Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FC Gute

Följ

FC Gute

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

Mars 2017

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.9
    • 18:00

      Träning P-02


      19:00
    • 19:30

      Träning A-lag


      21:00
  • 2Tor
    • 16:00

      Träning P-05/06


      17:15
    • 16:00

      Träning P-03/04


      17:00
    • 17:50

      Dalhem IF (borta) A-lag


      19:50
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 08:30

      Träning P-07/08


      10:00
    • 10:30

      Träning P-10


      11:30
    • 12:00

      Träning P-02


      13:30
    • 12:30

      Träning A-lag


      14:00
    • 13:30

      Träning P-09


      15:00
    • 15:30

      Träning P-05/06


      17:00
    • 17:30

      Träning United


      19:30
  • 5Sön
    • 09:30

      Träning P-02


      11:00
    • 11:00

      Träning P-03/04


      12:30
    • 14:30

      Träning U16


      16:00
  • 6Mån
    v.10
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-03/04


      18:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 7Tis
    • 16:00

      Träning P-05/06


      17:15
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 17:45

      Träning P-02


      18:45
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 19:00

      Träning United


      20:30
  • 8Ons
    • 18:00

      Träning U17


      19:00
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
    • 19:30

      Träning A-lag


      21:00
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 06:55

      Träning FC Gute Ledare


      07:55
    • 16:30

      Träning P-02


      18:00
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 18:30

      IFK Kumla (hemma) A-lag


      20:30
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 11Lör
    • 08:30

      Träning P-07/08


      10:00
    • 10:00

      träningsmatch mot u15 U16


      14:00
    • 10:00

      FC Gute P01 (hemma) P-02


      12:00
    • 10:30

      Träning P-10


      11:30
    • 12:00

      Träning U17


      14:00
    • 12:30

      Träning A-lag


      14:00
    • 13:30

      Träning P-09


      15:00
    • 17:30

      Träning United


      19:30
  • 12Sön
    • 08:00

      Träning U16


      09:30
    • 09:30

      Träning P-02


      11:00
    • 11:00

      Träning P-03/04


      12:30
    • 11:00

      Visby AIK (hemma) A-lag


      13:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
  • 13Mån
    v.11
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-03/04


      18:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 14Tis
    • 16:00

      Träning P-07/08


      17:00
    • 16:00

      Träning P-05/06


      17:15
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 17:45

      Träning P-02


      18:45
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Hangvar SK (hemma) A-lag


      20:00
    • 19:00

      Träning United


      20:30
  • 15Ons
    • 18:00

      Träning U17


      19:00
    • 18:15

      P18 IK F00 (hemma) P-02


      20:15
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
    • 19:30

      Träning A-lag


      21:00
  • 16Tor
    • 16:00

      Träning P-05/06


      17:15
    • 16:00

      Träning P-03/04


      17:00
    • 16:15

      Fotografering U16


      17:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:15

      Fotografering P-05/06


      19:30
    • 19:30

      Fotografering U17


      20:30
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 08:30

      Träning P-07/08


      10:00
    • 10:00

      Fardhem Garda BK P02 (hemma) P-02


      12:00
    • 10:15

      Träning P-10


      11:45
    • 13:30

      Södertälje FK (borta) A-lag


      15:30
    • 13:30

      Träning P-09


      15:00
    • 16:00

      Träningsmatch H/H U19


      18:00
    • 17:30

      Träning United


      19:30
  • 19Sön
    • 09:30

      Träning P-02


      11:00
    • 11:00

      Träning U16


      12:30
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 18:00

      Träningsmatch U17 U16


      19:00
  • 20Mån
    v.12
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-03/04


      18:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 19:00

      Träning United


      20:30
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 21Tis
    • 16:00

      Träning P-07/08


      17:00
    • 16:00

      Träning P-05/06


      17:15
    • 16:00

      Fotografering P-02


      17:30
      Joda Bar & Kök, stora salen
      Samlingstid: 15:45
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 17:45

      Träning P-02


      18:45
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      20:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 19:00

      Fotografering P-07/08


      20:00
  • 22Ons
    • 18:00

      Träning U17


      19:00
    • 19:00

      Träningsmatch U16


      23:15
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
    • 19:30

      Träning A-lag


      21:00
  • 23Tor
    • 16:00

      Träning P-05/06


      17:15
    • 16:00

      Träning P-03/04


      17:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 08:30

      Träning P-07/08


      10:00
    • 10:30

      Träning P-10


      11:30
    • 12:00

      Träningsmatch mot FGBK U19


      14:00
    • 12:30

      Träning A-lag


      14:00
    • 13:00

      FK Karlskrona A-trupp (borta) A-lag


      15:00
    • 13:30

      Träning P-09


      15:00
    • 14:00

      Träning U17


      15:30
    • 14:45

      Träningsmatch mot Fc Gute 02 P-03/04


      17:30
    • 16:00

      FC Gute P03 (hemma) P-02


      18:00
    • 18:00

      Träning United


      19:30
  • 26Sön
    • 09:00

      Ledarträff P-05/06


      12:00
    • 09:30

      Träning P-02


      11:00
    • 11:00

      Träning U16


      12:30
    • 11:00

      Träning P-03/04


      12:30
    • 11:15

      Listerby IK (borta) A-lag


      13:15
  • 27Mån
    v.13
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-03/04


      18:00
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
  • 28Tis
    • 16:00

      Träning P-07/08


      17:00
    • 16:00

      Träning P-05/06


      17:15
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 17:45

      Träning P-02


      18:45
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      20:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
  • 29Ons
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
    • 19:30

      Träning A-lag


      21:00
  • 30Tor
  • 31Fre