Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Eslövs BK

Följ

Eslövs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Januari 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.1
  • 2Ons
    • Heldag

      Bråhögscupen P-08

  • 3Tor
  • 4Fre
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
  • 5Lör
    • 10:00

      Bråhögscupen P-11


      13:00
    • 12:00

      Träning P-07


      13:30
  • 6Sön
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
  • 7Mån
    v.2
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
  • 8Tis
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
  • 9Ons
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
  • 10Tor
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 20:00

      Träning U16


      21:00
  • 11Fre
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
  • 12Lör
    • 07:45

      Julgransinsamling P-04


      14:00
    • 08:00

      Julgransinsamling P-05


      14:00
    • 11:00

      Träning P-10


      12:00
    • 12:00

      Träning P-07


      13:30
  • 13Sön
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 12:30

      Träning P-09


      14:00
    • 14:00

      Träning P-08


      15:00
    • 18:00

      Träning P-04


      20:00
    • 18:00

      Träning U16


      20:00
  • 14Mån
    v.3
    • 16:00

      Träning P-06


      19:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 15Tis
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
  • 16Ons
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:15
  • 17Tor
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 19:15

      Träning A-laget


      20:45
    • 20:00

      Träning U16


      21:00
  • 18Fre
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
  • 19Lör
    • 09:00

      Kristianstad Arena Cup U16


      19:00
    • 11:00

      Träning P-10


      12:00
    • 12:00

      Träning P-07


      13:30
    • 12:00

      Träning A-laget


      13:30
  • 20Sön
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 12:00

      Träning P-12


      13:00
    • 12:00

      Träning P-05


      14:00
    • 12:00

      Kristianstad Arena Cup P-09


      19:00
    • 14:00

      Träning P-08


      15:00
  • 21Mån
    v.4
    • 16:00

      Träning P-06


      19:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 22Tis
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
      Gräshallen Berga Eslöv
  • 23Ons
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:15
  • 24Tor
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 19:15

      Träning A-laget


      20:45
    • 20:00

      Träning U16


      21:00
  • 25Fre
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning A-laget


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Harlösaspelen U16


      23:55
  • 26Lör
    • 11:00

      Träning P-10


      12:00
    • 12:00

      Träning P-07


      13:30
    • 12:00

      Träning A-laget


      13:30
    • 14:00

      Tr Match Österlen 1 lag P-09


      15:00
  • 27Sön
    • Heldag

      Romelecupen P-08

    • 09:00

      Kristanstad cup P-05


      20:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 12:00

      Träning P-12


      13:00
    • 12:30

      Träning P-09


      14:00
    • 15:00

      Harlösaspelen P-04


      21:00
    • 18:00

      Träning U16


      20:00
  • 28Mån
    v.5
    • 16:00

      Träning P-06


      19:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 29Tis
  • 30Ons
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:45

      Skoprovning A-laget


      18:40
    • 18:00

      Träning U16


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:15
    • 19:00

      Träning A-laget


      20:30
  • 31Tor
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Blomsterbergscup A-laget


      22:00