Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FC Gute

Följ

FC Gute

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

November 2017

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.44
    • 17:30

      Träningsmatch innebandy med ilex United


      19:00
  • 2Tor
  • 3Fre
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
  • 4Lör
    • 09:15

      Träning P-2010


      10:15
    • 10:00

      Visby AIK (borta) U19


      12:00
    • 12:30

      Träning A-lag


      14:00
    • 13:00

      Träning United


      14:30
  • 5Sön
    • 09:00

      Distriktsträning P04 P-03/04


      11:00
    • 12:00

      Distriktsträning 03 P-03/04


      14:00
  • 6Mån
    v.45
  • 7Tis
  • 8Ons
    • 18:00

      Spelarmöte/avslutning P-02


      21:00
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 17:00

      Säsongsavslutning: Playoff Sverige v Italien U16


      00:00
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
  • 11Lör
    • 00:00

      Säsongsavslutning: Playoff Sverige v Italien U16


      23:30
    • 09:00

      Visby BoIS (hemma) U19


      11:00
    • 09:15

      Träning P-2010


      10:15
    • 09:30

      Träning P-2011


      10:30
    • 10:30

      Träning P-02


      12:30
    • 12:30

      Träning P-03/04


      14:00
    • 12:30

      Träning A-lag


      14:00
    • 13:00

      Träning United


      14:30
  • 12Sön
  • 13Mån
    v.46
  • 14Tis
  • 15Ons
  • 16Tor
    • 16:00

      Träning P-05/06


      17:15
      Rävhagen - konstgräs
      Samlingsinformation: Rävhagens konstgräs
      Samlingstid: 15:50
      Anteckning: Samling 15:50
    • 16:00

      Träning P-03/04


      17:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 17Fre
    • 16:45

      Spinning P-03/04


      18:00
    • 17:00

      Träning U19


      18:15
  • 18Lör
    • 08:30

      Träning P-07/08


      10:00
    • 09:00

      Dalhem IF (hemma) U19


      11:00
    • 09:00

      Distriktsträning 03 P-03/04


      11:00
    • 09:15

      Träning P-2010


      10:15
    • 09:30

      Träning P-2011


      10:30
    • 10:30

      Träning P-02


      12:30
    • 12:30

      Träning P-03/04


      14:00
    • 12:30

      Träning A-lag


      14:00
    • 13:00

      Träning United


      14:30
    • 16:00

      Träning P-05/06


      17:30
  • 19Sön
  • 20Mån
    v.47
    • 16:00

      Träning P-03/04


      17:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 21Tis
  • 22Ons
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
  • 25Lör
  • 26Sön
  • 27Mån
    v.48
    • 16:00

      Träning P-03/04


      17:00
    • 16:30

      Träning P-02


      17:00
    • 17:00

      Träning P-02


      18:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 28Tis
  • 29Ons
    • 16:30

      Träning P-02


      17:00
    • 17:00

      Träning P-02


      18:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
  • 30Tor