Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bele Barkarby IF

Följ

Bele Barkarby IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Januari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.1
  • 2Tor
    • Heldag

      Storvreta Cup P-05

    • 07:00

      Storvretacupen 19/20 F-04/05


      00:00
    • 10:00

      Storvretacupen F-06


      00:00
    • 10:45

      Tyresö Trollbäcken IBK (hemma) P-06


      11:45
    • 11:15

      Björklinge BK (borta) F-06


      12:15
    • 12:10

      FBC Uppsala (hemma) P-05


      13:10
    • 12:15

      Älvsjö AIK IBF (hemma) F-04/05


      13:15
    • 16:45

      Träning F-07


      18:15
    • 18:00

      Sundsvall City IBC Svart (borta) P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      19:30
    • 18:15

      Träning P-07


      19:30
    • 18:30

      KAIS Mora (borta) F-04/05


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:15

      IBK Härnösand F-06 (borta) F-06


      20:15
    • 19:15

      Träning A-lag Herrar


      21:00
    • 19:55

      Karlstad IBF (borta) P-05


      20:55
  • 3Fre
    • Heldag

      Storvreta Cup P-05

    • Heldag

      Storvretacupen 19/20 F-04/05

    • Heldag

      Storvretacupen F-06

    • 08:00

      Hjulsbro IK (borta) P-06


      09:00
    • 08:45

      Surahammars IBF (hemma) F-04/05


      09:45
    • 10:10

      Ingarö IF team 04/05 (borta) P-05


      11:10
    • 12:00

      Träning Herrjuniorer/JAS


      14:00
    • 13:15

      Luleå SK F06 (hemma) F-06


      14:15
    • 17:00

      Träning P-03/04


      18:30
    • 20:50

      Danderyds SK (borta) P-06


      21:50
    • 21:40

      Hagunda IF-2 (hemma) F-04/05


      22:40
  • 4Lör
    • Heldag

      Storvreta Cup P-05

    • 00:00

      Storvretacupen 19/20 F-04/05


      19:00
    • 00:00

      Storvretacupen F-06


      16:00
    • Heldag

      Intresseanmälan till Storvretacupen P-07

    • Heldag

      Storvretacupen 2019/2020 F-07

    • Heldag

      Storvreta cup 2020 P-08

    • Heldag

      Storvreta Cup F-09/10

    • 08:00

      Skälby IBK (borta) P-06


      09:00
    • 10:30

      FBI Tullinge orange (hemma) F-04/05


      11:30
    • 13:00

      IK Sirius IBK (borta) F-04/05


      14:00
    • 15:30

      BK Halna (hemma) F-04/05


      16:30
    • 16:15

      Northern Stars (borta) F-08


      17:15
    • 17:35

      Vallentuna IBK (borta) F-07


      18:35
    • 19:30

      Björklinge BK (hemma) F-08


      20:30
    • 21:40

      Hudik/Björkberg IBK (borta) F-07


      22:40
  • 5Sön
    • Heldag

      Intresseanmälan till Storvretacupen P-07

    • Heldag

      Storvretacupen 2019/2020 F-07

    • Heldag

      Storvreta cup 2020 P-08

    • Heldag

      Storvreta Cup F-09/10

    • 11:45

      FBI Tullinge (borta) F-07


      12:45
    • 12:30

      Nacka Wallenstam IBK (borta) F-08


      13:30
    • 17:00

      Slutspel Storvreta F-07


      00:00
    • 17:10

      Nora IBK (hemma) F-07


      18:30
    • 17:15

      Storvreta IBK 2 (hemma) F-08


      18:15
    • 20:30

      IK Sirius (hemma) F-08


      21:30
    • 21:15

      Strömsbro IF (borta) F-07


      22:35
  • 6Mån
    v.2
  • 7Tis
  • 8Ons
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 17:00

      Skyttar till målvaktsträning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 17:00

      Skyttar målvaktsträning F-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:00

      MV Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-09/10


      18:30
    • 17:40

      Träning F-07


      19:30
    • 17:45

      Träning P-03/04


      19:40
    • 18:30

      Bemanna fiket P-06


      21:30
    • 19:45

      Järfälla IBK/Ekerö IK (hemma) Herrjuniorer/JAS


      21:45
    • 20:00

      Huddinge IBS (borta) P-03/04


      22:00
  • 11Lör
    • 08:00

      Träning F-12


      09:00
    • 09:00

      Träning F-09/10


      10:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 10:45

      FBI Tullinge (B) (borta) F-04/05


      12:45
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 11:30

      Åkersberga IBF (A) (borta) F-06


      13:30
    • 12:00

      Träning P-13


      13:00
    • 13:00

      Träning P-12


      14:00
    • 13:00

      Invigning Café Bele Bele Barkarby IF


      16:00
    • 13:30

      Väsby AIK (hemma) F-07


      15:30
    • 14:00

      Väsby AIK (borta) P-05


      16:00
    • 14:00

      Träning P-03/04


      15:00
    • 16:15

      Täby FC (A) (hemma) P-07


      18:15
    • 16:45

      IBF Offensiv Lidingö (A) (borta) P-09


      18:45
    • 17:15

      IBF Offensiv Lidingö (hemma) P-03/04


      19:15
    • 18:00

      Bemanna Cafe P-10


      21:30
    • 19:00

      Damer Bele Barkarby IF IBF - Notvikens IK Arrangemangsgruppen


      21:00
    • 19:00

      Notvikens IK (hemma) A-lag Damer


      21:00
    • 19:00

      Sargvakt Dam F-06


      21:00
    • 19:00

      Sista sargvakten... P-05


      22:15
    • 19:45

      Täby FC (hemma) F-04/05


      21:45
  • 12Sön
    • 08:00

      Bemanna Cafe P-10


      21:00
    • 09:00

      Åkersberga IBF (C) (hemma) P-10


      11:00
    • 09:00

      Åkersberga IBF (C) (hemma) Matchledare


      10:00
    • 10:00

      Ekerö IK (A) (hemma) Matchledare


      11:00
    • 10:00

      Ekerö IK (A) (hemma) P-10


      12:00
    • 11:00

      Jakobsbergs IBF (borta) P-09


      13:00
    • 11:30

      Täby FC (A) (borta) F-04/05


      13:30
    • 11:45

      Bemanning cafe Jakobsberg F-09/10


      15:00
    • 12:00

      Sargvakt & Entré F-09/10


      15:00
    • 13:00

      Väsby AIK (B) (hemma) F-08


      14:00
    • 13:00

      Herrar Bele Barkarby-Hagunda Arrangemangsgruppen


      15:00
    • 13:00

      Hagunda IF (hemma) A-lag Herrar


      15:00
    • 13:15

      AIK IBF (C) (hemma) P-08


      15:15
    • 14:00

      Huddinge IBS (hemma) P-06


      16:00
    • 14:15

      Åkersberga IBF (hemma) P-03/04


      16:15
    • 14:15

      Ängby IF (A) (borta) F-06


      16:15
    • 15:00

      Bemanning Cafe Jakobsberg F-09/10


      18:30
    • 15:00

      Matchvärdar+sargvakter P-08


      18:00
    • 15:15

      Salems IF (A) (hemma) Herrjuniorer/JAS


      17:15
    • 16:00

      Kågedalens AIF (hemma) A-lag Damer


      18:00
    • 16:00

      Täby FC (B) (borta) F-08


      18:00
    • 16:00

      Täby FC (B) (borta) F-07


      18:00
    • 16:00

      Damer Bele Barkarby IF IBF - Kågedalens AIF Arrangemangsgruppen


      18:00
    • 18:30

      Järfälla IBK (A) (hemma) Herrjuniorer/JAS


      20:30
    • 18:30

      HJ2 Järfälla (h) P-03/04


      20:00
    • 20:00

      Bro IK (hemma) Herr Veteran


      22:00
  • 13Mån
    v.3
  • 14Tis
  • 15Ons
    • 16:30

      Träning F-06


      18:15
    • 17:15

      Träning F-09/10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-04/05


      19:30
    • 18:00

      Grupputveckling Styrelsen


      21:30
    • 18:30

      Träning P-09


      19:45
      Engelska skolan - Jakobsberg
      Samlingsinformation: Kom i tid! Alla måste hjälpa till att bygga sarg.
      Samlingstid: 18:10
      Anteckning: Medtag inneskor, klubba, glasögon och vattenflaska
    • 19:15

      Träning A-lag Herrar


      21:00
    • 19:30

      Träning Damjuniorer/JAS


      20:45
    • 20:00

      Träning Herrjuniorer/JAS


      21:30
    • 20:00

      Träning P-05


      21:15
    • 20:15

      Träning P-03/04


      22:10
    • 21:25

      Träning Herr Veteran


      23:00
  • 16Tor
  • 17Fre
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:40

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      Träning P-03/04


      20:00
    • 19:45

      Rönnby Västerås IBK Ungdom (hemma) Damjuniorer/JAS


      21:45
  • 18Lör
    • 09:00

      Träning F-12


      10:00
    • 09:00

      Täby FC (C) (borta) F-09/10


      10:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 10:00

      Träning F-09/10


      11:00
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 11:15

      Vallentuna IBK (borta) F-08


      12:15
    • 12:00

      Träning P-13


      13:00
    • 12:30

      Nynäshamns IBK (borta) F-04/05


      14:30
    • 13:00

      Träning P-12


      14:00
    • 14:00

      Träning P-11


      15:00
    • 15:00

      Träning P-09


      16:00
    • 15:45

      Järfälla IBK (borta) P-08


      17:45
    • 16:00

      Strängnäs IBK (borta) A-lag Herrar


      18:00
    • 16:30

      Täby FC (A) (hemma) F-06


      18:30
    • 16:30

      Nacka Wallenstam IBK (A) (borta) P-06


      18:30
    • 17:45

      Tyresö Trollbäcken IBK (B) (borta) F-04/05


      19:45
  • 19Sön
    • 07:30

      Cafe P-07


      19:00
    • 08:00

      Enebybergs IF (hemma) P-09


      10:00
    • 08:00

      Enebybergs IF (hemma) Matchledare


      09:00
    • 11:00

      Töjnan IBK (A) (hemma) P-06


      13:00
    • 12:15

      Hässelby SK IBK (B) (hemma) P-05


      13:15
    • 12:15

      Ljusröd serie (P05) P-03/04


      13:15
    • 12:30

      Täby FC (C) (hemma) F-04/05


      13:30
    • 13:00

      Töjnan IBK (B) (borta) P-10


      15:00
    • 13:30

      Väsby IBK (hemma) F-06


      15:30
    • 14:00

      Täby FC (A) (borta) P-03/04


      16:00
    • 14:45

      Täby FC (A) (hemma) P-03/04


      16:45
    • 16:15

      Väsby AIK (B) (borta) P-03/04


      18:15
    • 16:15

      Enebybergs IF (borta) F-07


      18:15
    • 16:30

      Täby FC (F) (borta) P-08


      18:30
    • 16:30

      Åkersberga IBF (borta) P-03/04


      18:30
    • 16:30

      HJ2 AIK (b) P-03/04


      18:00
    • 16:30

      AIK IBF ( A) (borta) Herrjuniorer/JAS


      18:30
    • 17:15

      Älvsjö AIK IBF (hemma) Damjuniorer/JAS


      19:15
    • 18:45

      Enebybergs IF (A) (borta) Herr Veteran


      20:45
    • 19:30

      Danderyds SK IBF (borta) Herrar Utveckling


      21:30
  • 20Mån
    v.4
  • 21Tis
  • 22Ons
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 17:00

      Skyttar till målvaktsträning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:00

      MV Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning F-09/10


      18:30
    • 17:40

      Träning F-07


      19:30
    • 17:45

      Träning P-03/04


      19:40
    • 19:30

      Västerås IBS (borta) Damjuniorer/JAS


      21:30
    • 19:30

      Träning P-03/04


      21:00
    • 20:15

      Hässelby SK IBK (borta) Herrjuniorer/JAS


      22:15
    • 23:00

      Serieuppflyttning till div 1 Veteranerna Herr Veteran


      23:00
  • 25Lör
    • 07:00

      Bygga planer inför cup F-12


      08:00
    • 07:30

      Cafe/Hall-arbete minicup F-12


      09:50
    • 07:30

      Knatteliga - Lag Svart F-12


      09:50
    • 07:40

      Knatteligan Matchledare


      16:30
    • 08:00

      Knatteliga F-12


      11:00
    • 08:00

      Knatteligan Bele P-11


      16:00
    • 08:00

      Scorpions Mini Cup F-11


      16:00
    • 08:00

      Knatteligan Matchledare


      16:00
    • 08:20

      Knattligan Eget arrangemang P-12


      09:55
    • 09:45

      Funktionärspass Mini Scorpions Cup F-11


      12:00
    • 09:50

      Knatteliga - Lag Vit F-12


      11:50
    • 10:15

      Hässelby SK IBK (A) (borta) P-06


      12:15
    • 11:20

      Herrlagsmatch Bele- Gävle P-10


      14:45
    • 11:20

      Kallelse lag BBIF2 Knatteligan P-11


      14:00
    • 11:30

      Vallentuna IBK (borta) F-06


      13:30
    • 12:00

      Intresseanmälan Knatteligan P-11


      16:00
    • 12:00

      Stå i Cafe P-09


      15:30
    • 12:00

      Knattligan Eget arrangemang P-12


      13:35
    • 13:00

      Herrar Bele Barkarby-Gävle GIK Arrangemangsgruppen


      15:00
    • 13:00

      Sargvakt Bele Barkarby IF A-lag P-09


      17:00
    • 13:00

      Gävle GIK (hemma) A-lag Herrar


      15:00
    • 13:20

      Kallelse Knatteligan lag BBIF1 P-11


      16:00
    • 14:15

      Cafépass P-11


      16:45
    • 16:00

      Thorengruppen IBK (borta) A-lag Damer


      18:00
    • 16:45

      IK Frej Täby IBK (hemma) P-05


      17:45
    • 16:45

      Match Ljusröd svår (P05) P-03/04


      17:45
    • 18:00

      Bro IK (hemma) P-03/04


      20:00
    • 18:00

      Ekerö IK (A) (borta) P-07


      20:00
    • 19:15

      Tyresö Trollbäcken IBK (B) (hemma) F-04/05


      21:15
  • 26Sön
    • 08:30

      Silverdals IF (hemma) P-10


      10:30
    • 08:30

      Silverdals IF (hemma) Matchledare


      09:30
    • 09:00

      IK Tomtberga (B) (borta) F-07


      11:00
    • 09:30

      Järfälla IBK (B) (hemma) P-09


      11:30
    • 10:30

      Töjnan IBK (hemma) P-08


      12:30
    • 11:30

      Täby FC (A) (hemma) F-08


      12:30
    • 12:30

      AIK IBF (hemma) P-06


      14:30
    • 12:45

      Huddinge IBS (hemma) P-03/04


      13:45
    • 13:45

      Vaxholms IBF (hemma) F-06


      15:45
    • 14:00

      Vallentuna IBK (borta) P-08


      16:00
    • 15:00

      Täby FC (C) (borta) P-09


      17:00
    • 15:00

      Örnsköldsvik IBK (borta) A-lag Damer


      17:00
    • 15:00

      Täby FC (A) (hemma) Damjuniorer/JAS


      17:00
    • 15:30

      Ängby IF (A) (borta) P-05


      16:30
    • 16:00

      Farsta IBK (hemma) F-04/05


      18:00
    • 16:45

      Farsta IBK (A) (hemma) Herrjuniorer/JAS


      18:45
    • 18:15

      Jakobsbergs IBF (B) (hemma) Herrar Utveckling


      20:15
    • 19:45

      Vallentuna IBK (hemma) Herrjuniorer/JAS


      21:45
    • 19:45

      HJ2 Vallentuna (h) P-03/04


      21:15
  • 27Mån
    v.5
  • 28Tis
  • 29Ons
  • 30Tor
  • 31Fre
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:40

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      IBF Offensiv Lidingö (hemma) P-03/04


      20:30
    • 19:30

      Träning P-03/04


      21:00