Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bele Barkarby IF

Följ

Bele Barkarby IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Januari 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.1
  • 2Ons
    • Heldag

      Storvretacupen 2-4 Januari 2019 P-05

    • Heldag

      Intresseanmälan Storvreta innebandy cup P-04

    • Heldag

      Storvreta cup P-04

    • 07:00

      Storvreta cupen F-05


      00:00
    • 09:00

      Lägerdag F16 Damjuniorer


      14:15
    • 10:00

      FBC Uppsala ungdom F04 (hemma) F-05


      11:00
    • 12:00

      Gävle GIK (hemma) P-04


      12:45
    • 16:30

      Träning F-06


      18:15
    • 17:00

      Umeå city IBF F04-vit (borta) F-05


      18:00
    • 17:45

      Rockets (borta) P-04


      18:30
    • 17:50

      Träning F-03/04


      19:30
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
    • 21:00

      Träning B-lag Herrar


      22:00
  • 3Tor
    • Heldag

      Storvretacupen 2-4 Januari 2019 P-05

    • Heldag

      Intresseanmälan Storvreta innebandy cup P-04

    • Heldag

      Storvreta cup P-04

    • Heldag

      Storvreta cupen F-05

    • 08:00

      FBC Uppsala (hemma) P-04


      08:45
    • 09:30

      SDF-SM F16 Damjuniorer


      00:00
    • 12:45

      Värmdö IF F04 (hemma) F-05


      13:45
    • 14:15

      IBK Dalen (borta) P-04


      15:15
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 17:50

      Träning F-07


      19:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 19:30

      Träning A-lag Damer


      20:45
    • 20:00

      Rosersbergs IK (hemma) P-04


      21:00
  • 4Fre
    • Heldag

      Storvretacupen 2-4 Januari 2019 P-05

    • Heldag

      Intresseanmälan Storvreta innebandy cup P-04

    • Heldag

      Storvreta cup P-04

    • 00:00

      Storvreta cupen F-05


      19:00
    • Heldag

      SDF-SM F16 Damjuniorer

    • Heldag

      Storvreta Cup F-06

    • 10:10

      IK Sirius IBK F06 (borta) F-07


      11:10
    • 10:30

      Vaksala SK F06 (hemma) F-06


      11:30
    • 11:30

      Storvreta IBK P06 - Svart (borta) P-06


      12:30
    • 11:45

      Storvreta cup dag 1 - Logistik P-08


      19:30
    • 16:05

      Hultsberg/Björkås IBF P06M (hemma) P-06


      17:00
    • 17:45

      Gävle GIK IBK F06 (hemma) F-07


      18:45
    • 17:50

      Hultsberg/Björkås IBF F06 (hemma) F-06


      18:50
    • 20:00

      Västerhaninge IBK (hemma) P-06


      21:00
  • 5Lör
    • Heldag

      SDF-SM F16 Damjuniorer

    • Heldag

      Storvreta Cup F-06

    • 06:50

      Storvreta cup dag 2 - Logistik P-08


      16:00
    • 08:00

      Träning P-10


      09:00
    • 08:00

      Värmdö IF F07 (hemma) F-07


      09:00
    • 08:45

      Tumba GOIF P06M (borta) P-06


      09:45
    • 11:45

      Nacka Wallenstam IBK svart (borta) F-06


      12:45
    • 14:00

      Träning P-09


      15:30
    • 15:00

      Huddinge IK F06 (borta) F-07


      16:00
    • 16:00

      Jakobsbergs IBF (borta) A-lag Herrar


      18:00
    • 16:35

      Bälinge IF P06M (hemma) P-06


      17:35
    • 19:40

      Frötuna IBF F06 (hemma) F-07


      20:40
  • 6Sön
    • 00:00

      SDF-SM F16 Damjuniorer


      18:15
    • Heldag

      Storvreta Cup F-06

    • 09:00

      Cafétjänst P-07


      14:00
    • 11:15

      Storvreta cup dag 3 - Logistik P-08


      19:00
    • 12:00

      Bro IK (hemma) P-07


      14:00
    • 15:00

      Täby FC (D) (borta) P-04


      16:15
  • 7Mån
    v.2
  • 8Tis
  • 9Ons
  • 10Tor
  • 11Fre
    • 16:30

      Träning F-06


      18:15
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 18:15

      Träning P-06


      19:30
  • 12Lör
    • 08:00

      Träning P-10


      09:00
    • 09:00

      Träning F-09/10


      10:00
    • 10:00

      Grimsta AIK (A) (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 10:00

      Kungsängens IF (borta) P-07


      11:00
    • 10:15

      Grimsta AIK (B) (borta) B-lag Herrar


      12:15
    • 11:00

      Träning F-12


      12:00
    • 12:00

      Träning P-12


      13:00
    • 13:00

      Träning P-11


      13:50
    • 13:00

      Huddinge IK (borta) F-03/04


      15:00
    • 14:00

      Vaxholms IBF (B) (hemma) F-07


      16:00
    • 14:00

      Täby FC (A) (borta) F-06


      16:00
    • 14:00

      Vaxholms IBF F06/07/08 (hemma) F-08


      15:00
    • 15:00

      Träning P-09


      16:30
    • 16:30

      Järfälla IBK (borta) F-05


      18:30
    • 16:30

      IBF Offensiv Lidingö (A) (borta) P-06


      18:30
    • 17:30

      IBF Offensiv Lidingö (borta) Herrjunior B


      19:30
  • 13Sön
    • 09:00

      Täby FC (B) (hemma) P-08


      11:00
    • 09:00

      Täby FC (B) (hemma) Matchledare


      10:00
    • 10:00

      Ängby IF (B) (hemma) F-08


      12:00
    • 10:00

      Sköndals IK (borta) F-07


      12:00
    • 10:00

      Match F-06


      12:00
    • 11:00

      Vaxholms IBF (A) (hemma) P-05


      12:30
    • 11:15

      Stå i Fiket Jakobsberg P-05


      15:00
    • 12:00

      Jakobsbergs IBF P04 (hemma) P-04


      13:00
    • 12:00

      Jakobsbergs IBF (borta) P-08


      14:00
    • 12:00

      Knatteligan F-09/10


      15:30
    • 12:00

      Högalids IF (hemma) Matchledare


      13:00
    • 12:10

      Sargvakter F-08


      16:00
    • 12:30

      Högalids IF (hemma) P-09


      14:30
    • 12:45

      Huddinge IK (B) (borta) F-03/04


      14:45
    • 13:00

      IBF Falun (hemma) A-lag Damer


      15:00
    • 13:30

      Bro IK (hemma) F-03/04


      15:30
    • 14:15

      Ekerö IK (B) (borta) P-06


      16:15
    • 15:00

      Stå i fiket Jakobsberg P-05


      18:45
    • 15:10

      Sargvakt A-laget P-07


      17:45
    • 15:30

      Vaxholms IBF (A) (borta) F-07


      17:30
    • 16:00

      IK Sätra (hemma) A-lag Herrar


      18:00
    • 16:15

      Järfälla IBK (A) (hemma) Herrjunior B


      18:15
    • 20:30

      Sigtuna IF IBK (borta) Herr Veteran


      22:30
  • 14Mån
    v.3
  • 15Tis
  • 16Ons
  • 17Tor
  • 18Fre
    • 16:30

      Träning F-06


      18:15
      Björkeby Sporthall
      Anteckning: Samling 16.30 för sargbygge. Plantid 16.45-18.15
    • 17:00

      Träning Herrjunior B


      18:30
    • 18:15

      Träning P-06


      19:30
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
    • 19:30

      Träning Herrjunior B


      21:00
  • 19Lör
    • 08:00

      Träning P-10


      09:00
    • 09:00

      Knatteligan Lag 1 P-11


      12:00
    • 09:00

      Knatteligan Lag 2 P-11


      12:00
    • 09:00

      Träning F-09/10


      10:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 10:30

      IBF Offensiv Lidingö (B) (borta) P-06


      12:30
    • 11:00

      Träning F-12


      12:00
    • 12:00

      Träning P-12


      13:00
    • 12:40

      Grimsta AIK (borta) Herrjunior B


      14:40
    • 12:45

      Rotebro IS IBK (A) (borta) P-04


      14:00
    • 13:00

      Täby FC (C) (borta) P-09


      15:00
    • 13:15

      Vallentuna IBK (borta) P-05


      14:00
    • 14:00

      Grimsta AIK (B) (borta) F-08


      16:00
    • 15:20

      Ingarö IF (hemma) Herrjunior B


      17:20
    • 16:00

      IK Frej Täby IBK (borta) F-03/04


      18:00
    • 16:00

      Sundsvalls IBF (borta) A-lag Damer


      18:00
    • 16:00

      Täby FC (E) (hemma) P-06


      18:00
    • 16:30

      Täby FC (B) (hemma) F-05


      18:30
    • 17:00

      Hammarby IF IBF (A) (hemma) Damjuniorer


      19:00
  • 20Sön
    • 07:30

      Cafeteriatjänst HJB Herrjunior B


      22:00
    • 08:00

      Täby FC (A) (hemma) P-09


      10:00
    • 08:00

      Täby FC (A) (hemma) Matchledare


      09:00
    • 09:00

      Ängby IF (A) (hemma) Matchledare


      10:00
    • 09:00

      Ängby IF (A) (hemma) P-08


      11:00
    • 10:00

      IBF Offensiv Lidingö (A) (hemma) P-07


      12:00
    • 11:00

      Nacka Wallenstam IBK (E) (borta) P-06


      13:00
    • 11:00

      Match F-06


      13:00
    • 11:00

      Åkersberga IBF F07 (hemma) F-08


      13:00
    • 12:00

      Sundbybergs IK (hemma) F-07


      14:00
    • 13:00

      Vaxholms IBF (hemma) F-05


      15:00
    • 13:45

      Skogås/Trångsunds IBK (B) (hemma) Herr Veteran


      15:45
    • 14:30

      Täby FC (B) (borta) Damjuniorer


      16:30
    • 15:00

      Hudik/Björkberg IBK (borta) A-lag Damer


      17:00
    • 15:15

      Danderyds SK IBF (hemma) B-lag Herrar


      17:15
    • 16:45

      Täby FC (borta) A-lag Herrar


      18:45
    • 17:30

      Huddinge IBS (A) (hemma) Herrjuniorer


      19:30
  • 21Mån
    v.4
  • 22Tis
  • 23Ons
  • 24Tor
  • 25Fre
    • 16:30

      Träning F-06


      18:15
    • 18:15

      Träning P-06


      19:30
    • 19:00

      Fiket Björekby P-04


      21:30
    • 19:45

      Hagunda IF (hemma) F-03/04


      20:45
    • 19:45

      Hagunda IF (hemma) Damjuniorer


      21:45
  • 26Lör
    • 08:00

      Träning P-10


      09:00
    • 09:00

      Träning F-09/10


      10:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 11:00

      Träning F-12


      12:00
    • 11:00

      Vallentuna IBK (A) (borta) P-09


      13:00
    • 11:45

      FBI Tullinge (A) (borta) Herrjuniorer


      13:45
    • 12:00

      Hammarby IF IBF (borta) F-07


      14:00
    • 12:00

      Hammarby IF IBF F06/07 (borta) F-08


      14:00
    • 12:00

      Träning P-12


      13:00
    • 13:00

      Träning P-11


      14:00
    • 14:00

      Träning P-09


      15:30
    • 14:30

      Café Ansvariga F-06


      18:30
    • 15:10

      Sargvakter F-08


      19:00
    • 16:00

      RIG Umeå IBF (hemma) A-lag Damer


      18:00
    • 16:15

      Täby FC (B) (hemma) F-03/04


      18:15
    • 16:30

      Täby FC (B) (borta) F-06


      18:30
    • 17:30

      Grimsta AIK (A) (hemma) P-04


      19:30
    • 19:15

      IK Frej TäbyIBK (hemma) B-lag Herrar


      21:15
  • 27Sön
    • 08:00

      Cafepass F-05


      19:00
    • 09:00

      Täby FC (A) (borta) F-07


      11:00
    • 09:00

      Rotebro IS IBK (hemma) Matchledare


      10:00
    • 09:00

      Rotebro IS IBK (hemma) P-08


      11:00
    • 10:00

      Vallentuna IBK (B) (hemma) F-08


      12:00
    • 10:00

      Rotebro IS IBK (borta) Herrjunior B


      12:00
    • 12:00

      Nacka Wallenstam IBK (borta) F-06


      14:00
    • 12:00

      Duvbo IK (B) (hemma) Matchledare


      13:00
    • 12:10

      Sargvakt F-07


      16:00
    • 12:15

      Rotebro IS IBK (B) (hemma) P-07


      13:15
    • 12:30

      Duvbo IK (B) (hemma) P-09


      14:30
    • 13:00

      IBF Dalen (hemma) A-lag Damer


      15:00
    • 13:30

      Sköndals IK (A) (hemma) F-03/04


      15:30
    • 14:45

      Åkersberga IBF (A) (hemma) F-03/04


      16:45
    • 14:45

      AIK IBF (A) (borta) Herrjunior B


      16:45
    • 16:00

      Rosersbergs IK (hemma) A-lag Herrar


      18:00
    • 16:00

      Sargvakter P-06


      18:00
    • 17:15

      Enebybergs IF (hemma) Herr Veteran


      19:15
  • 28Mån
    v.5
  • 29Tis
  • 30Ons
  • 31Tor