Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bele Barkarby IF

Följ

Bele Barkarby IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.18
    • 18:15

      Träning P-04


      19:30
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 16:45

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:00
    • 18:00

      Föräldramiddag P-04


      23:59
    • 18:00

      Älvsjö AIK cupen 2018 F-05


      00:00
  • 5Lör
    • Heldag

      Älvsjö AIK cupen 2018 F-05

    • 08:00

      Träning P-10


      09:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 11:15

      Salibandy Club Classic 05 (hemma) F-05


      12:15
    • 13:00

      Träning P-04


      14:00
    • 13:45

      Tungelsta f05/06 (borta) F-05


      14:45
    • 17:45

      FBI Tullinge (borta) F-05


      18:45
  • 6Sön
    • 00:00

      Älvsjö AIK cupen 2018 F-05


      19:00
    • Heldag

      Älvsjöcupen F-08

    • Heldag

      Älvsjöcupen P-07

    • 08:30

      Älvsjöcupen 2018 F-07


      17:00
    • 09:00

      Träning P-09


      10:00
    • 09:45

      Sköndals IK (hemma) F-07


      10:45
    • 10:00

      Säsongsavslutning - Föräldrar mot barn! P-08


      11:00
    • 10:00

      Sigtuna IF P02 (hemma) P-03


      11:30
    • 12:15

      Rotebro IS (hemma) F-07


      13:15
    • 14:30

      Ingarö IF (borta) Herrjunior B


      15:30
    • 15:30

      Vendelsö IK (borta) F-07


      16:30
    • 17:00

      Jakobsbergs IBF P04 (hemma) P-04


      19:00
  • 7Mån
    v.19
  • 8Tis
  • 9Ons
  • 10Tor
  • 11Fre
    • Heldag

      AXA Floorball Cup Damjuniorer

    • Heldag

      Axa floorball cup P-04

    • Heldag

      Axa floorball cup Falun Herrjuniorer

    • Heldag

      Jalas Floorball cup Herrjunior B

    • Heldag

      AXA floorball cup F-03/04

    • Heldag

      JALAS CUP A-lag Damer

    • 08:00

      Täby FC svart (borta) F-03/04


      09:00
    • 09:40

      FBS Slavia Plzen (hemma) F-01


      10:40
    • 12:10

      Olimpia Osowa Gdnsk (PL) (hemma) F-03/04


      13:10
    • 13:00

      Classic Fin (hemma) F-03/04


      14:00
    • 15:30

      Ankarsvik BK (borta) P-04


      16:00
    • 18:00

      IS Saga (borta) F-01


      19:00
    • 19:40

      FBS Bohemians (CZ) (hemma) F-03/04


      20:40
    • 20:30

      Zug United (Sch) (hemma) Herrjunior B


      21:30
  • 12Lör
    • Heldag

      AXA Floorball Cup Damjuniorer

    • Heldag

      Axa floorball cup P-04

    • Heldag

      Axa floorball cup Falun Herrjuniorer

    • Heldag

      Jalas Floorball cup Herrjunior B

    • Heldag

      AXA floorball cup F-03/04

    • Heldag

      JALAS CUP A-lag Damer

    • Heldag

      Inkomstdeklaration Styrelsen

    • 08:00

      Träning P-10


      09:00
    • 08:10

      Föräldramöte P10 P-10


      08:50
    • 08:50

      Nora IBK (borta) F-03/04


      09:50
    • 08:50

      Pixbo Wallenstam IBK (borta) F-03/04


      09:50
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 13:00

      KFUM Falun (borta) Herrjunior B


      14:00
    • 13:50

      Telge SIBK (hemma) F-01


      14:50
    • 13:50

      Töjnan IBK (hemma) P-04


      14:20
    • 17:10

      Karlstad IBF U (hemma) F-01


      18:10
    • 23:00

      Lillån IBK (hemma) P-04


      23:30
  • 13Sön
    • Heldag

      AXA Floorball Cup Damjuniorer

    • Heldag

      Axa floorball cup P-04

    • 00:00

      Axa floorball cup Falun Herrjuniorer


      19:00
    • 00:00

      Jalas Floorball cup Herrjunior B


      19:00
    • 00:00

      AXA floorball cup F-03/04


      19:00
    • Heldag

      JALAS CUP A-lag Damer

    • 08:50

      Team Thurgau (CH) (hemma) P-04


      09:20
    • 08:50

      FBS Bohemians (CZ) (borta) F-03/04


      09:50
    • 08:50

      Pixbo Wallenstam IBK (borta) F-03/04


      09:50
    • 09:00

      Träning 13/5 P-09


      10:00
  • 14Mån
    v.20
  • 15Tis
  • 16Ons
  • 17Tor
    • 17:00

      Träning P-05


      18:15
    • 17:30

      Träning F-05


      19:45
    • 18:15

      Träning F-03/04


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      19:30
    • 18:45

      Träning F-07


      20:00
      Engelska skolan - Jakobsberg
      Anteckning: 30 minuter tillsammans med F08 och 45 minuter själva.
    • 19:00

      Föräldramöte F-03/04


      21:00
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 09:00

      Stadslag 1, Gr1 F-01


      10:30
    • 09:00

      Säsongsavslutning med föräldramatch P-10


      10:00
    • 10:00

      Stadslag 1, Gr2 F-01


      12:30
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 13:00

      Träning P-04


      14:00
  • 20Sön
    • 09:00

      Träning P-09


      10:00
  • 21Mån
    v.21
  • 22Tis
  • 23Ons
  • 24Tor
    • Heldag

      Utbetalning av lön Styrelsen

    • 17:00

      Träning P-05


      18:15
    • 17:15

      Fysgenomgång samt avslutningsmiddag. F-05


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 18:45

      Träning F-07


      20:00
  • 25Fre
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:00
    • 23:55

      Matcheldare /domare F-03/04


      23:59
  • 26Lör
    • 09:30

      Anm match Finska lag P-04


      13:00
    • 10:30

      Steelers 2004 Elite (borta) P-04


      11:15
    • 10:45

      Träning Herrjuniorer


      11:45
    • 11:30

      Steelers 2004 Challenge (borta) P-04


      12:15
    • 11:30

      Träningsmatch P-05


      12:30
    • 15:00

      Belegalan P-05


      23:59
  • 27Sön
    • 13:30

      Stadslag 1, Gr2 F-01


      15:00
    • 15:30

      Stadslag 1, Gr1 F-01


      17:00
  • 28Mån
    v.22
  • 29Tis
  • 30Ons
  • 31Tor