Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FC Gute

Följ

FC Gute

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
FC Gute
Välj lag

Oktober 2017

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.39
    • 11:00

      IFK Visby 1 (borta) P-07/08


      13:00
    • 11:00

      P18 IK (hemma) P-07/08


      13:00
    • 11:00

      Väskinde AIS (borta) P-03/04


      13:00
    • 11:00

      Match 9-manna mot väskinde P-03/04


      13:00
    • 12:30

      Västerås IK (borta) U17


      14:30
    • 15:00

      Fardhem Garda BK 2 (hemma) P-02


      16:30
    • 15:00

      Roma IF (borta) P-07/08


      17:00
    • 16:00

      IFK Visby (borta) P-05/06


      18:00
    • 16:30

      Karlbergs BK (hemma) A-lag


      18:30
  • 2Mån
    v.40
    • 16:30

      Träning P-03/04


      18:00
    • 16:45

      Träning P-2009


      18:00
    • 17:30

      Träning U19


      19:00
    • 17:30

      Träning P-02


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning U16


      21:00
  • 3Tis
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-02


      18:30
    • 16:30

      Träning P-03/04


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 19:30

      Träning United


      21:00
  • 4Ons
    • 16:30

      Träning P-02


      18:00
    • 17:00

      Träning U16


      19:30
    • 17:30

      Träning A-lag


      19:00
  • 5Tor
    • 16:30

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 16:30

      Föräldramöte P-07/08


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 18:00

      Träning P-03/04


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 19:30

      Träning P-02


      21:00
  • 6Fre
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:15

      Träning A-lag


      18:45
  • 7Lör
    • 10:00

      Träning P-2011


      11:00
    • 11:00

      Väskinde Allmänna Idrottssällskap (borta) P-02


      12:30
    • 12:00

      IF Hansa-Hoburg (borta) P-03/04


      14:00
    • 14:00

      Sundbybergs IK (borta) A-lag


      16:00
    • 14:00

      Håbo FF (borta) U17


      16:00
  • 8Sön
    • 11:00

      Dalhem IF (hemma) P-03/04


      13:00
    • 11:00

      Klintehamns IK (hemma) P-05/06


      13:00
    • 11:00

      IFK Visby 1 (hemma) P-07/08


      13:00
    • 13:00

      Fardhem Garda BK 1 (borta) P-02


      14:30
    • 16:15

      IFK Uppsala (hemma) U19


      18:15
    • 18:00

      Visby BoIS (borta) P-05/06


      20:00
  • 9Mån
    v.41
    • 16:00

      Träning P-05/06


      17:00
    • 16:30

      Träning P-03/04


      18:00
    • 17:00

      Föräldramöte + träning P-2009


      17:30
    • 17:30

      Träning A-lag


      19:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning U16


      21:00
  • 10Tis
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-03/04


      18:00
    • 17:30

      Träning A-lag


      19:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
  • 11Ons
    • 17:30

      Träning A-lag


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
  • 12Tor
    • 16:00

      Träning P-05/06


      17:00
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 17:30

      Träning A-lag


      19:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
      Rävagens Konstgräs
      Samlingsinformation: Vallen
      Samlingstid: 17:30
      Anteckning: Samling 30 min innan.
    • 18:00

      Träning P-03/04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
  • 13Fre
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
  • 14Lör
    • 09:30

      Träning P-2011


      10:30
    • 10:00

      Träning A-lag


      11:30
    • 12:15

      Klintehamns IK (hemma) P-02


      14:00
    • 13:00

      Träning United


      14:30
    • 13:00

      Huddinge IF (borta) U19


      15:00
    • 13:30

      Träning P-05/06


      15:00
  • 15Sön
    • 11:00

      FC Gute 03 (hemma) P-02


      12:30
    • 11:00

      FC Gute 1 (borta) P-03/04


      13:00
    • 12:00

      IK Brage (hemma) U17


      14:00
    • 14:00

      Skiljebo SK (hemma) A-lag


      16:00
    • 14:00

      Bollkallar P-07/08


      17:00
  • 16Mån
    v.42
  • 17Tis
  • 18Ons
    • 18:00

      Funktionärsträff GGN P-05/06


      19:30
    • 18:00

      Funktionärsträff GGN P-03/04


      19:00
  • 19Tor
    • 16:00

      Träning P-03/04


      17:00
    • 16:00

      Träning P-05/06


      17:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 20Fre
  • 21Lör
  • 22Sön
    • 08:00

      GGN Bygge United


      15:00
    • 08:00

      GGN (12 pers) A-lag


      15:00
    • 09:00

      Distriktsträning P02 P-02


      11:00
    • 12:00

      Distriktsträning P03 P-03/04


      14:00
  • 23Mån
    v.43
  • 24Tis
  • 25Ons
    • 08:00

      GGN (1 pers) A-lag


      17:00
  • 26Tor
    • 07:00

      GGN (2 pers) A-lag


      19:00
    • 16:00

      Träning P-03/04


      17:00
    • 16:00

      Träning P-05/06


      17:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 27Fre
    • 07:00

      GGN (3 pers) A-lag


      19:00
  • 28Lör
  • 29Sön
    • 10:00

      GGN Rivning United


      15:00
    • 15:00

      Träningsmatch 01 GFF U19


      17:00
  • 30Mån
    v.44
  • 31Tis