Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FC Gute

Följ

FC Gute

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
FC Gute
Välj lag

April 2017

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.13
    • Heldag

      Träninghelg U17

    • Heldag

      Träning U16

    • 08:30

      Träning P-07/08


      10:00
    • 08:45

      Träningsmatch mot Fardhem 03 P-03/04


      11:30
    • 10:30

      Träning P-2010


      11:30
    • 13:00

      Assyriska IF i Norrköping (hemma) A-lag


      15:00
    • 13:30

      Träning P-2009


      15:00
    • 17:30

      Träning United


      19:30
  • 2Sön
    • Heldag

      Träninghelg U17

    • Heldag

      Träning U16

    • 11:00

      Träning P-03/04


      12:30
    • 12:00

      Huddinge IF (hemma) U19


      14:00
  • 3Mån
    v.14
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-03/04


      18:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 4Tis
    • 16:00

      Träning P-07/08


      17:00
    • 16:00

      Träning P-05/06


      17:00
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:00
    • 17:45

      Träning U16


      19:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
  • 5Ons
    • 17:00

      Träning U17


      18:00
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 19:15

      IFK Visby (borta) A-lag


      21:15
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 16:00

      Träning U17


      17:00
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 8Lör
    • Heldag

      Spånga cup United

    • 08:30

      Träning P-07/08


      10:00
    • 10:00

      Visby AIK P02 (hemma) U16


      12:00
    • 10:30

      Träning P-2010


      11:30
    • 14:00

      Träning A-lag


      15:30
  • 9Sön
    • Heldag

      Spånga cup United

    • 11:00

      Träning P-03/04


      12:30
    • 12:30

      Enebybergs IF (hemma) U17


      14:30
    • 13:00

      Klintehamns IK P02 (borta) U16


      15:00
    • 15:30

      Eskilstuna City FK (borta) A-lag


      17:30
    • 15:40

      IFK Uppsala (borta) U19


      17:40
  • 10Mån
    v.15
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-03/04


      18:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 11Tis
    • 16:00

      Träning P-07/08


      17:00
    • 16:00

      Träning P-05/06


      17:00
    • 17:45

      Träning U16


      19:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
  • 12Ons
    • 17:00

      Träning U17


      18:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 13Tor
    • 10:00

      Träning U16


      12:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 14Fre
    • 12:00

      IK Brage (hemma) U19


      14:00
  • 15Lör
    • 10:00

      Väskinde AIS P02 (hemma) U16


      12:00
    • 10:00

      Träning A-lag


      11:30
  • 16Sön
    • 09:30

      Träning U16


      11:00
    • 12:00

      A-lagspremiär U16


      15:00
    • 13:00

      Gamla Upsala SK (hemma) A-lag


      15:00
  • 17Mån
    v.16
    • 10:00

      Träning A-lag


      11:30
    • 10:00

      Träningsmatch U16


      11:30
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-03/04


      18:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 18Tis
    • 16:00

      Träning P-07/08


      17:00
    • 16:00

      Träning P-05/06


      17:00
    • 17:45

      Träning U16


      19:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 19:30

      Föräldramöte P-05/06


      21:00
  • 19Ons
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 20Tor
    • 16:00

      Träning P-03/04


      17:00
    • 16:00

      Träning P-05/06


      17:15
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:30

      Klintehamns IK (borta) U16


      19:30
  • 21Fre
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:15
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
      Gutavallen
      Samlingsinformation: Gutavallen
      Samlingstid: 17:15
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 22Lör
    • 08:30

      Träning P-07/08


      10:00
    • 09:00

      Teoripass (barnen) P-05/06


      11:15
    • 14:00

      Strömsbergs IF (borta) A-lag


      16:00
    • 18:00

      Träning United


      19:30
  • 23Sön
    • 11:00

      FC Gute 1 (hemma) P-05/06


      13:00
    • 11:00

      Fardhem Garda BK 1 (hemma) P-03/04


      13:00
    • 11:00

      IFK Visby (borta) U16


      12:00
    • 15:00

      Spånga IS FK (borta) U19


      17:00
    • 15:00

      Bele Barkarby FF (borta) U17


      17:00
  • 24Mån
    v.17
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-03/04


      18:00
    • 18:00

      Årsmöte FC Gute FC Gute


      20:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 25Tis
    • 16:00

      Träning P-07/08


      17:00
    • 16:00

      Träning P-05/06


      17:00
    • 18:00

      Distriktsträning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 19:00

      Träning United


      20:30
    • 19:30

      Ledarträff P-05/06


      21:00
  • 26Ons
    • 18:00

      Regel utbildnig United


      20:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
    • 19:30

      Träning A-lag


      21:00
  • 27Tor
    • 16:00

      Träning P-05/06


      17:15
    • 16:00

      Träning P-03/04


      17:00
    • 17:00

      Visby AIK (borta) P-05/06


      19:00
    • 18:00

      Målvaktsträning U16


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:30

      IFK Visby (hemma) U16


      19:30
  • 28Fre
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:15
    • 17:30

      Visby BoIS (hemma) P-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
  • 29Lör
    • 10:00

      Träning A-lag


      11:30
    • 11:00

      Roma IF (borta) P-07/08


      13:00
    • 12:00

      Enskede IK (hemma) U19


      14:00
    • 18:00

      Träning United


      19:30
  • 30Sön
    • 11:00

      IFK Visby 2 (borta) P-07/08


      13:00
    • 11:00

      IF Hansa-Hoburg (hemma) P-07/08


      13:00
    • 11:00

      P18 IK (hemma) P-07/08


      13:00
    • 11:00

      Fardhem Garda BK 2 (borta) P-03/04


      13:00
    • 11:00

      Visby AIK 3 (borta) P-03/04


      13:00
    • 11:00

      Visby AIK (hemma) U16


      12:00
    • 13:00

      Håbo FF (hemma) A-lag


      15:00
    • 15:00

      Roma IF (borta) P-07/08


      17:00
    • 16:30

      Boo FF (hemma) U17


      18:30