Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FC Gute

Följ

FC Gute

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

Maj 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.18
    • 11:00

      Träning U17


      12:30
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03/04


      19:45
    • 18:00

      Träning U19


      20:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 19:30

      Träning U16


      21:00
  • 2Ons
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning P-2012


      18:00
    • 17:00

      P18 IK (borta) P-07/08


      19:00
    • 18:00

      Väskinde AIS (hemma) P-07/08


      20:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 19:00

      Bilbingo FC Gute


      23:00
    • 19:30

      Träning P-03/04


      21:00
    • 19:30

      Träning A-lag


      21:00
  • 3Tor
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 17:30

      Träning P-2009


      19:00
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
    • 18:00

      Fardhem Garda BK (hemma) U16


      20:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 4Fre
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning P-03/04


      18:15
    • 17:30

      Lärbro IF (hemma) P-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 5Lör
    • 09:30

      Träning P-2011


      10:30
    • 10:00

      Träning A-lag


      11:30
    • 13:00

      Syrianska FC (hemma) U16


      15:00
    • 14:00

      IF Hansa-Hoburg (borta) P-07/08


      16:00
    • 14:00

      Karlbergs BK (borta) A-lag


      16:00
    • 15:45

      IFK Uppsala (borta) U19


      17:45
  • 6Sön
    • 10:00

      Spelarutbildning P05 P-05/06


      11:30
    • 11:00

      Visby AIK 2 (borta) P-03/04


      13:00
    • 14:25

      Trav Städning U19


      19:55
    • 15:00

      Levide IF (borta) P-07/08


      17:00
    • 16:30

      FC Järfälla (hemma) U17


      18:30
  • 7Mån
    v.19
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-03/04


      18:15
    • 16:45

      Träning P-2010


      18:00
    • 17:00

      Föräldrar möte P-2010


      18:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
  • 8Tis
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      FC Gute 1 (hemma) P-03/04


      20:00
    • 18:00

      FC Gute 2 (borta) U16


      20:00
    • 18:00

      Träning U19


      20:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:15

      IFK Visby Lag 1 (borta) P-07/08


      20:15
    • 19:30

      Träning U16


      21:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 9Ons
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning P-2012


      18:00
    • 17:30

      Visby AIK (hemma) P-05/06


      19:30
    • 17:45

      Träning P-03/04


      19:45
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Dalhem IF (hemma) P-07/08


      20:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 19:00

      Bilbingo FC Gute


      23:00
    • 19:00

      Visby BoIS (hemma) P-05/06


      21:00
  • 10Tor
    • 10:30

      Träning A-lag


      12:00
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 17:30

      Träning P-2009


      19:00
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
  • 11Fre
    • 16:30

      Träning P-03/04


      18:15
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 17:30

      Täby FK (hemma) A-lag


      19:30
    • 17:30

      Bollkallar A-lags match United


      19:30
    • 18:00

      IFK Visby (borta) P-05/06


      20:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
  • 12Lör
    • 10:00

      IFK Visby Lag 2 (hemma) P-07/08


      12:00
    • 11:00

      IF Hansa-Hoburg (hemma) P-07/08


      13:00
    • 11:30

      IFK Visby Lag 1 (hemma) P-07/08


      13:30
    • 13:00

      IF Brommapojkarna (borta) U16


      15:00
    • 13:00

      IFK Stocksund (hemma) U19


      15:00
  • 13Sön
    • 09:30

      Sammandrag P-2010


      13:00
    • 09:30

      Sammandrag P-2011


      13:00
    • 10:00

      Domaruppdrag U16


      13:00
    • 11:00

      IK Brage (borta) U17


      13:00
    • 14:00

      Fardhem Garda BK (hemma) P-05/06


      16:00
    • 15:00

      Roma IF (hemma) P-07/08


      17:00
    • 18:00

      Visby BoIS (borta) P-05/06


      20:00
  • 14Mån
    v.20
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-03/04


      18:15
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 16:45

      Träning P-2010


      18:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
  • 15Tis
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03/04


      19:45
    • 18:00

      Visby AIK (hemma) P-05/06


      20:00
    • 18:00

      Träning U19


      20:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning U16


      21:00
  • 16Ons
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning P-2012


      18:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 19:00

      Bilbingo FC Gute


      23:00
    • 19:30

      Träning P-03/04


      21:00
      Rävhagen, konstgräs
    • 19:30

      Träning A-lag


      21:00
  • 17Tor
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 17:30

      Träning P-2009


      19:00
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 19:00

      IFK Visby (hemma) U16


      21:00
    • 19:00

      Match FC Gute 1 - IFK Visby P-03/04


      21:00
  • 18Fre
    • 16:30

      Träning P-03/04


      18:15
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Spelarutbildning P04 P-03/04


      19:30
  • 19Lör
    • Heldag

      Omgång 1 seriespelet United

    • 09:30

      Träning P-2011


      10:30
    • 10:00

      Sammandrag 5 manna P-2009


      15:00
    • 10:00

      Fårösunds GOIK (borta) P-07/08


      12:00
    • 10:00

      Roma IF (borta) P-07/08


      12:00
    • 11:00

      P18 IK (hemma) P-07/08


      13:00
    • 11:00

      IFK Visby Lag 1 (borta) P-07/08


      13:00
    • 13:00

      Vasalunds IF (hemma) U16


      15:00
    • 14:00

      Strömsbergs IF (borta) A-lag


      16:00
  • 20Sön
    • Heldag

      Omgång 1 seriespelet United

    • 14:00

      Karlbergs BK (borta) U19


      16:00
    • 15:00

      Lärbro IF (borta) P-07/08


      17:00
    • 16:00

      Fardhem Garda BK (hemma) P-03/04


      18:00
    • 16:30

      Västerås SK FK (hemma) U17


      18:30
  • 21Mån
    v.21
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 16:30

      Träning P-03/04


      18:15
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 16:45

      Träning P-2010


      18:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
  • 22Tis
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03/04


      19:45
    • 18:00

      Träning U19


      20:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:30

      Föräldrar utbildning SISU P-07/08


      20:30
    • 19:30

      Träning U16


      21:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 23Ons
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 16:45

      Träningsmatch P12 P-05/06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-2012


      18:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Gotlands Bro SK (hemma) P-07/08


      20:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Spelarutbildning P03 P-03/04


      19:30
    • 19:00

      Bilbingo FC Gute


      23:00
    • 19:30

      Träning P-03/04


      21:00
    • 19:30

      Träning A-lag


      21:00
  • 24Tor
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 17:30

      Träning P-2009


      19:00
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 19:00

      IFK Visby (hemma) P-03/04


      21:00
  • 25Fre
    • 16:30

      Träning P-03/04


      18:15
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:30

      Klintehamns IK (9manna) (borta) P-05/06


      20:30
  • 26Lör
    • 09:30

      Sammandrag P-2010


      13:00
    • 09:30

      Sammandrag P-2011


      13:00
    • 11:00

      IF Hansa-Hoburg (hemma) P-07/08


      13:00
    • 11:00

      Dalhem IF (hemma) P-07/08


      13:00
    • 12:30

      Syrianska FC (hemma) U19


      14:30
  • 27Sön
    • 13:00

      Fardhem Garda BK (hemma) P-05/06


      15:00
    • 13:00

      IFK Visby (hemma) P-05/06


      15:00
    • 14:00

      Djurgårdens IF (borta) U16


      16:00
    • 15:00

      Jarlabergs IF (borta) U17


      17:00
    • 16:30

      BKV Norrtälje (hemma) A-lag


      18:30
  • 28Mån
    v.22
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 16:30

      Träning P-03/04


      18:15
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 16:45

      Träning P-2010


      18:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
  • 29Tis
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03/04


      19:45
    • 18:00

      Träning U19


      20:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning U16


      21:00
  • 30Ons
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning P-2012


      18:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 19:00

      Bilbingo FC Gute


      23:00
    • 19:30

      Träning P-03/04


      21:00
    • 19:30

      Träning A-lag


      21:00
  • 31Tor
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 17:30

      Träning P-2009


      19:00
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 19:00

      Visby AIK 2 (borta) U16


      21:00