Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Björklinge BK Juniorlag Damer

Följ

Juniorlag Damer

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Björklinge BK
Innebandy
Juniorlag Damer

Mars 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.9
    • 18:10

      IK Sirius FBC (borta)


      20:10
  • 2Fre
  • 3Lör
    • 14:20

      FBC Uppsala Ungdom (borta)


      16:20
    • 17:50

      Livets Ord IF (borta)


      19:50
  • 4Sön
    • 16:00

      FBC Uppsala Ungdom (F02) (borta)


      18:00
  • 5Mån
    v.10
  • 6Tis
    • 19:00

      Träning


      20:00
    • 20:00

      Träning


      21:00
    • 20:10

      Storvreta IBK (hemma)


      22:10
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 19:00

      Träning


      20:00
    • 20:00

      Träning


      21:00
  • 9Fre
    • 19:00

      SSL-match Sirius - Iksu


      21:30
  • 10Lör
    • 16:50

      Örsundsbro/Enköping 1 (hemma)


      18:50
    • 18:00

      FBC Uppsala Ungdom (01) (hemma)


      20:00
  • 11Sön
    • 18:20

      Storvreta IBK (hemma)


      20:20
  • 12Mån
    v.11
  • 13Tis
    • 19:00

      Träning


      20:00
      Björklinge sporthall
      Anteckning: Flickor 03 samt de från stan som vill
    • 20:00

      Träning


      21:00
  • 14Ons
    • 20:00

      Arlanda IBK (borta)


      22:00
  • 15Tor
    • 19:00

      Träning


      20:00
    • 20:00

      Träning


      21:00
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 08:30

      FBC Uppsala Ungdom (F03) (borta)


      10:30
    • 12:30

      Enköping/Örsundsbro 2 (borta)


      14:30
    • 15:00

      IS Saga (hemma)


      17:00
  • 18Sön
  • 19Mån
    v.12
  • 20Tis
    • 19:00

      Träning


      20:00
    • 20:00

      Träning


      21:00
  • 21Ons
    • 16:00

      Anmälan F02-gruppspel


      21:40
    • 17:00

      Ungdoms-DM


      00:00
    • 17:00

      Almunge IK/Rasbo IK (borta)


      19:00
    • 19:40

      IS Saga (hemma)


      21:40
    • 20:40

      Sigtuna IF IBK (hemma)


      22:40
  • 22Tor
    • Heldag

      Ungdoms-DM

    • 16:00

      Anmälan F03 Gruppspel


      22:30
    • 17:00

      SK Vide (hemma)


      19:00
    • 18:50

      Enköpings IBK/Örsundsbro IF (hemma)


      20:50
    • 21:30

      Vaksala SK (borta)


      23:30
  • 23Fre
    • Heldag

      Ungdoms-DM

    • 17:00

      3 vs 3 DM junior f.99-


      22:00
    • 18:12

      Björklinge BK 2 (hemma)


      20:12
    • 19:00

      IFK Dannemora/Ö (hemma)


      21:00
    • 19:24

      Livets Ord IF (hemma)


      21:24
    • 20:12

      IFK Dannemora/Ö (hemma)


      22:12
    • 20:36

      Livets Ord IF (borta)


      22:36
  • 24Lör
    • Heldag

      Ungdoms-DM

    • 11:00

      Anmälan F01-gruppspel


      20:00
    • 12:00

      IS Saga (hemma)


      14:00
    • 15:40

      FBC Uppsala Ungdom (borta)


      17:40
  • 25Sön
    • 00:00

      Ungdoms-DM


      19:00
    • 09:30

      DM-slutspel


      20:30
  • 26Mån
    v.13
  • 27Tis
    • 19:00

      Träning


      20:30
  • 28Ons
  • 29Tor
    • 19:00

      Träning


      20:30
  • 30Fre
  • 31Lör