Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FC Gute

Följ

FC Gute

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

November 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.44
    • Heldag

      Coop Cup 1 – 4 november P-2009

    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 2Fre
    • Heldag

      Coop Cup 1 – 4 november P-2009

    • 08:00

      Coop Cup 2018 P-05/06


      00:00
  • 3Lör
    • Heldag

      Coop Cup 1 – 4 november P-2009

    • Heldag

      Coop Cup 2018 P-05/06

    • 07:30

      IFK CUP P-2010


      11:00
    • 12:30

      Assyriska FF (hemma) U19


      14:30
    • 16:00

      Kappelshamns IK A (hemma) U19


      18:00
  • 4Sön
    • Heldag

      Coop Cup 1 – 4 november P-2009

    • 00:00

      Coop Cup 2018 P-05/06


      12:00
  • 5Mån
    v.45
  • 6Tis
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 16:45

      Träning P-2010


      18:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 7Ons
    • 17:00

      Träning P-05/06


      18:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:30

      Del 2 - Att vara idrottsförälder P-2009


      20:00
    • 20:00

      Visby AIK (borta) A-lag


      22:00
    • 21:00

      FC Copa (hemma) A-lag


      23:00
  • 8Tor
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 9Fre
  • 10Lör
  • 11Sön
  • 12Mån
    v.46
    • 17:00

      Träning P-05/06


      18:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 13Tis
  • 14Ons
    • 17:00

      Träning P-05/06


      18:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 17:00

      Träning A-lag


      18:30
  • 17Lör
    • 08:45

      Träning P-2010


      10:00
    • 09:30

      Träning P-2011


      10:30
    • 10:45

      Träning P-2012


      11:45
    • 12:00

      Träning P-2009


      13:30
    • 13:30

      Träning P-2009


      15:00
    • 14:00

      FC Gute (hemma) A-lag


      16:00
    • 15:00

      Fårösund GoIK (hemma) A-lag


      17:00
    • 15:00

      Träning P-05/06


      16:30
    • 16:00

      Träning U16


      17:30
  • 18Sön
  • 19Mån
    v.47
  • 20Tis
  • 21Ons
    • 17:00

      Träning P-05/06


      18:00
    • 18:00

      Avslutning U16 U16


      20:00
    • 20:00

      Hangvar SK (borta) A-lag


      22:00
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 08:45

      Träning P-2010


      10:00
    • 09:30

      Träning P-2011


      10:30
    • 10:45

      Träning P-2012


      11:45
    • 11:00

      Väskinde AIS B (borta) U19


      13:00
    • 12:00

      Träning P-2009


      13:30
    • 13:30

      Träning P-2009


      15:00
    • 14:30

      Avrundning 2018 U19


      18:00
    • 17:40

      Visby AIK (hemma) P-05/06


      19:40
    • 18:20

      IFK Visby (borta) P-05/06


      20:20
  • 25Sön
  • 26Mån
    v.48
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 20:00

      Klintehamns IK U (hemma) U19


      22:00
  • 29Tor
  • 30Fre