Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bele Barkarby IF

Följ

Bele Barkarby IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Bele Barkarby IF
Välj lag

Februari 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.5
  • 2Fre
    • 16:45

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:15
    • 18:00

      Träning P-03


      19:00
    • 18:15

      Träning P-04


      19:30
    • 19:30

      Djurgårdens IF IBS (borta) Damjuniorer


      21:30
    • 19:30

      D2 mot Djurgården F-01


      21:30
  • 3Lör
    • 08:00

      Träning P-10


      09:00
    • 09:00

      Träning F-09/10


      10:00
    • 09:45

      Ekerö IK F06 (borta) F-07


      10:45
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 10:00

      Rotebro IS IBK (borta) P-03


      12:00
    • 10:30

      Träning P-06


      12:00
    • 10:45

      Ekerö IK (borta) F-05


      12:45
    • 12:00

      Träning P-11


      13:00
    • 12:15

      FBI Tullinge (borta) F-06


      13:15
    • 13:00

      Lokomotiv Kista IBF (borta) Herr Veteran


      15:00
    • 13:00

      Vallentuna IBK (borta) P-04


      14:15
    • 15:30

      Träning P-07


      17:00
    • 16:00

      Rotebro IS IBK (hemma) F-05


      18:00
    • 16:00

      Rotebro IS IBK (hemma) F-03/04


      18:00
    • 17:00

      Hässelby SK IBK (A) (hemma) Herrjuniorer


      19:00
    • 18:30

      Ängby IF (A) (hemma) B-lag Herrar


      20:30
  • 4Sön
    • 09:00

      Träning P-09


      10:00
    • 10:00

      Hässelby SK IBK F06-07 (hemma) F-08


      11:00
    • 11:00

      Silverdals IF (A) (hemma) P-08


      13:00
    • 12:00

      Rotebro IS IBK (B) (hemma) P-06


      14:00
    • 13:00

      Duvbo IK (A) (borta) P-07


      15:00
    • 13:00

      Hammarby IF IBF (hemma) P-05


      14:00
    • 14:15

      Åkersberga IBF (A) (hemma) Damjuniorer


      16:15
    • 14:15

      DJ1 mot Åkersberga F-01


      16:15
    • 15:00

      Järfälla IBK (borta) P-04


      17:00
    • 16:00

      Älvsjö AIK IBF (hemma) Herrjunior B


      18:00
    • 16:15

      Töjnan IBK (borta) F-03/04


      18:15
  • 5Mån
    v.6
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 08:00

      Träning P-10


      09:00
    • 09:00

      Träning F-09/10


      10:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 10:00

      Ängby IF F08 (borta) F-08


      12:00
    • 10:30

      Träning P-06


      12:00
    • 10:30

      Jakobsbergs IBF P04 (borta) P-04


      12:00
    • 12:00

      Täby FC (H) (borta) P-05


      13:00
    • 12:00

      Träning P-11


      13:00
    • 13:00

      Träning P-04


      14:00
    • 13:00

      Stenhagens KK (borta) A-lag Damer


      15:00
    • 14:00

      Träning P-03


      15:00
    • 14:00

      Täby FC (B) (borta) F-03/04


      16:00
    • 14:00

      Töjnan IBK (B) (borta) P-06


      16:00
    • 15:15

      Huddinge IBS (borta) F-01


      17:15
    • 15:30

      Träning P-07


      17:00
    • 15:30

      Extra träning med P07 P-08


      17:00
    • 16:00

      Rotebro IS IBK (borta) A-lag Herrar


      18:00
    • 16:30

      Täby FC (borta) Herrjunior B


      18:30
  • 11Sön
    • 08:00

      Fiket Björkeby P-04


      20:00
    • 09:00

      Bro IK (hemma) P-07


      10:00
    • 09:00

      Träning P-09


      10:00
    • 10:00

      Träningsmatch Scorpions vs Spiders P-08


      12:00
    • 10:00

      Täby FC F06 Gribby (hemma) F-07


      11:00
    • 10:00

      Städdag kansliet Styrelsen


      13:00
    • 11:00

      Huddinge IK (B) (hemma) F-05


      13:00
    • 12:00

      Tungelsta IF (hemma) F-06


      13:00
    • 13:00

      Grimsta AIK (hemma) P-04


      14:15
    • 13:15

      Sköndals IK (C) (borta) F-03/04


      15:15
    • 14:00

      Åkersberga IBF (borta) Herrjunior B


      16:00
    • 14:15

      Töjnan IBK (hemma) P-04


      15:30
    • 15:30

      Grimsta AIK (hemma) P-03


      16:30
    • 16:45

      Grimsta AIK (hemma) Herrjunior B


      18:45
    • 18:00

      AIK IBF (A) (hemma) F-01


      20:00
    • 19:30

      Erikslunds KF (hemma) P-03


      20:30
    • 19:45

      Älvsjö AIK IBF (A) (borta) Herrjuniorer


      21:45
    • 20:30

      Hammarby IF IBF (B) (borta) B-lag Herrar


      22:30
  • 12Mån
    v.7
  • 13Tis
  • 14Ons
    • 16:45

      Träning F-06


      18:15
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 18:15

      Träning P-03


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
      Engelska skolan - Jakobsberg
      Samlingstid: 18:20
      Anteckning: Välkommen till träning,
      Ta med vattenflaska, glasögon och klubba
      Hälsar
      Ledarna
    • 19:00

      AIK mot Linköping F-01


      21:00
    • 19:30

      Träning Herrjunior B


      20:45
    • 20:00

      Träning F-03/04


      21:30
    • 20:30

      Träning Herrjuniorer


      22:00
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 16:45

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:15
    • 18:00

      Träning P-03


      19:00
    • 18:15

      Träning P-04


      19:30
    • 19:30

      Täby FC (B) (borta) F-03/04


      21:00
    • 19:30

      Vallentuna IBK (borta) F-01


      21:30
    • 19:45

      Vaxholms IBF (hemma) Herrjuniorer


      21:45
  • 17Lör
    • 08:30

      Knatteligan Innebandy P-09


      10:30
    • 10:30

      Knatteligan Björkeby Lag 1 P-10


      12:30
    • 12:30

      Knatteligan Björkeby Lag 2 P-10


      14:30
    • 12:30

      IBF Offensiv Lidingö (A) (borta) P-07


      14:30
    • 12:50

      Knatteligan Björkeby Lag 3 P-10


      14:50
    • 14:00

      Knatteligan F-09/10


      16:10
    • 14:30

      Järfälla IBK (borta) A-lag Herrar


      16:30
    • 14:45

      IK Frej TäbyIBK (borta) P-04


      16:00
    • 16:30

      Ängby IF (A) (borta) Herrjunior B


      18:30
    • 17:15

      Tyresö Trollbäcken IBK (A) (hemma) Herrjuniorer


      19:15
    • 17:30

      Värmdö IF (A) (borta) F-05


      19:30
    • 19:00

      Rotebro IS IBK (A) (hemma) Damjuniorer


      21:00
    • 19:00

      DJ1 mot Rotebro F-01


      21:00
  • 18Sön
    • 08:00

      Knatteliga Innebandy P-09


      19:00
    • 09:00

      Rotebro IS IBK (B) (hemma) P-08


      11:00
    • 09:00

      Träning P-09


      10:00
    • 10:00

      Träning P-08


      11:00
    • 10:00

      IK Frej Täby F07-08 (hemma) F-08


      11:00
    • 10:15

      Täby FC (D) (borta) P-04


      11:30
    • 11:00

      Rotebro IS IBK F06-07-08 (hemma) F-07


      12:00
    • 11:30

      Värmdö IF (B) (borta) F-06


      12:30
    • 12:00

      Kungsängens IF (B) (hemma) P-06


      14:00
    • 12:00

      Järfälla IBK (A) (hemma) Herrjuniorer


      14:00
    • 12:30

      Älvsjö AIK (borta) F-03/04


      14:30
    • 13:00

      Täby FC (A) (hemma) P-06


      15:00
    • 13:15

      Sargvakt F-07


      16:00
    • 13:30

      Kvarnbergsplans IBK (B) (hemma) Herr Veteran


      15:30
    • 14:00

      IBF Falun (hemma) A-lag Damer


      16:00
    • 14:00

      Täby FC (hemma) F-03/04


      16:00
    • 14:00

      Täby FC (A) (hemma) F-05


      16:00
    • 15:15

      Högdalens AIS (hemma) F-03/04


      17:15
    • 15:30

      Vaxholms IBF (borta) P-03


      17:30
    • 16:30

      Huddinge IK (hemma) F-01


      18:30
    • 17:45

      Danderyds SK IBF / Enebybergs IF (hemma) Herrjunior B


      19:45
    • 19:00

      Rotebro IS IBK (hemma) Herrjunior B


      21:00
    • 20:15

      Värmdö IF (hemma) P-03


      21:15
  • 19Mån
    v.8
  • 20Tis
  • 21Ons
    • 16:45

      Bele Barkarby IF F06 (hemma) F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träningsmatch F-06


      18:15
    • 18:15

      Träning P-03


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Ledarmöte P-04


      21:00
    • 19:30

      Träning Herrjunior B


      20:45
    • 20:00

      Träning F-03/04


      21:30
    • 20:30

      Träning Herrjuniorer


      22:00
  • 22Tor
  • 23Fre
    • Heldag

      Rotebro Cup P-03

    • Heldag

      Rotebrocupen F-03/04

    • 15:00

      Rotebro cupen P-04


      00:00
    • 16:00

      Intresseanmälan City gross cupen 2018 Herrjunior B


      00:00
    • 17:00

      Rotebro IS IBK 2 (borta) Herrjunior B


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:15
    • 18:15

      FBI Tullinge (hemma) P-04


      19:00
    • 18:15

      Rotebro IS IBK Lag 1 (hemma) P-06


      19:15
    • 19:00

      Stäkets Idrottsförening (hemma) P-06


      20:00
    • 19:45

      Åkersberga IBF (hemma) Damjuniorer


      21:45
    • 19:45

      JAS-C mot Åkersberga F-01


      21:45
    • 21:15

      Värmdö IF (borta) P-04


      22:00
  • 24Lör
    • Heldag

      Rotebro Cup P-03

    • Heldag

      Rotebrocupen F-03/04

    • Heldag

      Rotebro cupen P-04

    • Heldag

      Intresseanmälan City gross cupen 2018 Herrjunior B

    • 08:00

      Träning P-10


      09:00
    • 08:45

      Huddinge IK (hemma) F-03/04


      09:45
    • 09:00

      Träning F-09/10


      10:00
    • 09:00

      Rotebro Cup Match 1 - Vallentuna P08 P-08


      10:00
    • 09:30

      Värmdö IF P06 (hemma) P-06


      10:30
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 11:00

      Älvsjö AIK Innebandy Gul (borta) P-06


      12:00
    • 11:15

      Rotebro Cup Match 2 - Salem P07 P-08


      12:15
    • 12:00

      Träning P-11


      13:00
    • 13:30

      Hässelby SK IBK (borta) Herr Veteran


      15:30
    • 14:00

      Tungelsta IF (borta) Herrjunior B


      15:00
    • 14:15

      Rotebro Cup Match 3 - Nykvarns IF P-08


      15:15
    • 14:45

      Stäkets Idrottsförening (hemma) Herrjunior B


      15:45
    • 15:30

      Täby FC F03 (hemma) F-03/04


      16:30
    • 15:30

      Töjnan IBK P07 (borta) P-06


      16:30
    • 16:05

      Rosersbergs IK (borta) A-lag Herrar


      18:05
    • 16:15

      Högdalen AIS (borta) P-04


      17:00
    • 17:00

      Kungsängens IF (hemma) Herrjunior B


      18:00
    • 17:00

      Nykvarns IF Svart (borta) P-06


      18:00
    • 17:45

      Vaxholms IBF (hemma) Herrjunior B


      18:45
    • 18:30

      Jakobsbergs IBF Svart (hemma) P-04


      19:15
  • 25Sön
  • 26Mån
    v.9
  • 27Tis
  • 28Ons
    • Heldag

      Scorpions Camp 2018 F-08

    • Heldag

      Scorpions camp 2018 F-05

    • Heldag

      Scorpions Camp 2018 F-07

    • 17:00

      Träning F-06


      18:15
    • 20:00

      Träning F-03/04


      21:30
    • 20:30

      Träning Herrjuniorer


      22:00