Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Eslövs BK

Följ

Eslövs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Februari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.5
    • 10:30

      Träning P-11


      12:00
    • 11:00

      Blomsterbergs Cup A-laget


      17:00
    • 12:00

      Träning P-14


      13:00
    • 13:20

      Träning P-06


      14:40
    • 14:00

      Kristianstad Arena Cup P-09


      20:00
  • 2Sön
    • 09:00

      Blomsterbergs Cup A-laget


      19:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 11:00

      Träning P-12


      12:00
    • 11:00

      Träningsmatch P-05


      12:30
    • 12:00

      Träning P-07


      13:20
    • 13:20

      Träning P-09


      14:40
    • 14:40

      Träning P-10


      16:00
    • 16:00

      Tränings match mot Staffanstorp P-06


      17:30
  • 3Mån
    v.6
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:40

      Träning P-05


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:15
  • 6Tor
    • 17:45

      Träning U19


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 10:30

      Föräldrarmöte P-11


      11:30
    • 10:30

      Träning P-11


      12:00
    • 12:00

      Träning P-14


      13:00
    • 12:00

      Senior match P-06


      14:00
    • 12:00

      Senior match P-06


      14:00
    • 12:00

      IF Lödde (hemma) A-laget


      14:00
    • 13:20

      Träning P-06


      14:40
    • 14:35

      Romelecupen Dag1 P-07


      20:00
    • 16:00

      träningsmatch Juniorlag Herrar


      18:00
  • 9Sön
    • 09:30

      Romelecupen Dag 2 P-07


      12:00
    • 10:00

      Fysträning P-07


      11:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 11:00

      Träning P-12


      12:00
    • 11:00

      Träningsmatch P-09


      12:00
    • 12:00

      Träning P-07


      13:20
    • 14:30

      Staffanstorps United (hemma) U19


      15:30
    • 14:40

      Träning P-10


      16:00
  • 10Mån
    v.7
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:40

      Träning P-05


      19:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:15
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 13Tor
    • 17:45

      Träning U19


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 14Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
  • 15Lör
    • Heldag

      Sportlovscupen P-08

      Gräshallen Berga Eslöv
    • 10:30

      Träning P-11


      12:00
    • 12:00

      Träning P-14


      13:00
    • 13:00

      Lunds BK (borta) A-laget


      15:00
    • 13:20

      Träning P-06


      14:40
  • 16Sön
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 10:00

      Fysträning P-07


      11:00
    • 11:00

      Träning P-12


      12:00
    • 12:00

      EBK P07 Svart (hemma) P-07


      14:00
    • 12:00

      Träning INSTÄLLD Ekevalla P-07


      13:20
    • 12:00

      Träningsmatch hos Dalby IF P-07


      14:00
    • 13:20

      Träning P-09


      14:40
    • 14:00

      Södra Sandby IF (hemma) U19


      15:00
    • 14:40

      Träning P-10


      16:00
  • 17Mån
    v.8
    • 09:00

      Sportlovscupen P-09


      17:00
    • 17:45

      Träning A-laget


      19:15
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 09:00

      Sportlovscupen P-12


      17:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
  • 22Lör
    • 08:00

      Helgaktivitet A-laget


      00:00
    • 09:00

      Sportlovscupen P-11


      18:00
    • 14:00

      Kristianstads FF (borta) A-laget


      15:00
  • 23Sön
    • 00:00

      Helgaktivitet A-laget


      13:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 10:00

      INSTÄLLD Fysträning P-07


      11:00
    • 11:00

      Årsmöte Eslövs BK


      12:00
    • 11:00

      Träning P-12


      12:00
    • 12:00

      Träning P-07


      13:20
    • 13:20

      Träning P-09


      14:40
    • 14:40

      Träning P-10


      16:00
  • 24Mån
    v.9
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:40

      Träning P-05


      19:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:15
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 27Tor
    • 17:45

      Träning U19


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 10:00

      Tomelilla IF (hemma) A-laget


      12:00
    • 10:00

      Träningsmatch Linero P-09


      11:00
    • 10:30

      Träning P-11


      12:00
    • 11:30

      Träningsmatch P-09


      13:00
    • 12:00

      Träning P-14


      13:00