Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bele Barkarby IF

Följ

Bele Barkarby IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

November 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.44
    • Heldag

      Scorpions cup 2019 P-07

    • Heldag

      Scorpions Cup 2019 F-07

    • 10:00

      Bemanning under Scorpionscup P-07


      22:00
    • 10:00

      Scorpions Cup Damjuniorer/JAS


      22:30
    • 11:45

      Vallentuna IBK (borta) P-06


      12:45
    • 11:50

      Hammarby IF IBF (borta) P-06


      12:50
    • 12:00

      Scorpions Cup P-03/04


      00:00
    • 14:50

      Bälinge IF (hemma) P-06


      15:50
    • 14:55

      Storvreta IBK (borta) P-06


      15:55
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
    • 18:00

      Fagerhult Habo IB (hemma) P-06


      19:00
    • 18:45

      Västerhaninge IBK (borta) P-06


      19:45
    • 19:30

      Träning Herrjuniorer/JAS


      21:00
  • 2Lör
    • Heldag

      Scorpions cup 2019 P-07

    • Heldag

      Scorpions Cup 2019 F-07

    • Heldag

      Scorpions Cup P-03/04

    • Heldag

      Scorpions Cup F-06

    • 07:00

      Scorpoinscuptjänstgörning F-07


      22:15
    • 07:00

      Scorpions Cup P-03/04


      22:30
    • 07:00

      Scorpions cup 19 F-04/05


      00:00
    • 07:00

      Scorpions Cup P-05


      23:00
    • 07:45

      Scorpions Cup F-09/10


      16:00
    • 08:00

      Vallentuna IBK (borta) F-06


      09:00
    • 08:00

      Scorpions Cup Matchledare


      00:00
    • 08:00

      Väsby AIK (hemma) F-07


      09:00
    • 08:00

      Täby FC Västra (borta) P-03/04


      09:45
    • 08:30

      Scorpions Cup Matchledare


      16:00
    • 09:00

      Träning F-09/10


      10:00
    • 11:05

      Tyresö Trollbäcken IBK (hemma) F-04/05


      12:30
    • 11:10

      Västerhaninge IBK (borta) P-03/04


      12:10
    • 11:20

      Rönnby/Dingtuna (borta) P-05


      12:20
    • 12:00

      IK Frej Täby IBK (borta) Herrar Utveckling


      14:00
    • 12:40

      Huddinge IK Röd (hemma) F-06


      13:50
    • 13:30

      Åkersberga IBF (borta) F-07


      14:30
    • 13:30

      Tyresö Trollbäcken IBK (borta) P-03/04


      14:30
    • 15:45

      IK Sirius IBK (borta) F-04/05


      16:45
    • 15:55

      Ledberg Innebandy (hemma) P-05


      16:55
    • 16:40

      Ingarö IF (hemma) P-03/04


      17:40
    • 17:00

      Huddinge IBS Röd (borta) F-07


      19:00
    • 18:05

      Vaksala SK (borta) F-06


      19:20
    • 18:15

      FBC Uppsala Ungdom (hemma) P-03/04


      19:15
    • 21:10

      Sigtuna IBK IF (borta) F-04/05


      22:10
    • 21:25

      Täby FC Gribby (borta) P-05


      22:25
    • 21:25

      Björklinge BK (borta) P-03/04


      22:25
  • 3Sön
    • Heldag

      Scorpions Cup 2019 F-07

    • 00:00

      Scorpions Cup P-03/04


      21:00
    • Heldag

      Scorpions Cup F-06

    • 00:00

      Scorpions cup 19 F-04/05


      19:00
    • 00:00

      Scorpions Cup Matchledare


      20:00
    • Heldag

      Scorpions Cup slutspel F-07

    • 07:00

      Scorpions Cup 2019 P-10


      19:00
    • 07:00

      Scorpions Cup A-lag Damer


      20:00
    • 07:00

      Funktionär Scorpionscup F-04/05


      18:00
    • 07:30

      Föräldratjänst Scorpions cup P-08


      20:00
    • 08:00

      Scorpion Cup 2019 P-09


      19:00
    • 08:00

      Huddinge IBS Vit (hemma) F-07


      09:00
    • 08:15

      Scorpions Cup Matchledare


      17:30
    • 08:15

      Åkersberga IBF (borta) P-10


      09:15
    • 08:50

      Hässelby SK IBK (borta) P-03/04


      10:00
    • 09:40

      Värmdö IF (hemma) F-08


      10:40
    • 09:40

      Rönnby Västerås IBK Ungdom (hemma) F-06


      10:40
    • 11:15

      Torshälla IBK Röd (borta) P-10


      12:15
    • 11:50

      Scorpions cup 2019 P-08


      19:00
    • 12:40

      Vaksala SK (borta) F-08


      13:40
    • 13:10

      Final Scorpions Cup F07 F-07


      14:30
    • 15:00

      Mesta IBK (hemma) P-10


      16:00
    • 15:20

      Väsby IBK (hemma) F-04/05


      16:20
    • 16:00

      Team Thorengruppen SK (borta) A-lag Herrar


      18:00
    • 16:25

      Rönnby Västerås IBK Ungdom (borta) F-08


      17:25
    • 19:15

      Sigtuna IF IBK (hemma) Herr Veteran


      21:15
  • 4Mån
    v.45
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 08:00

      Träning F-12


      09:00
    • 09:00

      Träning F-09/10


      10:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 10:45

      IK Tomtberga (A) (borta) F-08


      12:45
      Kvarnbergshallen
      Serie: Pantamera F Blå Svår Södra
      Samlingsinfo: Björkebyparkeringen
      Samlingstid: 09:00
      Anteckning: F07 (8 spelare) + F08 (6 spelare)

      Vi spelar i svart!

      Åker ni direkt är det 50 min innan i hallen som gäller!
      Resultat och referat
    • 10:45

      IK Tomtberga (A) (borta) F-07


      12:45
    • 11:00

      Innebandyskolan P-06


      13:00
    • 11:00

      Innebandyskolan F-06


      13:00
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 11:00

      Infomöte för föräldrar F-13


      12:00
    • 12:00

      Träning P-13


      13:00
    • 12:00

      Hässelby SK IBK (C) (borta) P-09


      14:00
    • 12:00

      Infomöte för föräldrar P-13


      13:00
    • 13:00

      Träning P-12


      14:00
    • 13:30

      IBF Offensiv Lidingö (borta) P-03/04


      14:30
    • 14:00

      Träning P-11


      15:00
    • 15:00

      Träning P-09


      16:00
    • 16:15

      Hässelby SK IBK (B) (hemma) Damjuniorer/JAS


      18:15
    • 17:30

      Åkersberga IBF (borta) P-03/04


      19:30
    • 17:45

      HJ2 Hässelby (h) P-03/04


      19:15
    • 17:45

      Hässelby SK IBK (A) (hemma) Herrjuniorer/JAS


      19:45
    • 18:10

      Vendelsö IK (borta) P-03/04


      19:10
  • 10Sön
    • 08:00

      Fiket - bemanning P-03/04


      19:30
    • 09:00

      Ekerö IK (B) (hemma) P-10


      11:00
    • 09:00

      Ekerö IK (B) (hemma) Matchledare


      10:15
    • 10:00

      Enebybergs IF (hemma) Matchledare


      11:00
    • 10:00

      Enebybergs IF (hemma) F-09/10


      11:00
    • 10:00

      Sekretariat Hemmamatch F-09/10


      11:00
    • 11:00

      Match Bele Barkarby IF (08:or) - Vaxholms IBF P-09


      12:00
    • 11:00

      Vaxholms IBF (hemma) P-08


      13:00
    • 12:00

      Sigtuna IF IBK (hemma) P-08


      14:00
    • 13:00

      Rotebro IS IBK (hemma) P-07


      15:00
    • 13:30

      Järfälla IBK (borta) F-06


      15:30
    • 14:00

      Täby FC (A) (hemma) F-07


      16:00
    • 14:00

      Storvreta IBK (borta) A-lag Damer


      16:00
    • 14:15

      Ängby IF (B) (borta) F-08


      15:15
    • 15:00

      Ekerö IK (A) (hemma) P-06


      17:00
    • 15:00

      Åkersberga IBF (A) (borta) Damjuniorer/JAS


      17:00
    • 15:15

      AIK IBF (A) (borta) P-05


      16:15
    • 16:15

      Sigtuna IF IBK (hemma) P-06


      18:15
    • 17:00

      Salems IF (hemma) P-03/04


      18:00
    • 17:30

      Sigtuna IF IBK (A) (hemma) P-05


      18:30
    • 17:30

      Match Ljusröd svår med Bele P05 P-03/04


      19:00
    • 19:30

      Huddinge IBS (A) (borta) Herrjuniorer/JAS


      21:30
  • 11Mån
    v.46
  • 12Tis
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 17:00

      Målvaktsträning P-07


      18:30
    • 17:00

      Skyttar Målvaktsträning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:00

      Målvaktsträning F-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
    • 17:00

      Målvaktsträning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-07


      19:30
    • 17:45

      Träning P-03/04


      19:40
    • 18:30

      Stå i Cafe P-09


      21:30
    • 19:45

      Rotebro IS IBK (hemma) Herrjuniorer/JAS


      21:45
  • 16Lör
    • 09:00

      Intern utbildning Ledare


      15:00
    • 09:00

      Täby FC (A) (borta) P-06


      11:00
    • 09:00

      IK Frej Täby Innebandy (borta) F-09/10


      10:00
    • 09:00

      Träning F-12


      10:00
    • 10:30

      Träningsmatch Stäket IF med P-08 P-09


      12:00
    • 10:30

      Träningsmatch Stäket IF P-08


      12:00
    • 11:00

      Innebandyskolan F-06


      13:00
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 11:15

      Bromma KFUK-KFUM (A) (borta) P-10


      13:15
    • 11:30

      Knatteligan F-11


      14:00
    • 12:00

      Träning P-13


      13:00
    • 13:00

      Träning P-12


      14:00
    • 13:00

      Väsby AIK (A) (borta) P-08


      15:00
    • 14:00

      Träning P-11


      15:00
    • 14:00

      Väsby AIK (borta) P-07


      16:00
    • 15:00

      Cafétjänst F-06


      21:30
    • 16:15

      FBI Tullinge (hemma) P-03/04


      18:15
    • 16:45

      IK Frej Täby IBK (A) (borta) Herrjuniorer/JAS


      18:45
    • 16:45

      HJ2 IK Frej (b) P-03/04


      18:15
    • 19:00

      Vallentuna IBK (B) (borta) Herrar Utveckling


      21:00
  • 17Sön
    • 08:00

      Cafe Bemanning Herrjuniorer/JAS


      21:00
    • 08:30

      FBI Tullinge (B) (hemma) P-10


      10:30
    • 08:30

      FBI Tullinge (B) (hemma) Matchledare


      09:30
    • 09:30

      Vaxholms IBF (hemma) F-08


      10:30
    • 10:15

      Värmdö IF (borta) F-04/05


      12:15
    • 10:30

      Täby FC (D) (hemma) F-07


      12:30
    • 11:30

      Sundbybergs IK (hemma) F-06


      13:30
    • 12:15

      Danderyds SK IBF (A) (borta) P-09


      14:15
    • 12:45

      Vaxholms IBF (hemma) F-06


      14:45
    • 14:00

      Hammarby IF IBF (hemma) P-03/04


      16:00
    • 15:00

      Nacka Wallenstam IBK (B) (borta) P-03/04


      17:00
    • 15:00

      Cafetjänstgörning F-07


      18:30
    • 15:00

      Sargvakt F-07


      18:00
    • 15:15

      Sigtuna IF IBK (hemma) F-04/05


      17:15
    • 16:00

      Rotebro IS IBK (borta) P-05


      17:00
    • 16:00

      Centralvägens IBK (borta) Herr Veteran


      18:00
    • 16:00

      Åkersberga IBF (hemma) A-lag Damer


      18:00
    • 16:00

      Match Ljusröd svår Rotebro - Bele P05 P-03/04


      17:30
    • 16:00

      Damlaget-Åkersberga Arrangemangsgruppen


      18:00
    • 17:00

      RIG Umeå IBF (borta) A-lag Herrar


      19:00
    • 17:45

      Vallentuna IBK (hemma) P-03/04


      19:45
    • 19:00

      Järfälla IBK (hemma) P-03/04


      21:00
  • 18Mån
    v.47
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 07:30

      Arbetsschema Mini Scorpions Cup P-11


      12:40
    • 08:00

      Intresseanmälan Knatteligan Scorpions Mini Cup P-11


      16:00
    • 08:00

      Knatteligan Matchledare


      16:00
    • 08:30

      Knatteligan Scorpions MIni Cup Matchledare


      16:30
    • 09:00

      Täby FC (A) (borta) F-06


      11:00
    • 09:30

      Åkersberga IBF (B) (borta) F-07


      11:30
    • 10:30

      Knatteliga Mini Scorpions Cup P-12


      14:30
    • 12:30

      Funktionärstjänstgöring F-11


      15:00
    • 12:30

      Scorpions Mini Cup F-11


      16:00
    • 13:00

      Träning P-12


      14:00
    • 13:10

      Knatteliga F-12


      17:00
    • 14:00

      Träning P-11


      15:00
    • 14:40

      Hjälpa till på cupen F-12


      17:00
    • 15:00

      Bemanna fiket P-06


      19:30
    • 15:00

      Träning P-09


      16:00
    • 15:00

      Sundsvall FBC (borta) A-lag Herrar


      17:00
    • 15:15

      Vallentuna IBK (B) (borta) P-05


      17:15
    • 15:15

      Duvbo IK (B) (borta) P-10


      17:15
    • 15:30

      Åkersberga IBF (A) (borta) F-04/05


      17:30
    • 16:35

      Vaksala SK (hemma) Damjuniorer/JAS


      18:35
    • 18:10

      Danderyds SK IBF (hemma) Herrjuniorer/JAS


      20:10
    • 18:10

      HJ2 Danderyd (h) P-03/04


      19:45
    • 18:30

      Töjnan IBK (A) (borta) P-06


      20:30
  • 24Sön
    • 09:00

      AIK IBF (A) (borta) P-10


      11:00
    • 09:00

      Dubvo IK (A) (hemma) P-09


      11:00
    • 09:00

      Duvbo IK (A) (hemma) Matchledare


      10:00
    • 10:00

      Täby FC (B) (hemma) P-08


      12:00
    • 11:00

      Hässelby SK IBK (hemma) P-07


      13:00
    • 12:00

      Solna IK (borta) F-07


      14:00
    • 12:00

      Cafétjänst F-06


      18:30
    • 12:15

      Sigtuna IF IBK (borta) F-06


      14:15
    • 12:30

      Vaxholms IBF (hemma) F-04/05


      14:30
    • 13:15

      Silverdals IF (hemma) P-06


      15:15
    • 14:30

      Åkersberga IBF (hemma) P-05


      16:30
    • 15:45

      Farsta IBK (hemma) P-03/04


      17:45
    • 16:45

      Rotebro IS IBK (A) (borta) Herrjuniorer/JAS


      18:45
    • 17:00

      Älvsjö AIK IBF (hemma) P-03/04


      19:00
    • 17:45

      Värmdö IF (B) (borta) Damjuniorer/JAS


      19:45
    • 18:15

      Hässelby SK IBK (hemma) P-03/04


      20:15
  • 25Mån
    v.48
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 17:00

      Målvaktsträning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:00

      Målvaktsträning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
    • 17:00

      Skyttar till målvaktsskolan P-06


      18:30
    • 17:00

      Målvaktsträning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-07


      19:30
    • 17:45

      Träning P-03/04


      19:40
    • 18:30

      Bemanna fiket P-06


      21:30
    • 19:45

      IK Frej Täby IBK (hemma) Herrjuniorer/JAS


      21:45
    • 20:20

      Hagunda IF (borta) Damjuniorer/JAS


      22:20
  • 30Lör
    • 08:00

      Träning F-12


      09:00
    • 09:00

      Träning F-09/10


      10:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 10:15

      Hässelby SK IBK (A) (borta) P-05


      12:15
    • 11:00

      Innebandyskolan F-06


      13:00
    • 11:00

      Innebandyskolan P-06


      13:00
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 12:00

      Träning P-13


      13:00
    • 12:00

      Hässelby SK IBK (A) (borta) P-09


      14:00
    • 13:00

      Träning P-12


      14:00
    • 14:00

      Träning P-11


      15:00
    • 15:00

      Träning P-09


      16:00
    • 15:15

      Hammarby IF IBF (borta) P-03/04


      17:15
    • 15:30

      Värmdö IF (hemma) F-08


      16:30
    • 15:30

      Värmdö IF (hemma) F-07


      17:30
    • 16:00

      Duvbo IK (C) (hemma) P-08


      18:00
    • 16:30

      Väsby AIK (A) (hemma) P-10


      18:30
    • 16:45

      IBF Offensiv Lidingö (borta) Herrjuniorer/JAS


      18:45
    • 17:00

      Jakobsbergs IBF (hemma) F-06


      19:00
    • 18:15

      Ekerö IK (A) (borta) F-04/05


      20:15