Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bele Barkarby IF

Följ

Bele Barkarby IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Oktober 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.40
  • 2Tis
  • 3Ons
  • 4Tor
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:45

      Träning F-05


      19:30
    • 17:50

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:25
    • 18:30

      Målvaktsträning F-07


      20:00
    • 18:30

      Målvaktsträning i engelska P-07


      20:00
    • 18:30

      Målvaktsträning i engelska - Skyttar P-07


      20:00
    • 18:30

      Målvaktsträning F-08


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 19:30

      Träning A-lag Damer


      20:45
    • 20:30

      Träning Herrjunior B


      22:00
    • 20:45

      Träning Damjuniorer


      22:00
  • 5Fre
    • 16:30

      Träning F-06


      18:15
    • 16:45

      Träning P-04


      18:40
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 18:15

      Träning P-06


      19:30
    • 19:00

      Björkebyfiket P-06


      21:30
    • 19:45

      Västerås IBS Ungdom (hemma) Herrjuniorer


      21:45
  • 6Lör
    • 08:00

      Träning P-10


      09:00
    • 09:00

      Träning F-09/10


      10:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 10:30

      Innebandyskola P-05


      13:15
    • 10:30

      Innebandyskolan F-05


      13:15
    • 11:00

      Träning F-12


      12:00
    • 12:00

      Träning P-12


      13:00
    • 13:00

      Träning P-11


      14:00
    • 13:00

      Sargvakter P-06


      15:00
    • 13:00

      Täby FC (hemma) A-lag Herrar


      15:00
    • 13:30

      Team Kalix IBK (borta) A-lag Damer


      15:30
    • 13:30

      Vaxholms IBF (borta) P-08


      15:30
    • 14:00

      Träning P-09


      15:30
    • 14:00

      Rosersbergs IK (borta) F-06


      16:00
    • 15:00

      Täby FC (E) (borta) P-06


      17:00
    • 15:15

      Täby FC (borta) Herrjunior B


      17:15
    • 15:30

      Skogås/Trångsunds IBK (B) (borta) Herr Veteran


      17:30
    • 17:00

      Töjnan IBK (B) (hemma) F-05


      19:00
    • 18:30

      Sköndals IK (hemma) Damjuniorer


      20:30
  • 7Sön
    • Heldag

      Cafeteriatjänst HJB Herrjunior B

    • 09:00

      Täby FC (B) (borta) F-03/04


      11:00
    • 09:00

      Kungsängens IF (hemma) P-07


      10:00
    • 09:00

      Matcher Lag 1 P-11


      12:00
    • 10:00

      Grimsta AIK (B) (hemma) F-08


      12:00
    • 11:00

      Vaxholms IBF (A) (hemma) F-07


      13:00
    • 11:00

      Matcher Lag 2 P-11


      13:30
    • 12:00

      Sköndals IK (hemma) F-07


      14:00
    • 12:00

      Sköndals IK F06/07 (hemma) F-08


      13:30
    • 13:00

      Norrtulls SK (hemma) Matchledare


      14:00
    • 13:00

      Notvikens IK (borta) A-lag Damer


      15:00
    • 13:00

      Vallentuna IBK (hemma) P-05


      15:00
    • 13:00

      Matchhjälp till P05 P-04


      14:15
    • 13:15

      Knatteligan F-09/10


      17:00
    • 13:15

      Ekerö IK (borta) P-09


      15:15
    • 14:15

      Järfälla IBK (hemma) F-05


      16:15
    • 15:30

      IK Frej Täby IBK (hemma) F-03/04


      17:30
    • 15:30

      FBI Tullinge (A) (hemma) Herrjuniorer


      17:30
    • 16:45

      Rotebro IS IBK (hemma) Herrjunior B


      18:45
    • 17:00

      AIK IBF (A) (hemma) Herrjunior B


      19:00
  • 8Mån
    v.41
  • 9Tis
  • 10Ons
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 16:30

      Träning F-06


      18:15
    • 16:45

      Träning P-04


      18:40
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 18:15

      Träning P-06


      19:30
    • 19:05

      Rosersbergs IK (borta) A-lag Herrar


      21:05
    • 19:45

      Almunge IK /Arlanda IBK (hemma) Damjuniorer


      21:45
    • 19:45

      Almunge Arlanda IBK (hemma) F-03/04


      21:45
  • 13Lör
    • 08:00

      Träning P-10


      09:00
    • 09:00

      Träning F-09/10


      10:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 10:00

      Träningsdag (Styrelsekonferens) Styrelsen


      16:00
    • 10:30

      Innebandyskola P-05


      13:15
    • 10:30

      Innebandyskolan F-05


      13:15
    • 11:00

      Träning F-12


      12:00
    • 11:30

      Erikslunds KF (borta) P-09


      13:30
    • 12:00

      Träning P-12


      13:00
    • 13:00

      Träning P-11


      14:00
    • 13:00

      Huddinge IK (borta) F-06


      15:00
    • 13:30

      Rotebro IS IBK (B) (borta) Herrjunior B


      15:30
    • 14:00

      Vallentuna IBK (B) (borta) F-08


      16:00
    • 14:00

      IBF Offensiv Lidingö (A) (borta) P-07


      16:00
    • 15:00

      Täby FC (C) (borta) P-08


      17:00
    • 15:45

      Nacka Wallenstam IBK (hemma) Herrjuniorer


      17:45
    • 18:15

      Hammarby IF IBF (A) (borta) Damjuniorer


      20:15
    • 18:15

      Hammarby IF IBF (borta) F-03/04


      19:15
  • 14Sön
    • 08:00

      Cafétjänst P-08


      14:00
    • 09:00

      Grimsta AIK (hemma) Matchledare


      10:00
    • 11:00

      IBF Offensiv Lidingö (A) (hemma) P-06


      13:00
    • 11:00

      Sundbybergs IK (borta) F-07


      13:00
    • 12:00

      Rotebro IS IBK (A) (hemma) P-04


      13:15
    • 13:15

      Hässelby SK IBK (C) (hemma) P-09


      15:15
    • 13:15

      Hässelby SK IBK (C) (hemma) Matchledare


      14:15
    • 13:30

      Sköndals IK (A) (borta) F-03/04


      15:30
    • 14:15

      Åkersberga IBF F07 (borta) F-08


      15:45
    • 14:15

      Åkersberga IBF (A) (borta) F-07


      16:15
    • 18:15

      Åkersberga IBF (A) (borta) Herrjuniorer


      20:15
    • 18:45

      Danderyds SK IBF (borta) B-lag Herrar


      20:45
    • 19:30

      Enebybergs IF (borta) Herr Veteran


      21:30
  • 15Mån
    v.42
  • 16Tis
  • 17Ons
  • 18Tor
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:45

      Träning F-05


      19:30
    • 17:50

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:25
    • 18:15

      Målvaktsträning F-07


      20:00
    • 18:30

      Målvaktsträning i engelska P-07


      20:00
    • 18:30

      Målvaktsträning F-08


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 19:30

      Träning A-lag Damer


      20:45
    • 20:30

      Träning Herrjunior B


      22:00
  • 19Fre
    • 16:30

      Träning F-06


      18:15
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:15

      Träningsmatch mot Hässelby i stället för träningen P-05


      18:30
    • 18:15

      Träning P-06


      19:30
    • 19:30

      Hagunda IF (borta) F-03/04


      20:30
    • 19:30

      Hagunda IF (borta) Damjuniorer


      21:30
  • 20Lör
    • 08:00

      Träning P-10


      09:00
    • 09:00

      Träning F-09/10


      10:45
    • 09:00

      Lagfotografering P-06


      09:25
    • 09:25

      Fotografering F-11


      09:40
    • 09:35

      Fotografering P-10


      10:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 10:00

      Klubbfotografering 20 okt i Järfälla gymnasium P-05


      10:15
    • 10:00

      Väsby IBK (borta) F-05


      12:00
    • 10:15

      Fotografering F-09/10


      10:35
    • 10:20

      Träning P-04


      12:00
    • 10:30

      Innebandyskola P-05


      13:15
    • 10:35

      Lagfotografering A-lag Damer


      11:30
    • 11:00

      Lagfotografering Herrjuniorer


      11:45
    • 11:00

      Träning F-12


      12:00
    • 11:00

      Lagfotografering P-07


      11:20
    • 11:40

      Fotografering F-03/04


      12:40
    • 12:00

      Lagfotografering F-05


      12:30
    • 12:00

      Träning P-12


      13:00
    • 12:50

      Lagfotografering P-08


      13:15
    • 13:00

      Lagfotografering F-07


      13:30
    • 13:00

      Träning P-11


      14:00
    • 13:00

      Sargvakter F-06


      15:00
    • 13:00

      Ersboda SK (hemma) A-lag Damer


      15:00
    • 13:30

      Fotografering F-08


      13:45
    • 13:45

      Lagfoto P-04


      14:00
    • 14:05

      Fotografering Bele Barkarby IF P-09


      14:25
    • 14:25

      Lagfotografering Damjuniorer


      14:50
    • 14:50

      Fotografering P-11


      15:00
    • 15:15

      Fotografering Herrjunior B


      16:00
    • 15:45

      Lagfotografering F-06


      16:00
    • 17:00

      Sköndals IK (hemma) F-03/04


      19:00
    • 18:15

      Erikslunds KF (hemma) B-lag Herrar


      20:15
  • 21Sön
    • 09:00

      Åkersberga IBF (A) (hemma) Matchledare


      10:00
    • 09:00

      Åkersberga IBF (A) (hemma) P-09


      11:00
    • 09:00

      Ekerö IK (borta) Herrjunior B


      10:00
    • 10:00

      Silverdals IF (B) (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      Silverdals IF (B) (hemma) Matchledare


      11:00
    • 11:15

      Cafepass F-05


      15:15
    • 12:00

      Sköndals IK (C) (hemma) F-03/04


      14:00
    • 12:00

      RÖD vs Sköndal Damjuniorer


      14:00
    • 12:00

      Töjnan IBK (B) (hemma) F-08


      14:00
    • 12:10

      Sargvakt A-Laget Damer P-07


      15:00
    • 12:30

      Huddinge IBS (hemma) Herrjunior B


      13:30
    • 13:00

      IKSU Ungdom (hemma) A-lag Damer


      15:00
    • 13:00

      Täby FC (A) (hemma) F-07


      15:00
    • 14:00

      Hammarby IF IBF (hemma) F-07


      16:00
    • 14:00

      Hammarby IF IBF F06/07 (hemma) F-08


      15:00
    • 14:30

      Vallentuna IBK (A) (hemma) F-03/04


      16:30
    • 14:30

      RÖD vs Vallentuna Damjuniorer


      16:30
    • 15:00

      Värmdö IF (A) (hemma) F-06


      17:00
    • 17:15

      Enebybergs IF (borta) P-08


      19:15
    • 18:15

      Värmdö IF (B) (hemma) F-05


      20:15
  • 22Mån
    v.43
  • 23Tis
  • 24Ons
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 16:30

      Träning F-06


      18:15
    • 16:45

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 18:15

      Träning P-06


      19:30
    • 19:00

      IK Frej Täby IBK (borta) F-03/04


      21:00
    • 19:45

      Täby FC (A) (borta) Damjuniorer


      21:45
  • 27Lör
    • 08:00

      Knatteligan P-11


      11:20
    • 08:00

      Knatteligan Matchledare


      16:15
    • 08:30

      Knatteligan Lag 1 P-11


      11:00
    • 08:30

      Knatteligan Lag 2 P-11


      11:20
    • 08:40

      Knatteligan F-09/10


      12:00
    • 08:50

      Knatteligan Lag 3 P-11


      11:20
    • 10:00

      Mariebergs SK (B) (borta) P-09


      12:00
    • 10:15

      Åkersberga IBF (B) (borta) F-07


      12:15
    • 10:30

      Knatteligan F-11


      13:00
    • 10:45

      Knatteligan Björkeby Lag C P-10


      13:20
    • 12:15

      Karlbergs BK (A) (borta) P-08


      14:15
    • 12:30

      Knatteligan Björkeby Lag A P-10


      14:50
    • 12:45

      FBI Tullinge (A) (borta) F-05


      14:45
    • 13:30

      Knatteligan Björkeby Lag B P-10


      16:00
    • 14:00

      Åkersberga IBF (A) (borta) F-03/04


      16:00
    • 14:15

      Djurgårdens IF IBS (borta) P-06


      16:15
    • 15:10

      Sargvakter P-08


      18:00
    • 15:10

      Föräldratjänst - Entrévärd/sargvakter P-08


      18:00
    • 16:00

      Alunda IBF (hemma) A-lag Herrar


      18:00
    • 17:00

      Örby IS F06 (borta) F-08


      18:30
    • 17:00

      Örby IS (borta) F-07


      19:00
  • 28Sön
    • 09:00

      Åkersberga IBF (B) (hemma) F-08


      11:00
    • 11:15

      Täby FC (A) (hemma) F-05


      13:15
    • 11:30

      Vallentuna IBK (A) (borta) P-08


      13:30
    • 12:30

      AIK IBF (A) (hemma) Herrjunior B


      14:30
    • 13:00

      Ängby IF (B) (borta) P-07


      14:00
    • 13:00

      Hässelby SK IBK (B) (hemma) B-lag Herrar


      15:00
    • 13:45

      Hässelby SK IBK (hemma) Herrjunior B


      15:45
    • 14:15

      Älvsjö AIK IBF (A) (borta) Herrjuniorer


      16:15
    • 14:30

      Centralvägens IBK (hemma) Herr Veteran


      16:00
    • 15:00

      Bro IK (borta) P-05


      16:00
    • 16:00

      IBF Falun (borta) A-lag Damer


      18:00
    • 16:00

      Djurgårdens IF IBS (hemma) Matchledare


      17:00
    • 16:00

      Djurgårdens IF IBS (hemma) P-09


      18:00
    • 16:45

      Hässelby SK IBK (hemma) Damjuniorer


      18:45
    • 16:45

      Vallentuna IBK (B) (borta) F-03/04


      18:45
    • 17:00

      Värmdö IF (B) (borta) F-03/04


      19:00
  • 29Mån
    v.44
  • 30Tis
  • 31Ons