Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Eslövs BK

Följ

Eslövs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

December 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.48
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 11:00

      Träning P-12


      12:00
    • 12:00

      Träning P-07


      13:20
    • 13:20

      Träning P-09


      14:40
    • 14:40

      Träning P-10


      16:00
  • 2Mån
    v.49
  • 3Tis
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
      Berga konsgräs ute
      Anteckning: OBS Träning utomhus så klä er ordentligt
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 4Ons
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:40

      Träning P-05


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 5Tor
    • 17:45

      Träning U19


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 6Fre
    • 16:00

      Träning P-08


      17:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:00
  • 7Lör
    • Heldag

      Lions Osby Cup P-08

    • 10:30

      Träning P-11


      12:00
    • 12:00

      Träning P-14


      13:00
    • 13:00

      Österlen FF (hemma) A-laget


      14:40
    • 13:20

      Träning P-06


      14:40
  • 8Sön
    • Heldag

      Tomtecupen P-08

    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 11:00

      Träning P-12


      12:00
    • 12:00

      Träning P-07


      13:20
    • 13:20

      Träning P-09


      14:40
    • 14:40

      Träning P-10


      16:00
  • 9Mån
    v.50
  • 10Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 11Ons
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:40

      Träning P-05


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 12Tor
    • 18:45

      Träning U19


      20:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 13Fre
    • 16:00

      Träning P-08


      17:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:00
  • 14Lör
    • 10:00

      Försäljning Stora Coop Flystaden P-07


      14:00
    • 10:30

      Träning P-11


      12:00
    • 12:00

      Träning P-14


      13:00
    • 13:20

      Träning P-06


      14:40
  • 15Sön
    • Heldag

      Futsal-DM U19

    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 10:00

      Inomhuscuper P-07


      14:00
    • 11:00

      Träning P-12


      12:00
    • 12:00

      Träning P-07


      13:20
    • 12:10

      Klippan Treklövern cup P-07


      19:00
    • 13:20

      Träning P-09


      14:40
    • 14:40

      Träning P-10


      16:00
  • 16Mån
    v.51
  • 17Tis
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Redovisning Binglotto lotter P-07


      19:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 18Ons
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:40

      Träning P-05


      19:00
  • 19Tor
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 20Fre
    • 16:00

      Träning P-08


      17:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:00
  • 21Lör
    • 10:30

      Träning P-11


      12:00
    • 13:20

      Träning P-06


      14:40
  • 22Sön
    • 12:00

      Träning P-07


      13:20
  • 23Mån
    v.52
  • 24Tis
  • 25Ons
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
  • 26Tor
    • 07:10

      BK Landoras julcup P-07


      13:00
  • 27Fre
    • 16:00

      Träning P-08


      17:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
  • 28Lör
    • 10:30

      Träning P-11


      12:00
    • 13:20

      Träning P-06


      14:40
  • 29Sön
    • 09:00

      Askecupen P-11


      16:00
  • 30Mån
    v.1
    • Heldag

      KVB-cupen P-08

  • 31Tis