Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bergs IK

Följ

Bergs IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
Bergs IK
Välj lag

December 2017

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.48
  • 2Lör
    • 09:00

      Sammandrag Grupp Svart P-10


      13:00
    • 11:00

      Träning F09/10


      12:30
    • 11:00

      IBK Åtvidaberg P 05/09 (borta) P 07


      13:00
    • 12:00

      Teambuilding P-09


      15:00
    • 12:15

      Ekängens IF P 08 Svart (hemma) P 07


      14:15
    • 13:00

      Solfjäderstaden IBK F 05 (borta) F 05/06


      15:00
    • 14:00

      Ljungsbro Sporthall (hemma) P06


      18:30
    • 18:00

      Ledberg IBF (borta) Herr


      20:00
  • 3Sön
    • 09:00

      Sammandrag P 08


      14:30
    • 09:15

      Sammandrag P 08


      14:30
    • 09:30

      Träning P-09


      11:00
    • 09:50

      Match lag vit o svart P-09


      15:00
    • 10:30

      Linköping IBK Ungdom P 07:77 Vit (hemma) P 08


      12:30
    • 10:30

      Linköping IBK Ungdom F 23 (borta) F 03/04


      12:30
    • 11:00

      Onyx IBS (borta) DJ,JAS F 16


      13:00
    • 12:00

      Mjölby IBK P 07 (borta) P 08


      14:00
    • 12:00

      Träning P-10


      15:00
    • 12:30

      Linköping IBK Ungdom P 03/04:42 Svart (borta) P 05


      14:30
    • 13:15

      IBF Antvarden F 01/04 (borta) F 03/04


      15:15
    • 13:30

      Solfjäderstaden IBK P 07 Svart (borta) P 08


      15:30
    • 14:00

      Linköping IBK Ungdom P 05:52 (borta) P 05


      16:00
    • 14:30

      Träning P06


      16:00
    • 16:30

      Träning P-11


      17:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
  • 4Mån
    v.49
  • 5Tis
    • 18:30

      LIBK-Jönköping P 04


      21:00
    • 18:30

      Träning P 07


      20:00
    • 20:00

      Träning F 03/04


      21:00
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 17:40

      Träning P 05


      19:10
    • 19:00

      Sargvakt P 08


      21:00
    • 19:40

      Rimforsa IF (hemma) Herr


      21:40
  • 9Lör
    • 08:30

      Träning P06


      10:00
    • 09:00

      Träning P 08


      14:30
    • 09:30

      Sammandrag P 08


      14:30
    • 10:00

      Sammandrag Grupp Gul P-10


      14:00
    • 10:15

      Hällaskolan - Borensberg (borta) P06


      12:30
    • 10:30

      Linköping IBK Ungdom P 07:71 Svart (hemma) P 08


      12:30
    • 10:30

      IBF Linköping F 01/02 (borta) F 03/04


      12:30
    • 10:30

      Hjulsbro IK P 03/04 Vit (borta) P 04


      12:30
    • 11:00

      Träning F09/10


      12:30
    • 12:00

      IBF Antvarden F 04/07 (borta) F 05/06


      14:00
    • 13:30

      Hjulsbro IK P 08 Blå (borta) P 08


      15:30
    • 14:45

      IBF Norrköping U-lag (borta) Herr


      16:45
    • 15:00

      IBK Mantorp P 06/07 Svart (hemma) P 07


      17:00
    • 18:00

      Solfjäderstaden IBK P 07 Röd (borta) P 07


      20:00
  • 10Sön
    • 09:15

      Match lag gul P-09


      14:20
    • 09:30

      Träning P-09


      11:00
    • 09:30

      Hjulsbro IK F 04 (hemma) F 03/04


      11:30
    • 11:00

      IBK Mantorp P 02/03 Svart (hemma) P 05


      13:00
    • 12:00

      Träning P-10


      15:00
    • 15:00

      Träning P 08


      16:30
    • 16:30

      Träning P-11


      17:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
  • 11Mån
    v.50
  • 12Tis
    • 18:30

      Träning P 07


      20:00
  • 13Ons
  • 14Tor
    • 17:40

      Träning P 08


      19:00
    • 17:50

      Träning P-09


      19:00
    • 18:45

      BK Vingen F 03/07 (borta) F 05/06


      20:45
    • 19:00

      Träning P 07


      20:00
    • 19:00

      Träning F-07/08


      20:30
    • 20:00

      Träning DJ,JAS F 16


      21:00
  • 15Fre
    • 17:40

      Träning P 05


      19:10
    • 18:40

      Arbetsinsats A-lagsmatch P 04


      22:00
    • 19:15

      Solfjäderstaden IBK U-lag (borta) C-lag Herr Div.4


      21:15
    • 19:40

      IBK Succé (hemma) Herr


      21:40
  • 16Lör
    • 08:30

      Träning P06


      10:00
    • 10:30

      Borensberg IBC P 02/05 Svart (hemma) P 04


      12:30
    • 11:00

      Träning F09/10


      12:30
    • 12:00

      Boxholms IBK P 02/03 (hemma) P 05


      14:00
    • 12:00

      Huddinge IK (borta) DJ,JAS F 16


      14:00
  • 17Sön
    • 09:30

      Träning P-09


      11:00
    • 12:00

      Träning P-10


      15:00
    • 15:00

      Träning P 08


      16:30
    • 16:30

      Träning P-11


      17:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
  • 18Mån
    v.51
  • 19Tis
    • 18:30

      Träning P 07


      20:00
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 17:40

      Träning P 05


      19:10
  • 23Lör
    • 08:30

      Träning P06


      10:00
  • 24Sön
    • 15:00

      Träning P 08


      16:30
  • 25Mån
    v.52
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
    • 17:40

      Träning P 08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
  • 29Fre
    • 17:40

      Träning P 05


      19:10
  • 30Lör
    • 08:30

      Träning P06


      10:00
    • 11:00

      Träning F09/10


      12:30
  • 31Sön
    • 15:00

      Träning P 08


      16:30