Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FC Gute

Följ

FC Gute

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

Juli 2017

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.26
  • 2Sön
  • 3Mån
    v.27
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 12:00

      Match med politiker United


      13:00
    • 19:00

      Bilbingo FC Gute


      22:00
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
  • 9Sön
  • 10Mån
    v.28
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 11Tis
    • 17:30

      Träning A-lag


      19:30
  • 12Ons
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:00
  • 13Tor
    • 17:30

      Träning A-lag


      19:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:00
    • 19:00

      Bilbingo FC Gute


      22:00
  • 14Fre
    • 17:00

      Östers IF (hemma) A-lag


      21:00
  • 15Lör
  • 16Sön
    • 09:00

      Distriktträning för 04:or P-03/04


      11:00
  • 17Mån
    v.29
    • 17:30

      Träning A-lag


      19:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 19:30

      Träning U16


      21:00
  • 18Tis
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
      A7
    • 17:30

      Träning A-lag


      19:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 19:30

      Träning United


      21:00
  • 19Ons
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 19:00

      Bilbingo FC Gute


      22:00
  • 20Tor
    • 17:30

      Träning A-lag


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 21Fre
    • 17:30

      Träning A-lag


      19:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
  • 22Lör
    • 15:00

      Gamla Upsala SK (borta) A-lag


      17:00
  • 23Sön
    • 13:00

      Syrianska FC (hemma) U19


      15:00
  • 24Mån
    v.30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
    • 19:30

      Träning U16


      21:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 25Tis
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-02


      18:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 19:30

      Träning United


      21:00
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 26Ons
    • 16:30

      Träning P-02


      18:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:00
    • 19:00

      Bilbingo FC Gute


      22:00
  • 27Tor
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 19:30

      Träning P-02


      21:00
  • 28Fre
    • 17:00

      IFK Visby (borta) P-05/06


      19:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
  • 29Lör
    • 10:00

      Träning A-lag


      11:30
    • 11:00

      Klintehamns IK (borta) P-02


      12:00
    • 12:00

      Mörbylånga GoIF 9-m (hemma) U16


      14:00
    • 13:40

      IK Sirius FK (borta) U19


      15:40
  • 30Sön
    • 11:00

      Visby AIK (hemma) P-05/06


      13:00
    • 13:00

      Eskilstuna City FK (hemma) A-lag


      15:00
  • 31Mån
    v.31
    • 13:00

      Kalmar Södra IF (hemma) U16


      15:00
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 19:30

      Träning U17


      21:00