Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FC Gute

Följ

FC Gute

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

April 2017

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.13
    • Heldag

      Träning P-02

    • Heldag

      Träninghelg U17

    • 08:30

      Träning P-07/08


      10:00
    • 08:45

      Träningsmatch mot Fardhem 03 P-03/04


      11:30
    • 10:30

      Träning P-2010


      11:30
    • 13:00

      Assyriska IF i Norrköping (hemma) A-lag


      15:00
    • 13:30

      Träning P-2009


      15:00
    • 17:30

      Träning United


      19:30
  • 2Sön
    • Heldag

      Träning P-02

    • Heldag

      Träninghelg U17

    • 08:00

      Träning U16


      09:30
    • 11:00

      Träning P-03/04


      12:30
    • 12:00

      Huddinge IF (hemma) U19


      14:00
  • 3Mån
    v.14
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-03/04


      18:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 4Tis
    • 16:00

      Träning P-05/06


      17:00
    • 16:00

      Träning P-07/08


      17:00
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:00
    • 17:45

      Träning P-02


      19:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
  • 5Ons
    • 17:00

      Träning U17


      18:00
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 19:15

      IFK Visby (borta) A-lag


      21:15
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 16:00

      Träning U17


      17:00
    • 16:30

      Träning P-02


      18:00
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 8Lör
    • Heldag

      Spånga cup United

    • 08:30

      Träning P-07/08


      10:00
    • 10:00

      Visby AIK P02 (hemma) P-02


      12:00
    • 10:00

      träningsmatch U16


      15:00
    • 10:30

      Träning P-2010


      11:30
    • 14:00

      Träning A-lag


      15:30
    • 14:30

      Trevligheter U16


      18:00
  • 9Sön
    • Heldag

      Spånga cup United

    • 10:00

      Träningsmatch Stenkyrka U16


      14:45
    • 11:00

      Träning P-03/04


      12:30
    • 12:30

      Enebybergs IF (hemma) U17


      14:30
    • 13:00

      Klintehamns IK P02 (borta) P-02


      15:00
    • 15:30

      Eskilstuna City FK (borta) A-lag


      17:30
    • 15:40

      IFK Uppsala (borta) U19


      17:40
  • 10Mån
    v.15
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-03/04


      18:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 11Tis
    • 16:00

      Träning P-05/06


      17:00
    • 16:00

      Träning P-07/08


      17:00
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 17:45

      Träning P-02


      19:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
  • 12Ons
    • 16:30

      Träning U16


      19:15
    • 17:00

      Träning U17


      18:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 13Tor
    • 10:00

      Träning P-02


      12:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 14Fre
    • 12:00

      IK Brage (hemma) U19


      14:00
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
  • 15Lör
    • 10:00

      Väskinde AIS P02 (hemma) P-02


      12:00
    • 10:00

      Träning A-lag


      11:30
  • 16Sön
    • 08:00

      Träning U16


      09:30
    • 09:30

      Träning P-02


      11:00
    • 12:00

      A-lagspremiär P-02


      15:00
    • 13:00

      Gamla Upsala SK (hemma) A-lag


      15:00
  • 17Mån
    v.16
    • 10:00

      Träning A-lag


      11:30
    • 10:00

      Träningsmatch P-02


      11:30
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-03/04


      18:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 18Tis
    • 16:00

      Träning P-05/06


      17:00
    • 16:00

      Träning P-07/08


      17:00
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 17:45

      Träning P-02


      19:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 19:30

      Föräldramöte P-05/06


      21:00
  • 19Ons
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 20Tor
    • 16:00

      Träning P-03/04


      17:00
    • 16:00

      Träning P-05/06


      17:15
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:30

      Klintehamns IK (borta) P-02


      19:30
  • 21Fre
    • 16:30

      Träning P-02


      18:00
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:15
      Rävhagen - gräs
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 22Lör
    • 08:30

      Träning P-07/08


      10:00
    • 09:00

      Teoripass (barnen) P-05/06


      11:15
    • 14:00

      Strömsbergs IF (borta) A-lag


      16:00
    • 18:00

      Träning United


      19:30
  • 23Sön
    • 08:00

      Träning U16


      09:30
    • 11:00

      IFK Visby (borta) P-02


      12:00
    • 11:00

      Fardhem Garda BK 1 (hemma) P-03/04


      13:00
    • 11:00

      FC Gute 1 (hemma) P-05/06


      13:00
    • 15:00

      Spånga IS FK (borta) U19


      17:00
    • 15:00

      Bele Barkarby FF (borta) U17


      17:00
  • 24Mån
    v.17
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-03/04


      18:00
    • 18:00

      Årsmöte FC Gute FC Gute


      20:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 25Tis
    • 16:00

      Träning P-05/06


      17:00
    • 16:00

      Träning P-07/08


      17:00
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 18:00

      Distriktsträning P-02


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 19:00

      Träning United


      20:30
    • 19:30

      Ledarträff P-05/06


      21:00
  • 26Ons
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Regel utbildnig United


      20:00
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
    • 19:30

      Träning A-lag


      21:00
  • 27Tor
    • 16:00

      Träning P-05/06


      17:15
    • 16:00

      Träning P-03/04


      17:00
    • 17:00

      Visby AIK (borta) P-05/06


      19:00
    • 18:00

      Målvaktsträning P-02


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:30

      IFK Visby (hemma) P-02


      19:30
  • 28Fre
    • 16:30

      Träning P-02


      18:00
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:15
    • 17:30

      Visby BoIS (hemma) P-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
  • 29Lör
    • 10:00

      Träning A-lag


      11:30
    • 11:00

      Roma IF (borta) P-07/08


      13:00
    • 12:00

      Enskede IK (hemma) U19


      14:00
    • 14:00

      Vimmerby IF (borta) U16


      16:00
    • 18:00

      Träning United


      19:30
  • 30Sön
    • 11:00

      IFK Visby 2 (borta) P-07/08


      13:00
    • 11:00

      IF Hansa-Hoburg (hemma) P-07/08


      13:00
    • 11:00

      P18 IK (hemma) P-07/08


      13:00
    • 11:00

      Visby AIK (hemma) P-02


      12:00
    • 11:00

      Fardhem Garda BK 2 (borta) P-03/04


      13:00
    • 11:00

      Visby AIK 3 (borta) P-03/04


      13:00
    • 13:00

      Håbo FF (hemma) A-lag


      15:00
    • 15:00

      Roma IF (borta) P-07/08


      17:00
    • 16:30

      Boo FF (hemma) U17


      18:30