Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FC Gute

Följ

FC Gute

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2018

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.31
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03/04


      19:45
    • 19:00

      Bilbingo FC Gute


      23:00
  • 2Tor
    • 15:00

      Trav Städning U19


      19:00
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 19:00

      Visby AIK 2 (hemma) U16


      21:00
  • 3Fre
    • 16:30

      Träning P-03/04


      18:15
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
  • 4Lör
    • 09:00

      Träning A-lag


      10:30
    • 15:00

      Enskede IK (borta) U17


      17:00
    • 16:00

      Syrianska FC (hemma) U16


      18:00
  • 5Sön
    • 10:00

      Gotlands Bro SK (borta) P-07/08


      12:00
    • 13:00

      Syrianska FC (hemma) U16


      15:00
    • 15:00

      Vasalunds IF (borta) A-lag


      17:00
  • 6Mån
    v.32
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:00

      Träning U19


      20:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 7Tis
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Fardhem Garda BK (borta) P-05/06


      20:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning U16


      21:00
  • 8Ons
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Klintehamns IK (9manna) (hemma) P-05/06


      20:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03/04


      19:45
    • 19:00

      Bilbingo FC Gute


      23:00
  • 9Tor
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 17:30

      Träning P-2009


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:30

      Fardhem Garda BK (hemma) U16


      19:30
  • 10Fre
    • 16:30

      Träning P-03/04


      18:15
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 17:30

      IFK Visby (borta) P-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
  • 11Lör
    • 09:00

      Träning A-lag


      10:30
      Gutavallan
    • 10:00

      IFK Visby Lag 1 (borta) P-07/08


      12:00
    • 11:00

      IF Hansa-Hoburg (borta) P-07/08


      13:00
    • 12:30

      IFK Visby (borta) P-05/06


      14:30
    • 13:00

      IF Brommapojkarna (hemma) U16


      15:00
  • 12Sön
    • 09:30

      FC Gute/SFK/Bro SK/Väskinde AIS P-05/06


      16:00
    • 11:00

      IK Brage (borta) U19


      13:00
    • 14:30

      Bollkallar A-lags match United


      17:30
    • 14:30

      IFK Mora FK (hemma) A-lag


      16:30
  • 13Mån
    v.33
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-03/04


      18:15
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:00

      Träning U19


      20:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 14Tis
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 18:00

      Träning P-03/04


      19:45
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      IFK Visby Lag 2 (borta) P-07/08


      20:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning U16


      21:00
  • 15Ons
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Visby AIK (hemma) P-05/06


      20:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Assyriska FF (hemma) U16


      20:00
    • 18:00

      Träning P-03/04


      19:45
    • 19:00

      Bilbingo FC Gute


      23:00
  • 16Tor
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 17:30

      Träning P-2009


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
    • 18:00

      FC Gute 1 (hemma) P-03/04


      20:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      FC Gute 2 (borta) U16


      19:00
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Roma IF (borta) P-07/08


      20:00
  • 17Fre
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning P-03/04


      18:15
    • 17:30

      Spelarutbildning P03 P-03/04


      19:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 18Lör
    • 09:00

      Träning A-lag


      10:30
    • 09:30

      Träning P-2011


      10:30
    • 10:00

      Visby AIK (borta) P-07/08


      12:00
    • 11:00

      IFK Visby Lag 1 (hemma) P-07/08


      13:00
    • 11:00

      Roma IF (hemma) P-07/08


      13:00
    • 11:45

      P18 IK (borta) P-07/08


      13:45
    • 12:00

      Träningsmatch Boo IF P-05/06


      13:00
    • 14:00

      Vasalunds IF (borta) U16


      15:00
    • 14:00

      Sundbybergs IK (borta) A-lag


      16:00
  • 19Sön
    • 12:00

      IFK Visby (hemma) P-05/06


      14:00
    • 12:00

      Klintehamns IK (hemma) P-05/06


      14:00
    • 14:00

      FC Järfälla (borta) U17


      16:00
    • 15:00

      Lärbro IF (hemma) P-07/08


      17:00
    • 16:30

      IK Frej Täby FK (hemma) U19


      18:30
  • 20Mån
    v.34
    • 16:30

      Träning P-03/04


      18:15
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:00

      Träning U19


      20:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 21Tis
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 18:00

      Träning P-03/04


      19:45
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning U16


      21:00
  • 22Ons
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning P-2012


      18:00
    • 18:00

      IFK Visby (hemma) P-07/08


      20:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03/04


      19:45
    • 19:00

      Bilbingo FC Gute


      23:00
    • 19:30

      Träning U16


      21:00
    • 19:30

      Träning A-lag


      21:00
  • 23Tor
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 17:30

      Träning P-2009


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      IFK Visby (hemma) U16


      19:00
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:30

      Klintehamns IK (borta) P-05/06


      20:30
    • 18:30

      Levide IF (borta) P-05/06


      20:30
    • 18:30

      Östersund (hemma) A-lag


      20:30
  • 24Fre
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning P-03/04


      18:15
    • 18:00

      Klintehamns IK (9manna) (hemma) P-05/06


      20:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
  • 25Lör
    • Heldag

      Omgång 3 seriespelet United

    • 09:00

      Domare till 5 mot 5 P-05/06


      13:00
    • 09:00

      Träning A-lag


      10:30
    • 09:30

      Träning P-2011


      10:30
    • 10:00

      Sammandrag 5 manna P-2009


      15:00
    • 11:00

      IF Hansa-Hoburg (borta) P-07/08


      13:00
    • 13:00

      IK Brage (hemma) U17


      15:00
  • 26Sön
    • Heldag

      Omgång 3 seriespelet United

    • 09:30

      Sammandrag P-2011


      13:00
    • 14:00

      Tyresö FF (borta) U19


      16:00
    • 15:00

      Dalhem IF (borta) P-07/08


      17:00
    • 16:00

      Fardhem Garda BK (hemma) P-03/04


      18:00
    • 16:30

      Djurgårdens IF (hemma) U16


      17:30
    • 16:30

      Karlbergs BK (hemma) A-lag


      18:30
  • 27Mån
    v.35
    • 16:30

      Träning P-03/04


      18:15
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:00

      Träning U19


      20:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 28Tis
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 18:00

      Träning P-03/04


      19:45
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      IFK Visby (borta) P-05/06


      20:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning U16


      21:00
  • 29Ons
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning P-2012


      18:00
    • 18:00

      Väskinde AIS (hemma) P-07/08


      20:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03/04


      19:45
    • 19:00

      Bilbingo FC Gute


      23:00
  • 30Tor
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 17:30

      Träning P-2009


      19:00
    • 17:30

      IFK Visby (hemma) P-03/04


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 31Fre
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning P-03/04


      18:15
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Väskinde AIS (9-manna) (hemma) P-05/06


      20:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30