Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FC Gute

Följ

FC Gute

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Februari 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.5
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 2Fre
    • 16:00

      Träning U16


      17:00
    • 16:30

      Klädprovning United


      17:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
  • 3Lör
    • 08:30

      Träning P-07/08


      10:00
    • 09:15

      Träning P-2010


      10:15
    • 09:30

      Träning P-2011


      10:30
    • 09:30

      Träning A-lag


      11:00
    • 10:00

      Träningsmatch U19


      15:00
    • 10:00

      Klädutprovning P-05/06


      11:00
    • 11:00

      Klädprovning P-07/08


      12:00
    • 12:00

      Gute - Klädprovning P-2009


      13:00
    • 12:30

      Träning U16


      14:00
    • 13:00

      Träning United


      14:30
    • 13:00

      Klädprovning A-lag


      14:00
    • 16:00

      Träning P-05/06


      17:30
    • 17:00

      Klädprovning U17


      18:00
  • 4Sön
    • 09:30

      Träning P-2009


      11:00
    • 12:30

      Träning U16


      14:00
    • 14:30

      Träning P-2012


      15:30
    • 15:30

      Träning U17


      17:00
  • 5Mån
    v.6
    • 16:00

      Träning P-05/06


      17:30
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 6Tis
    • 16:00

      Träning P-07/08


      17:00
    • 16:00

      Träning U16


      17:00
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Levide IF (hemma) A-lag


      20:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 9Fre
    • 16:00

      Träning U16


      17:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
  • 10Lör
    • 09:15

      Träning P-2010


      10:15
    • 09:30

      Träning P-2011


      10:30
    • 09:30

      Träning A-lag


      11:00
    • 12:30

      Träning U16


      14:00
    • 13:00

      Träning U17


      14:30
    • 16:00

      Träning P-05/06


      17:30
    • 17:00

      Träning United


      18:30
  • 11Sön
    • 09:30

      Träning P-2009


      11:00
    • 11:00

      Träning P-07/08


      12:30
    • 12:30

      Träning U16


      14:00
    • 12:30

      Träning P-05/06


      14:00
    • 14:30

      Träning P-2012


      15:30
    • 15:30

      Träning U17


      17:00
  • 12Mån
    v.7
    • 16:00

      Träning P-05/06


      17:30
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 13Tis
    • 16:00

      Träning P-07/08


      17:00
    • 16:00

      Träning U16


      17:00
      Rävhagen - konstgräs
      Samlingstid: 15:45
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Levide IF (hemma) A-lag


      20:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
  • 14Ons
    • 16:00

      Träning P-05/06


      17:30
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
    • 17:00

      Träning A-lag


      18:30
  • 15Tor
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 16Fre
    • 16:00

      Träning U16


      17:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
  • 17Lör
    • 09:00

      Träningsmatch mot Fardhem U19


      14:00
    • 09:15

      Träning P-2010


      10:15
    • 09:30

      Träning P-2011


      10:30
    • 09:30

      Träning A-lag


      11:00
    • 12:30

      Träning U16


      14:00
    • 13:00

      Träning U17


      14:30
    • 16:00

      Träning P-05/06


      17:30
    • 17:00

      Träning United


      18:30
  • 18Sön
    • 09:30

      Träning P-2009


      11:00
    • 11:00

      Träning P-07/08


      12:30
    • 11:00

      Fardhem Garda BK (borta) U17


      13:00
    • 12:30

      Träning U16


      14:00
    • 12:30

      Träning P-05/06


      14:00
    • 14:30

      Träning P-2012


      15:30
  • 19Mån
    v.8
    • 16:00

      Träning P-05/06


      17:30
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 20Tis
    • 16:00

      Träning P-07/08


      17:00
    • 16:00

      Träning U16


      17:00
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Träningsmatch mot U17 U19


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 21Ons
    • 16:00

      Träning P-05/06


      17:30
    • 17:00

      Träning A-lag


      18:30
    • 18:00

      FC Gute U19 (hemma) A-lag


      20:00
  • 22Tor
    • 16:00

      Träning U19


      17:00
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 23Fre
    • 18:00

      Distriktsträning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
  • 24Lör
    • 09:15

      Träning P-2010


      10:15
    • 09:30

      Träning P-2011


      10:30
    • 09:30

      Träning A-lag


      11:00
    • 12:00

      Träningsmatch mot Hansa U19


      17:00
    • 12:30

      Träning U16


      14:00
    • 13:00

      Träning U17


      14:30
    • 17:00

      Träning United


      18:30
  • 25Sön
    • 09:30

      Träning P-2009


      11:00
    • 12:30

      Träning U16


      14:00
    • 12:30

      Träning P-05/06


      14:00
    • 15:30

      Träning U17


      17:00
  • 26Mån
    v.9
  • 27Tis
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 28Ons