Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bele Barkarby IF

Följ

Bele Barkarby IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Bele Barkarby IF
Välj lag

Mars 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.9
  • 2Fre
    • 17:00

      Träning P-05


      18:15
  • 3Lör
    • 08:00

      Träning P-10


      09:00
    • 12:00

      Träning P-11


      13:00
    • 13:00

      Träning P-04


      15:00
    • 14:00

      Grimsta AIK (hemma) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:00

      Sargvakter P-06


      16:00
    • 17:00

      Strömsbro IF (borta) A-lag Damer


      19:00
  • 4Sön
    • 09:00

      Träning P-09


      10:00
    • 10:00

      Träning P-08


      11:00
    • 17:30

      AIK Match P-04


      21:00
    • 19:00

      Rotebro IS IBK (borta) Herrjuniorer


      21:00
  • 5Mån
    v.10
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
    • Heldag

      Inbetalning skatt Styrelsen

    • 16:45

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:15
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:00
    • 18:15

      Träning P-04


      19:30
    • 19:15

      Ekerö IK (borta) F-01


      21:15
  • 10Lör
    • 08:00

      Träning P-10


      09:00
    • 09:00

      Träning F-09/10


      10:00
    • 09:00

      IK Frej Täby IBK (B) (borta) P-08


      11:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 10:30

      Kungsängens IF (borta) Herrjunior B


      12:30
    • 12:00

      Träning P-11


      13:00
    • 12:00

      Djurgårdens IF IBS (A) (borta) P-06


      14:00
    • 13:00

      Vallentuna IBK (borta) F-05


      15:00
    • 13:00

      Vallentuna IBK (borta) F-03/04


      15:00
    • 13:00

      Träning P-04


      14:00
    • 15:15

      Värmdö IF (B) (borta) F-03/04


      17:15
    • 15:30

      Träning P-07


      17:00
    • 16:00

      Täby FC F05 Norra (borta) F-07


      17:00
    • 16:00

      Täby FC (C) (borta) P-06


      18:00
    • 16:00

      Salems IF (hemma) Herrjunior B


      18:00
    • 16:00

      Ekerö IK (A) (borta) Herrjuniorer


      18:00
    • 16:45

      Vallentuna IBK (borta) P-03


      18:45
    • 17:00

      Alunda IBF (borta) A-lag Herrar


      19:00
    • 17:15

      FBI Tullinge (A) (hemma) Herrjuniorer


      19:15
    • 18:45

      Adelsö IF (hemma) B-lag Herrar


      20:45
    • 19:00

      Hässelby SK IBK F06-07 (borta) F-07


      20:00
    • 19:00

      Hässelby SK IBK F06-07 (borta) F-08


      20:00
  • 11Sön
    • 08:00

      Bemanning Björkebyfiket P-06


      21:00
    • 08:30

      Knatteskoj P-09


      10:00
    • 09:00

      Järfälla IBK (hemma) P-05


      10:00
    • 10:00

      Träning P-08


      11:00
    • 10:00

      Åkersberga IBF (E) (hemma) P-07


      12:00
    • 11:00

      Ängby IF F06-07 (hemma) F-07


      12:00
    • 11:00

      Duvbo IK F07-09 (borta) F-08


      12:00
    • 12:00

      Täby FC (B) (hemma) F-05


      14:00
    • 13:00

      Nynäshamns IBK (hemma) F-06


      14:00
    • 13:40

      Knatteligan F-09/10


      16:10
    • 14:00

      Sigtuna IF IBK (hemma) P-04


      16:00
    • 14:00

      Hammarby IF IBF (hemma) F-01


      16:00
    • 15:15

      Rotebro IS IBK (A) (hemma) P-04


      17:15
    • 15:15

      Sargvakt Damlagsmatch F-07


      17:30
    • 16:00

      Damlagsmatch F-08


      18:00
    • 16:00

      Hammarby IF IBF (hemma) A-lag Damer


      18:00
    • 16:30

      Järfälla IBK (hemma) P-03


      17:30
    • 19:00

      Bele Barkarby IF IBF (B) (borta) F-03/04


      21:00
    • 19:00

      Bele Barkarby IF(A) (hemma) F-03/04


      21:00
    • 19:00

      MS mot Bele (B) F-01


      20:00
  • 12Mån
    v.11
  • 13Tis
  • 14Ons
    • 16:45

      Träning F-06


      18:15
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 18:15

      Träning P-03


      19:30
      Björkeby
      Anteckning: Träning i Björkeby, halltid 18:15 - 19:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 19:30

      Träning Herrjunior B


      20:45
    • 20:00

      Träning F-03/04


      21:30
    • 20:30

      Träning Herrjuniorer


      22:00
  • 15Tor
    • 17:00

      Träning P-05


      18:15
    • 17:15

      Träningsmatch Kungsängens IF vs Scorpions P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      19:45
    • 18:00

      Träning F-08


      19:15
    • 18:00

      Månadsrapport klar ! Styrelsen


      19:00
    • 18:15

      Träning F-03/04


      19:30
    • 18:45

      Träning F-07


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 19:30

      Träning F-01


      20:45
    • 19:30

      Träning F-03/04


      20:45
    • 20:30

      Träning Herrjunior B


      22:00
    • 20:45

      Samträning med DJ F-01


      22:00
    • 20:45

      Träning Damjuniorer


      22:00
  • 16Fre
    • 16:45

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:15
    • 18:00

      Träning P-03


      19:00
    • 18:15

      Träning P-04


      19:30
  • 17Lör
    • 09:00

      Gävle gik (borta) Herrjuniorer


      22:00
    • 09:00

      Träning F-09/10


      10:00
    • 10:00

      Knatteligan Åkersberga Lag 2 P-10


      13:00
    • 10:00

      Knatteligan Åkersberga Lag 1 P-10


      13:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 10:30

      Träning P-06


      12:00
    • 12:00

      Vendelsö IK (borta) F-06


      13:00
    • 12:00

      Träning P-11


      13:00
    • 13:00

      Träning P-03


      15:00
    • 14:00

      IK Frej TäbyIBK (borta) P-04


      15:15
    • 14:00

      Täby FC (A) (borta) F-05


      16:00
    • 15:30

      Träning P-07


      17:00
    • 17:30

      Westermalms IBK (borta) B-lag Herrar


      19:30
    • 18:00

      Hammarby IF IBF (borta) Herrjunior B


      20:00
    • 18:15

      Huddinge IK (borta) F-03/04


      20:00
    • 18:45

      Vendelsö IK (A) (hemma) Damjuniorer


      20:45
    • 18:45

      DJ1 mot Vendelsö F-01


      20:45
  • 18Sön
    • 08:00

      Obligatoriskt cafépass P-07


      19:30
    • 09:00

      Hässelby SK IBK (B) (hemma) P-08


      11:00
    • 09:00

      Träning P-09


      10:00
    • 09:15

      Åkersberga IBF F06 (borta) F-07


      10:15
    • 10:00

      Hässelby SK IBK (C) (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      Träning P-08


      11:00
    • 10:00

      Täby FC (B) (hemma) P-06


      12:00
    • 12:00

      Järfälla IBK (hemma) F-05


      14:00
    • 12:00

      Järfälla IBK (hemma) F-03/04


      14:00
    • 12:00

      Enebybergs IF (hemma) Herr Veteran


      14:00
    • 13:15

      Jakobsbergs IBF (hemma) P-03


      14:15
    • 13:30

      D2 mot Djurgården F-01


      15:30
    • 13:30

      Djurgårdens IF IBS (hemma) Damjuniorer


      15:30
    • 14:00

      IBK Runsten (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:30

      Hammarby IF IBF (A) (hemma) F-03/04


      16:30
    • 14:30

      MS mot Hammarby F-01


      16:30
    • 15:45

      Åkersberga IBF (A) (hemma) P-04


      17:45
    • 16:30

      Sigtuna IF IBK (borta) P-05


      17:30
    • 17:00

      Åkersberga IBF (B) (hemma) F-01


      19:00
    • 18:00

      Vallentuna IBK (B) (borta) F-03/04


      20:00
    • 18:30

      Åkersberga IBF (hemma) Herrjunior B


      20:30
    • 19:45

      Vallentuna IBK (hemma) Herrjunior B


      21:45
  • 19Mån
    v.12
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
  • 23Fre
    • 16:30

      Skyttar till Bele målvaktsträning P-03


      18:30
    • 16:30

      Skyttar P-05


      17:30
    • 16:30

      Träning F-07


      17:30
    • 16:30

      Träning Bele Barkarby IF


      17:30
    • 16:30

      Målvaktsträning F-06


      17:30
    • 16:30

      Träning P-06


      17:30
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:00
    • 17:30

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:30

      Bele Målvaktsträning P03 P-03


      18:30
    • 17:30

      Skyttar P-05


      18:30
    • 17:30

      Bele's Målvaktsträning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning Bele Barkarby IF


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      18:30
    • 18:30

      Träning P-04


      19:30
    • 19:30

      Djurgårdens IF IBS (A) (borta) Damjuniorer


      21:30
    • 19:30

      Rotebro IS IBK (A) (borta) Herrjuniorer


      21:30
    • 19:30

      DJ1 mot Djurgården F-01


      21:30
    • 19:45

      Farsta ibk (borta) Herrjuniorer


      21:15
  • 24Lör
    • 09:00

      Träning P-10


      10:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 11:00

      Träning P-06


      12:00
    • 12:00

      Träning P-11


      13:00
    • 12:30

      Rotebro IS IBK (borta) Herrjunior B


      14:30
    • 13:30

      Älvsjö AIK IBF (borta) F-03/04


      15:30
    • 13:30

      MS mot Älvsjö F-01


      15:30
    • 13:30

      IBF Offensiv Lidingö (B) (borta) P-06


      15:30
    • 14:00

      IBK Runsten (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:00

      Träning P-03


      15:00
    • 14:45

      Knatteligan F-09/10


      18:00
    • 15:30

      Träning P-07


      17:00
    • 17:45

      Vaxholms IBF (borta) P-04


      19:00
    • 19:00

      JAS Playoff mot IKSU F-01


      21:00
    • 19:00

      IKSU Ungdom (hemma) Damjuniorer


      21:00
  • 25Sön
    • 08:00

      Caféansvariga Herrjunior B


      19:30
    • 09:00

      Täby FC (C) (hemma) F-05


      11:00
    • 09:00

      Träning P-09


      10:00
    • 10:00

      Träningsmatch Scorpions vs Kungsängens IF P-08


      11:00
    • 10:00

      Huddinge IK (A) (hemma) F-06


      11:00
    • 11:00

      Täby FC (D) (hemma) P-05


      12:00
    • 11:00

      FBI Tullinge (hemma) F-03/04


      13:00
    • 13:00

      Rosersbergs IK (A) (hemma) P-06


      15:00
    • 13:00

      Kälvesta FBC (borta) B-lag Herrar


      15:00
    • 14:00

      Täby FC F07 Västra (hemma) F-08


      15:00
    • 14:00

      Täby FC F07 Västra (hemma) F-07


      15:00
    • 14:30

      RIG Umeå (borta) Herrjuniorer


      16:30
    • 14:30

      Sigtuna IF IBK (borta) F-01


      16:30
    • 15:00

      Täby FC (hemma) P-04


      16:15
    • 16:30

      Huddinge IBS (A) (hemma) Herrjuniorer


      18:30
    • 17:15

      Åkersberga IBF (borta) F-03/04


      19:00
    • 17:15

      Åkersberga IBF (borta) F-05


      19:15
    • 18:00

      D2 mot Åkersberga F-01


      20:00
    • 18:00

      Åkersberga IBF (B) (hemma) Damjuniorer


      20:00
    • 18:30

      Ekerö IK (hemma) Herrjunior B


      20:30
    • 19:00

      Sigtuna IF IBK (borta) Herr Veteran


      21:00
    • 19:30

      Farsta IBK (hemma) P-03


      20:30
  • 26Mån
    v.13
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor
  • 30Fre
  • 31Lör