Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FC Gute

Följ

FC Gute

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

Januari 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.1
  • 2Tis
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
  • 7Sön
  • 8Mån
    v.2
    • 16:00

      Träning P-05/06


      17:30
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 19:30

      Träning U16


      21:00
  • 9Tis
    • 16:00

      Träning P-03/04


      17:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 10Ons
    • 16:00

      Träning P-05/06


      17:30
    • 17:00

      Träning A-lag


      18:30
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 19:30

      Träning U16


      21:00
  • 11Tor
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 12Fre
    • 16:00

      Träning P-03/04


      17:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
  • 13Lör
    • 08:30

      Träning P-07/08


      10:00
    • 09:00

      Visby BoIS (borta) U19


      11:00
    • 09:15

      Träning P-2010


      10:15
      Wisborgshallen, P18
      Anteckning: Träningen börjar 09:15, samling 09:00
    • 09:30

      Träning A-lag


      11:00
    • 09:30

      Träning P-2011


      10:30
    • 10:30

      Träning U16


      12:30
    • 11:00

      Träning U17


      12:30
    • 12:30

      Träning P-03/04


      14:00
    • 13:00

      Träning United


      14:30
    • 16:00

      Träning P-05/06


      17:30
  • 14Sön
    • 09:30

      Träning P-2009


      11:00
    • 12:30

      Träning P-03/04


      14:00
    • 14:30

      Träning P-2012


      15:30
    • 15:30

      Träning U16


      17:00
  • 15Mån
    v.3
    • 16:00

      Träning P-05/06


      17:30
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 19:30

      Träning U16


      21:00
  • 16Tis
    • 16:00

      Träning P-03/04


      17:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 17Ons
    • 16:00

      Träning P-05/06


      17:30
    • 17:00

      Träning A-lag


      18:30
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Funktionärsträff GAcup P-03/04


      20:00
    • 18:00

      Funktionärsträff GA Cup P-05/06


      20:00
  • 18Tor
    • 17:30

      Information domare GA-cup U16


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 19Fre
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
  • 20Lör
    • 08:30

      Träning P-07/08


      10:00
    • 09:00

      Visby AIK (hemma) U19


      11:00
    • 09:15

      Träning P-2010


      10:15
    • 09:30

      Träning A-lag


      11:00
    • 09:30

      Träning P-2011


      10:30
    • 10:30

      Träning U16


      12:30
    • 11:00

      Träning U17


      12:30
    • 12:30

      Träning P-03/04


      14:00
    • 13:00

      Träning United


      14:30
    • 16:00

      Träning P-05/06


      17:30
  • 21Sön
  • 22Mån
    v.4
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05/06


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 19:30

      Träning U16


      21:00
  • 23Tis
    • 16:00

      Träning P-03/04


      17:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 24Ons
    • 16:00

      Träning P-05/06


      17:30
    • 17:00

      Träning A-lag


      18:30
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 19:30

      Träning U16


      21:00
  • 25Tor
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 26Fre
    • Heldag

      GA-CUP P-03/04

    • 08:00

      GA Cup 2018 U16


      00:00
    • 15:00

      GA Cup 2018(bindande) P-05/06


      00:00
    • 16:00

      Träning P-03/04


      17:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:15

      Roma IF Gul (borta) P-07/08


      17:30
    • 17:45

      Visby Bois (hemma) P-07/08


      18:00
    • 18:00

      GA-Cup Lag 1 P-2009


      22:15
    • 18:15

      Lärbro IF (borta) P-07/08


      18:30
    • 19:00

      IK Vasastan Vit (hemma) P-07/08


      19:15
    • 19:30

      Gnesta FF (borta) P-07/08


      19:45
    • 19:45

      Bro IK (hemma) P-07/08


      20:00
    • 20:30

      IFK Visby Vit (hemma) P-07/08


      20:45
    • 21:15

      Fc Gute 2 (hemma) P-07/08


      21:30
    • 21:15

      Fc Gute 2 (hemma) P-07/08


      21:30
    • 21:45

      Gnesta FF (borta) P-07/08


      22:00
    • 22:30

      IFK Visby Vit (borta) P-07/08


      22:45
    • 22:45

      Bro IK (hemma) P-07/08


      23:00
  • 27Lör
    • Heldag

      GA-CUP P-03/04

    • Heldag

      GA Cup 2018 U16

    • Heldag

      GA Cup 2018(bindande) P-05/06

    • 05:45

      Ga Cupen spel United


      10:00
    • 09:15

      Träning P-2010


      10:15
    • 09:30

      Träning A-lag


      11:00
    • 09:30

      Träning P-2011


      10:30
    • 10:40

      IFK Haninge (borta) P-07/08


      10:55
    • 11:00

      Träning U17


      12:30
    • 11:10

      Roma IF Svart (hemma) P-07/08


      11:25
    • 11:40

      IK Vasastan Blå (hemma) P-07/08


      11:55
    • 12:10

      Väskinde AIS (borta) P-07/08


      12:25
    • 12:30

      Träning P-03/04


      14:00
    • 14:00

      GA-Cup Lag 2 och 3 P-2009


      18:30
    • 15:00

      Arbete Ga cup 2018 United


      00:00
    • 15:00

      IFK Visby Blå (hemma) P-07/08


      15:15
    • 16:00

      Roma IF (hemma) P-07/08


      16:15
    • 17:00

      IF Hansa-Hoburg (borta) P-07/08


      17:15
  • 28Sön
    • Heldag

      GA-CUP P-03/04

    • 00:00

      GA Cup 2018 U16


      19:00
    • 00:00

      GA Cup 2018(bindande) P-05/06


      19:00
    • 00:00

      Arbete Ga cup 2018 United


      05:00
    • 12:30

      Träning P-03/04


      14:00
    • 14:30

      Träning P-2012


      15:30
  • 29Mån
    v.5
    • 17:00

      Träning U17


      18:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:30

      Föräldramöte U16


      20:30
  • 30Tis
    • 16:00

      Träning P-03/04


      17:00
    • 16:00

      Träning P-07/08


      17:00
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 31Ons
    • 16:00

      Träning P-05/06


      17:30
    • 17:00

      Träning A-lag


      18:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30