Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Essviks AIF

Följ

Essviks AIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Essviks AIF
Välj lag

Augusti 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.31
  • 2Fre
    • 08:50

      Kubikenborgs IF gul (borta) P-08


      09:50
    • 08:50

      Kvarnsvedens IK 1 (borta) P-08


      09:50
    • 14:40

      Söråker FF (borta) P-06


      15:40
    • 19:00

      Selånger FK Herr (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 3Lör
    • 09:40

      Själevad IK (hemma) P-06


      10:40
    • 13:50

      Sidsjö-Böle IF grön (hemma) P-08


      14:50
    • 13:50

      Kovland-Indal IF (hemma) P-08


      14:50
    • 16:20

      Gimonäs Umeå IF (borta) P-06


      17:20
    • 18:50

      Hägglunds IoFK (hemma) P-08


      19:50
    • 18:50

      Modo FF (hemma) P-08


      19:50
  • 4Sön
    • 08:00

      Bik SK 1 (hemma) P-08


      09:00
    • 08:50

      IFK Timrå 1 (hemma) P-08


      09:50
    • 13:50

      Torsångs IF (borta) P-08


      14:50
    • 14:40

      Sundsvalls FF (borta) P-08


      15:40
    • 19:00

      Träning U-16


      20:30
  • 5Mån
    v.32
  • 6Tis
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning U-16


      20:30
    • 19:00

      Söråkers FF (borta) A-lag Herrar


      21:00
  • 7Ons
    • 17:30

      Träning P-08


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:30

      Sidsjö-Böle IF P04 svart (borta) U-16


      21:30
  • 8Tor
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 14:00

      Träning U-16


      15:30
  • 11Sön
    • 19:00

      Träning U-16


      20:30
  • 12Mån
    v.33
  • 13Tis
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:30

      Kubikenborgs IF P06 svart (hemma) P-06


      20:00
    • 19:00

      Träning U-16


      20:30
    • 20:00

      Sidsjö-Böle IF (borta) A-lag Herrar


      22:00
  • 14Ons
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 18:30

      GIF Sundsvall P06 (hemma) P-06


      20:00
  • 15Tor
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:45

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 19:00

      GIF Sundsvall U16 (hemma) U-16


      21:00
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 10:00

      Sundsvalls FF P08 3 (hemma) P-08


      12:00
    • 11:20

      Selånger FK P08 Blå (hemma) P-08


      13:20
    • 14:00

      Matfors IF P11 blå (hemma) P-11


      16:00
    • 14:00

      Träning U-16


      15:30
  • 18Sön
    • 10:00

      Njurunda SK Röd (borta) P-09


      11:15
    • 10:00

      Matfors IF Blå (borta) P-09


      11:15
    • 10:00

      Sälja fika Klampenborgs dagen P-08


      14:00
    • 10:00

      Kovlands IF P 2010 (borta) P-10


      12:00
    • 10:15

      Sundsvalls FF 2 (borta) P-06


      11:15
    • 19:00

      Träning U-16


      20:30
  • 19Mån
    v.34
  • 20Tis
  • 21Ons
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      Sund if (hemma) P-06


      19:30
  • 22Tor
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:30

      IFK Timrå U17 (borta) U-16


      20:30
    • 18:45

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 23Fre
    • 17:30

      Föreningskväll! U-16


      20:00
    • 17:30

      Föreningskväll P-06


      20:00
    • 17:30

      Föreningskväll P-11


      20:00
    • 17:30

      Föreningsdag P-08


      20:00
    • 18:00

      Träning P-09


      00:00
  • 24Lör
    • 00:00

      Träning P-09


      15:00
    • 00:00

      Essviks AIF P 10 (hemma) P-10


      02:00
    • 07:00

      Träning P-09


      16:00
    • 10:00

      Medskogsbrons BK P07/08 (borta) P-08


      12:00
    • 10:00

      Sund IF P 11 (borta) P-11


      12:00
    • 11:15

      Selånger FK P08 Blå (borta) P-08


      13:15
    • 14:00

      Träning U-16


      15:30
    • 14:00

      Matfors IF (borta) A-lag Herrar


      16:00
  • 25Sön
    • 10:00

      Sund IF (hemma) P-09


      11:20
    • 11:00

      Stöde IF/Fränsta (borta) P-06


      12:00
    • 11:20

      Njurunda SK Röd (hemma) P-09


      12:40
    • 19:00

      Träning U-16


      20:30
  • 26Mån
    v.35
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 29Tor
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:45

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 19:00

      GIF Sundsvall P04 (borta) U-16


      21:00
  • 30Fre
  • 31Lör
    • 00:00

      Matfors IF P11 vit (borta) P-11


      02:00
    • 10:00

      Kubikenborgs IF P08 Gul (hemma) P-08


      12:00
    • 11:20

      Medskogsbrons BK P07/08 (hemma) P-08


      13:20
    • 14:00

      Alnö IF (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:00

      Träning U-16


      15:30