Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FC Gute

Följ

FC Gute

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Oktober 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.40
    • 16:30

      Träning P-03/04


      18:15
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      20:00
  • 2Tis
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 18:00

      Träning P-03/04


      19:45
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 3Ons
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 18:00

      Träning P-03/04


      19:45
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
  • 4Tor
  • 5Fre
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning P-03/04


      18:15
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
  • 6Lör
    • 10:00

      Visby AIK (hemma) P-07/08


      12:00
    • 11:00

      Roma IF (hemma) P-07/08


      13:00
    • 11:00

      Väskinde AIS (9-manna) (borta) P-05/06


      13:00
    • 11:00

      IFK Haninge (hemma) U17


      13:00
    • 11:30

      IFK Visby Lag 2 (borta) P-07/08


      13:30
    • 13:00

      Valbo FF (hemma) A-lag


      15:00
  • 7Sön
    • 11:00

      Klintehamns IK (borta) P-05/06


      13:00
    • 14:00

      Håbo FF (borta) U19


      16:00
    • 16:00

      IFK Visby (borta) P-05/06


      18:00
  • 8Mån
    v.41
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-03/04


      18:15
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 9Tis
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 18:00

      Träning P-03/04


      19:45
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 10Ons
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 18:00

      Träning P-03/04


      19:45
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:30

      Idrottsförälder P-07/08


      20:30
  • 11Tor
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 19:00

      Föreläsning - Jag tror inte att jag är dopad? A-lag


      21:00
  • 12Fre
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning P-03/04


      18:15
      Rävhagen 9-manna gräs
      Anteckning: Ombytt och klar 5 minuter innan träningsstart.
    • 17:15

      Träning A-lag


      18:45
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Spelarutbildning P04 P-03/04


      19:30
  • 13Lör
  • 14Sön
    • 11:00

      Klintehamns IK (hemma) P-05/06


      13:00
    • 12:30

      Värmdö IF (hemma) U19


      14:30
    • 13:00

      Levide IF (hemma) P-05/06


      15:00
    • 14:00

      IK Frej Täby FK (borta) U17


      16:00
    • 15:00

      IFK Stocksund (borta) A-lag


      17:00
    • 16:00

      Föreläsning Kost/Träning/Vila P-05/06


      17:30
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 17:00

      Föräldramöte P-05/06


      18:00
  • 15Mån
    v.42
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      20:00
  • 16Tis
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 17Ons
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:30

      Del 1 - Att vara idrottsförälder P-2009


      20:00
  • 18Tor
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Spelarutbildning P03 P-03/04


      19:30
    • 19:00

      Info GGN P-03/04


      20:00
    • 19:00

      Info GGN P-05/06


      20:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 19Fre
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 17:15

      Träning A-lag


      18:45
    • 18:00

      Träning United


      19:30
  • 20Lör
    • 09:30

      Träning U17


      11:00
    • 12:30

      Bollkallar P-07/08


      17:00
    • 13:00

      Gamla Upsala SK (hemma) A-lag


      15:00
    • 14:00

      Huddinge IF (borta) U19


      16:00
    • 15:00

      Träning P-05/06


      16:30
  • 21Sön
    • Heldag

      GGN U19

    • 10:00

      Spelarutbildning P05 P-05/06


      11:30
    • 12:00

      Träning P-05/06


      13:30
  • 22Mån
    v.43
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 23Tis
    • 16:45

      Träning P-2010


      18:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:00
    • 18:00

      Visby AIK (hemma) P-05/06


      20:00
    • 18:00

      FC Gute - Visby AIK P14 P-05/06


      20:00
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 24Ons
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
  • 25Tor
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 26Fre
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
  • 27Lör
    • 08:30

      Träning P-2010


      10:00
    • 09:30

      Träning U17


      11:00
    • 15:00

      Träning P-05/06


      16:30
  • 28Sön
    • 10:30

      Träning P-05/06


      12:00
    • 12:30

      IFK Tumba FK (hemma) U19


      14:30
  • 29Mån
    v.44
  • 30Tis
    • 16:45

      Träning P-2010


      18:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 31Ons
    • 14:30

      Träning P-05/06


      16:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30