P-03/04


      18:15
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
  • 29Lör
    • 09:30

      Träning P-2011


      10:30
    • 09:30

      Träning A-lag


      11:00
    • 10:00

      IFK Visby (borta) P-07/08


      12:00
    • 11:00

      Klintehamns IK (9manna) (borta) P-05/06


      13:00
    • 11:00

      P18 IK (borta) P-07/08


      13:00
    • 11:30

      Gotlands Bro SK (borta) P-07/08


      13:30
    • 15:00

      BKV Norrtälje (borta) U17


      17:00
  • 30Sön
    • 08:30

      Trav Städning U19


      19:00
    • 13:00

      IFK Visby (hemma) P-05/06


      15:00
    • 13:00

      Fardhem Garda BK (hemma) P-05/06


      15:00
    • 14:00

      IFK Lidingö FK (borta) U16


      16:00
    • 15:00

      Visby BoIS (borta) P-07/08


      17:00
    • 16:00

      Fardhem Garda BK (borta) P-03/04


      18:00
    • 16:00

      IFK Uppsala (hemma) U19


      18:00
    • 16:30

      IFK Lidingö FK (hemma) A-lag


      18:30