Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bele Barkarby IF

Följ

Bele Barkarby IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Mars 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.9
  • 2Fre
    • 17:00

      Träning P-05


      18:15
  • 3Lör
    • 08:00

      Träning P-10


      09:00
    • 12:00

      Träning P-11


      13:00
    • 13:00

      Träning P-04


      15:00
    • 14:00

      Grimsta AIK (hemma) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:00

      Sargvakter P-06


      16:00
    • 17:00

      Strömsbro IF (borta) A-lag Damer


      19:00
  • 4Sön
    • 09:00

      Träning P-09


      10:00
    • 10:00

      Träning P-08


      11:00
    • 17:30

      AIK Match P-04


      21:00
    • 19:00

      Rotebro IS IBK (borta) Herrjuniorer


      21:00
  • 5Mån
    v.10
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
    • Heldag

      Inbetalning skatt Styrelsen

    • 16:45

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:15
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:00
    • 18:15

      Träning P-04


      19:30
    • 19:15

      Ekerö IK (borta) F-01


      21:15
  • 10Lör
    • 08:00

      Träning P-10


      09:00
    • 09:00

      Träning F-09/10


      10:00
    • 09:00

      IK Frej Täby IBK (B) (borta) P-08


      11:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 10:30

      Kungsängens IF (borta) Herrjunior B


      12:30
    • 12:00

      Träning P-11


      13:00
    • 12:00

      Djurgårdens IF IBS (A) (borta) P-06


      14:00
    • 13:00

      Vallentuna IBK (borta) F-05


      15:00
    • 13:00

      Vallentuna IBK (borta) F-03/04


      15:00
    • 13:00

      Träning P-04


      14:00
    • 15:15

      Värmdö IF (B) (borta) F-03/04


      17:15
    • 15:30

      Träning P-07


      17:00
    • 16:00

      Täby FC F05 Norra (borta) F-07


      17:00
    • 16:00

      Täby FC (C) (borta) P-06


      18:00
    • 16:00

      Salems IF (hemma) Herrjunior B


      18:00
    • 16:00

      Ekerö IK (A) (borta) Herrjuniorer


      18:00
    • 16:45

      Vallentuna IBK (borta) P-03


      18:45
    • 17:00

      Alunda IBF (borta) A-lag Herrar


      19:00
    • 17:15

      FBI Tullinge (A) (hemma) Herrjuniorer


      19:15
    • 18:45

      Adelsö IF (hemma) B-lag Herrar


      20:45
    • 19:00

      Hässelby SK IBK F06-07 (borta) F-07


      20:00
    • 19:00

      Hässelby SK IBK F06-07 (borta) F-08


      20:00
  • 11Sön
    • 08:00

      Bemanning Björkebyfiket P-06


      21:00
    • 08:30

      Knatteskoj P-09


      10:00
    • 09:00

      Järfälla IBK (hemma) P-05


      10:00
    • 10:00

      Träning P-08


      11:00
    • 10:00

      Åkersberga IBF (E) (hemma) P-07


      12:00
    • 11:00

      Ängby IF F06-07 (hemma) F-07


      12:00
    • 11:00

      Duvbo IK F07-09 (borta) F-08


      12:00
    • 12:00

      Täby FC (B) (hemma) F-05


      14:00
    • 13:00

      Bele Barkarby IF IBF (B) (borta) F-06


      14:00
    • 13:40

      Knatteligan F-09/10


      16:10
    • 14:00

      Sigtuna IF IBK (hemma) P-04


      16:00
    • 14:00

      Hammarby IF IBF (hemma) F-01


      16:00
    • 15:15

      Rotebro IS IBK (A) (hemma) P-04


      17:15
    • 15:15

      Sargvakt Damlagsmatch F-07


      17:30
    • 16:00

      Damlagsmatch F-08


      18:00
    • 16:00

      Hammarby IF IBF (hemma) A-lag Damer


      18:00
    • 16:30

      Järfälla IBK (hemma) P-03


      17:30
    • 19:00

      Bele Barkarby IF IBF (B) (borta) F-03/04


      21:00
    • 19:00

      Bele Barkarby IF(A) (hemma) F-03/04


      21:00
    • 19:00

      MS mot Bele (B) F-01


      20:00
  • 12Mån
    v.11
  • 13Tis
  • 14Ons
    • 16:45

      Träning F-06


      18:15
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 18:15

      Träning P-03


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 19:30

      Träning Herrjunior B


      20:45
      Björkeby Sporthall
      Samlingstid: 19:00
      Anteckning: Uppvärmning kl 19.10.
    • 20:00

      Träning F-03/04


      21:30
    • 20:30

      Träning Herrjuniorer


      22:00
  • 15Tor
    • 17:00

      Träning P-05


      18:15
    • 17:15

      Träningsmatch Kungsängens IF vs Scorpions P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      19:45
    • 18:00

      Träning F-08


      19:15
    • 18:00

      Månadsrapport klar ! Styrelsen


      19:00
    • 18:15

      Träning F-03/04


      19:30
    • 18:45

      Träning F-07


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 19:30

      Träning F-01


      20:45
    • 19:30

      Träning F-03/04


      20:45
    • 20:30

      Träning Herrjunior B


      22:00
    • 20:45

      Samträning med DJ F-01


      22:00
    • 20:45

      Träning Damjuniorer


      22:00
  • 16Fre
    • 16:45

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:15
    • 18:00

      Träning P-03


      19:00
    • 18:15

      Träning P-04


      19:30
  • 17Lör
    • 09:00

      Gävle gik (borta) Herrjuniorer


      22:00
    • 09:00

      Träning F-09/10


      10:00
    • 10:00

      Knatteligan Åkersberga Lag 2 P-10


      13:00
    • 10:00

      Knatteligan Åkersberga Lag 1 P-10


      13:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 10:30

      Träning P-06


      12:00
    • 12:00

      Vendelsö IK (borta) F-06


      13:00
    • 12:00

      Träning P-11


      13:00
    • 13:00

      Träning P-03


      15:00
    • 14:00

      IK Frej TäbyIBK (borta) P-04


      15:15
    • 14:00

      Täby FC (A) (borta) F-05


      16:00
    • 15:30

      Träning P-07


      17:00
    • 17:30

      Westermalms IBK (borta) B-lag Herrar


      19:30
    • 18:00

      Hammarby IF IBF (borta) Herrjunior B


      20:00
    • 18:15

      Huddinge IK (borta) F-03/04


      20:00
    • 18:45

      Bele Barkarby IF IBF (A) (borta) Damjuniorer


      20:45
    • 18:45

      DJ1 mot Vendelsö F-01


      20:45
  • 18Sön
    • 08:00

      Obligatoriskt cafépass P-07


      19:30
    • 09:00

      Hässelby SK IBK (B) (hemma) P-08


      11:00
    • 09:00

      Träning P-09


      10:00
    • 09:15

      Åkersberga IBF F06 (borta) F-07


      10:15
    • 10:00

      Hässelby SK IBK (C) (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      Träning P-08


      11:00
    • 10:00

      Täby FC (B) (hemma) P-06


      12:00
    • 12:00

      Järfälla IBK (hemma) F-05


      14:00
    • 12:00

      Järfälla IBK (hemma) F-03/04


      14:00
    • 12:00

      Enebybergs IF (hemma) Herr Veteran


      14:00
    • 13:15

      Jakobsbergs IBF (hemma) P-03


      14:15
    • 13:30

      D2 mot Djurgården F-01


      15:30
    • 13:30

      Bele Barkarby IF IBF (B) (borta) Damjuniorer


      15:30
    • 14:00

      IBK Runsten (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:30

      Hammarby IF IBF (A) (hemma) F-03/04


      16:30
    • 14:30

      MS mot Hammarby F-01


      16:30
    • 15:45

      Åkersberga IBF (A) (hemma) P-04


      17:45
    • 16:30

      Sigtuna IF IBK (borta) P-05


      17:30
    • 17:00

      Åkersberga IBF (B) (hemma) F-01


      19:00
    • 18:00

      Vallentuna IBK (B) (borta) F-03/04


      20:00
    • 18:30

      Åkersberga IBF (hemma) Herrjunior B


      20:30
    • 19:45

      Vallentuna IBK (hemma) Herrjunior B


      21:45
  • 19Mån
    v.12
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
  • 23Fre
    • 16:30

      Skyttar till Bele målvaktsträning P-03


      18:30
    • 16:30

      Skyttar P-05


      17:30
    • 16:30

      Träning F-07


      17:30
    • 16:30

      Träning Bele Barkarby IF


      17:30
    • 16:30

      Målvaktsträning F-06


      17:30
    • 16:30

      Träning P-06


      17:30
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:00
    • 17:30

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:30

      Bele Målvaktsträning P03 P-03


      18:30
    • 17:30

      Skyttar P-05


      18:30
    • 17:30

      Bele's Målvaktsträning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning Bele Barkarby IF


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      18:30
    • 18:30

      Träning P-04


      19:30
    • 19:30

      Djurgårdens IF IBS (A) (borta) Damjuniorer


      21:30
    • 19:30

      Rotebro IS IBK (A) (borta) Herrjuniorer


      21:30
    • 19:30

      DJ1 mot Djurgården F-01


      21:30
    • 19:45

      Farsta ibk (borta) Herrjuniorer


      21:15
  • 24Lör
    • 09:00

      Träning P-10


      10:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 11:00

      Träning P-06


      12:00
    • 12:00

      Träning P-11


      13:00
    • 12:30

      Rotebro IS IBK (borta) Herrjunior B


      14:30
    • 13:30

      Älvsjö AIK IBF (borta) F-03/04


      15:30
    • 13:30

      MS mot Älvsjö F-01


      15:30
    • 13:30

      IBF Offensiv Lidingö (B) (borta) P-06


      15:30
    • 14:00

      IBK Runsten (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:00

      Träning P-03


      15:00
    • 14:45

      Knatteligan F-09/10


      18:00
    • 15:30

      Träning P-07


      17:00
    • 17:45

      Vaxholms IBF (borta) P-04


      19:00
    • 19:00

      JAS Playoff mot IKSU F-01


      21:00
  • 25Sön
    • 08:00

      Caféansvariga Herrjunior B


      19:30
    • 09:00

      Täby FC (C) (hemma) F-05


      11:00
    • 09:00

      Träning P-09


      10:00
    • 10:00

      Träningsmatch Scorpions vs Kungsängens IF P-08


      11:00
    • 10:00

      Bele Barkarby IF IBF (B) (borta) F-06


      11:00
    • 11:00

      Täby FC (D) (hemma) P-05


      12:00
    • 11:00

      FBI Tullinge (hemma) F-03/04


      13:00
    • 13:00

      Rosersbergs IK (A) (hemma) P-06


      15:00
    • 13:00

      Kälvesta FBC (borta) B-lag Herrar


      15:00
    • 14:00

      Täby FC F07 Västra (hemma) F-08


      15:00
    • 14:00

      Täby FC F07 Västra (hemma) F-07


      15:00
    • 14:30

      Sigtuna IF IBK (borta) F-01


      16:30
    • 14:30

      RIG Umeå (borta) Herrjuniorer


      16:30
    • 15:00

      Täby FC (hemma) P-04


      16:15
    • 16:30

      Huddinge IBS (A) (hemma) Herrjuniorer


      18:30
    • 17:15

      Åkersberga IBF (borta) F-03/04


      19:00
    • 17:15

      Åkersberga IBF (borta) F-05


      19:15
    • 18:00

      D2 mot Åkersberga F-01


      20:00
    • 18:00

      Bele Barkarby IF IBF (B) (borta) Damjuniorer


      20:00
    • 18:30

      Ekerö IK (hemma) Herrjunior B


      20:30
    • 19:00

      Sigtuna IF IBK (borta) Herr Veteran


      21:00
    • 19:30

      Farsta IBK (hemma) P-03


      20:30
  • 26Mån
    v.13
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor
  • 30Fre
  • 31Lör