Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FC Gute

Följ

FC Gute

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

December 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.48
  • 2Sön
  • 3Mån
    v.49
    • 17:00

      Träning P-05/06


      18:00
    • 17:00

      Spelarmöte U17 U16


      18:00
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
    • 16:30

      Träning P-03/04


      18:15
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
      Rävhagen konstgräs
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 08:45

      Träning P-2010


      10:00
    • 09:00

      Väskinde AIS (borta) A-lag


      11:00
    • 11:00

      Träning P-2009


      12:00
    • 12:00

      Träning P-2009


      13:00
    • 13:00

      Kappelshamns IK A (borta) U19


      15:00
  • 9Sön
  • 10Mån
    v.50
    • 17:00

      Träning P-05/06


      18:00
    • 17:30

      Plantider/serietillhörighet FC Gute


      19:00
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 20:00

      FC Copa (borta) A-lag


      22:00
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 08:45

      Träning P-2010


      10:00
    • 09:00

      IFK Visby (hemma) U19


      11:00
    • 09:30

      Träning P-2011


      10:30
    • 10:45

      Träning P-2012


      11:45
    • 12:00

      Träning P-2009


      13:30
    • 13:30

      Träning P-2009


      15:00
    • 15:40

      Klintehamns IK (borta) P-05/06


      17:40
    • 16:20

      Visby AIK (borta) P-05/06


      18:20
  • 16Sön
    • 12:00

      Träning P-05/06


      13:30
    • 15:00

      Träning P-03/04


      16:30
    • 15:00

      Innebandy matcher med IBK Ilex United


      16:30
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
  • 17Mån
    v.51
  • 18Tis
  • 19Ons
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 09:00

      Visby AIK (hemma) A-lag


      11:00
    • 09:30

      Träning P-2011


      10:30
    • 10:00

      Träning P-07/08


      12:30
    • 12:00

      Träning P-2009


      13:30
    • 13:30

      Träning P-2009


      15:00
    • 15:00

      Träning P-05/06


      16:30
    • 17:00

      Klintehamns IK U (borta) U19


      19:00
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.52
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
    • Heldag

      Mellandagscupen P-2009

    • Heldag

      Mellandagscupen 2018 P-2011

    • 11:30

      Mellandagscupen 2018 P-05/06


      17:00
  • 28Fre
    • Heldag

      Mellandagscupen P-2009

    • Heldag

      Mellandagscupen 2018 P-2011

    • 09:00

      Mellandagscup P-07/08


      00:00
    • 18:00

      Träning United


      19:30
  • 29Lör
    • Heldag

      Mellandagscupen P-2009

    • Heldag

      Mellandagscupen 2018 P-2011

    • 00:00

      Mellandagscup P-07/08


      19:00
    • 08:00

      Mellandagscupen 2018 P-05/06


      20:00
    • 18:00

      Väskinde AIS B (hemma) U19


      20:00
  • 30Sön
    • 12:00

      Träning P-05/06


      13:30
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
  • 31Mån
    v.1