Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FC Gute

Följ

FC Gute

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

Juni 2017

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.22
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03/04


      19:30
    • 19:00

      IFK Visby (borta) P-02


      20:00
  • 2Fre
    • 16:00

      Träning U17


      17:15
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Klintehamns IK (hemma) P-05/06


      20:00
  • 3Lör
    • 09:45

      Sammandrag Bro P-2010


      12:00
    • 11:00

      Visby AIK (borta) P-07/08


      13:00
    • 11:00

      Lärbro IF (borta) P-03/04


      13:00
    • 14:00

      IK Frej Täby (borta) U19


      16:00
    • 17:00

      BK Forward (hemma) A-lag


      19:00
  • 4Sön
    • Heldag

      Seriespel omgång 2 United

    • 10:00

      5-manna sammandrag P-07/08


      12:00
    • 10:00

      Sammandrag 5 manna - Graip P-2009


      13:00
    • 11:00

      IFK Visby 2 (borta) P-07/08


      13:00
    • 11:00

      IF Hansa-Hoburg (borta) P-07/08


      13:00
    • 11:00

      P18 IK (borta) P-07/08


      13:00
    • 13:00

      Sollentuna FK (hemma) U17


      15:00
    • 18:00

      Visby BoIS (borta) P-05/06


      20:00
  • 5Mån
    v.23
    • 16:30

      Träning P-03/04


      18:00
    • 16:45

      Träning P-2009


      18:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning U16


      21:00
  • 6Tis
    • 10:00

      Träning A-lag


      11:30
    • 11:00

      Träning U17


      12:30
    • 11:00

      Fardhem Garda BK 1 (borta) P-03/04


      13:00
    • 15:00

      Spånga IS FK (hemma) U19


      17:00
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-02


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
    • 19:30

      Träning United


      21:00
  • 7Ons
    • 16:30

      Träning P-02


      18:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Visby AIK 2 (hemma) P-03/04


      20:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:00
    • 19:00

      Bilbingo FC Gute


      22:00
  • 8Tor
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03/04


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 19:00

      Fårösunds GOIK (hemma) P-02


      20:30
  • 9Fre
    • 16:00

      Träning U17


      17:15
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Distriktsträning P-02


      19:30
  • 10Lör
    • 10:00

      Träning A-lag


      11:30
    • 11:00

      IF Hansa-Hoburg (hemma) P-07/08


      13:00
    • 12:00

      IFK Visby 1 (borta) P-07/08


      14:00
    • 15:00

      IFK Borgholm (borta) U16


      17:00
  • 11Sön
    • 11:00

      Mörbylånga GoIF 9-m (borta) U16


      13:00
    • 11:00

      IFK Visby (hemma) P-02


      12:30
    • 11:00

      FC Gute 2 (hemma) P-05/06


      13:00
    • 16:00

      Skiljebo SK (borta) A-lag


      18:00
    • 16:00

      Västerås SK FK (borta) U19


      18:00
    • 17:00

      IFK Visby (borta) P-07/08


      19:00
  • 12Mån
    v.24
    • 16:30

      Träning P-03/04


      18:00
    • 16:45

      Träning P-2009


      18:00
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 13Tis
    • 16:30

      Träning P-02


      18:30
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-03/04


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 16:45

      Träning P-2010


      17:45
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
    • 19:30

      Träning United


      21:00
  • 14Ons
    • 18:00

      FC Gute 1 (borta) P-03/04


      20:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      FC Gute 03 (hemma) P-02


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:00
    • 18:00

      Väskinde AIS (hemma) P-07/08


      20:00
    • 19:00

      Bilbingo FC Gute


      22:00
  • 15Tor
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05/06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03/04


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
  • 16Fre
    • 16:00

      Träning U17


      17:15
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      IFK Visby 2 (borta) P-03/04


      20:00
    • 18:00

      Distriktsträning P-02


      19:30
    • 18:00

      Visby AIK (hemma) P-05/06


      20:00
  • 17Lör
    • 10:00

      Träning A-lag


      11:30
    • 16:30

      IK Sirius FK (hemma) U19


      18:30
  • 18Sön
    • 10:00

      Träning A-lag


      11:00
    • 10:00

      Sammandrag 5 manna P-2009


      13:00
    • 11:00

      Visby AIK (borta) P-02


      12:30
    • 11:00

      IFK Visby 1 (hemma) P-07/08


      13:00
    • 11:00

      Roma IF (hemma) P-07/08


      13:00
    • 11:00

      P18 IK (borta) P-07/08


      13:00
    • 13:00

      Håbo FF (hemma) U17


      15:00
    • 14:00

      IFK Visby 2 (borta) P-07/08


      16:00
    • 14:00

      Hultsfreds FK 9-m (borta) U16


      16:00
    • 16:30

      Sundbybergs IK (hemma) A-lag


      18:30
    • 18:00

      Visby BoIS (borta) P-05/06


      20:00
  • 19Mån
    v.25
    • 16:45

      Träning P-2009


      18:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
    • 18:00

      Väskinde AIS (hemma) P-03/04


      20:00
    • 19:30

      Träning U16


      21:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 20Tis
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 16:45

      Träning P-2010


      17:45
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Gotlands Bro SK (borta) P-05/06


      20:00
    • 18:00

      Fardhem Garda Bk (hemma) P-05/06


      20:00
    • 19:00

      IFK Visby (hemma) P-03/04


      21:00
    • 19:00

      Väskinde Allmänna Idrottssällskap (hemma) P-02


      20:30
    • 19:30

      Träning U19


      21:00
    • 19:30

      Träning United


      21:00
  • 21Ons
    • 16:30

      Träning P-02


      18:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:00
    • 19:00

      Bilbingo FC Gute


      22:00
  • 22Tor
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 18:00

      Träning P-03/04


      19:30
    • 18:00

      Träning United


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 19:00

      Väskinde Allmänna Idrottssällskap (borta) P-02


      20:45
    • 19:00

      Karlbergs BK (borta) A-lag


      21:00
  • 23Fre
    • 10:00

      Träning U19


      12:00
  • 24Lör
  • 25Sön
    • 13:30

      IK Brage (borta) U17


      15:30
    • 14:00

      Syrianska FC (borta) U19


      16:00
  • 26Mån
    v.26
    • 18:00

      Träningsledigt börjar. U19


      19:00
  • 27Tis
    • 17:00

      Träningsmatch P-02


      18:30
  • 28Ons
  • 29Tor
  • 30Fre
    • 09:30

      Bollkallar Island Games P-02


      12:00