Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bele Barkarby IF

Följ

Bele Barkarby IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
Bele Barkarby IF
Välj lag

Januari 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.1
  • 2Tis
    • Heldag

      Intresseanmälan Storvretacup P-04

    • Heldag

      Storvretacupen P-03

    • 09:00

      Storvretacupen F-03/04


      00:00
    • 09:00

      Storvreta (borta) F-03/04


      10:00
    • 10:30

      Åkersberga IBF Orange (borta) P-04


      11:10
    • 10:45

      Skutskärs IBK P05 (hemma) P-04


      11:30
    • 15:00

      Salems IF P04L (hemma) P-04


      15:45
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:30

      IFK Gnesta (hemma) F-03/04


      19:30
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
    • 20:45

      Träning Damjuniorer


      22:00
    • 20:45

      Västerås IBS U P04 Svart (hemma) P-04


      21:30
  • 3Ons
    • Heldag

      Intresseanmälan Storvretacup P-04

    • Heldag

      Storvretacupen P-03

    • Heldag

      Storvretacupen F-03/04

    • 09:30

      Sundsvalls IBF (hemma) F-03/04


      10:30
    • 10:15

      Rauman Salba Salba 04 (hemma) P-04


      11:00
    • 10:15

      Ankarsvik BK P04 (borta) P-04


      11:00
    • 16:45

      Träning F-06


      18:15
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 20:00

      Nykvarns IF (hemma) F-03/04


      21:00
    • 20:30

      Träning Herrjuniorer


      22:00
  • 4Tor
    • Heldag

      Intresseanmälan Storvretacup P-04

    • Heldag

      Storvretacupen P-03

    • 00:00

      Storvretacupen F-03/04


      19:00
    • Heldag

      Storvreta Cup 2017/18 F-06

    • Heldag

      Storvretacupen P-05

    • 08:00

      Team ThorenGruppen SK (borta) F-03/04


      09:00
    • 08:00

      Storvretacupen 2018 F-05


      00:00
    • 10:30

      Northern Stars 03 (hemma) F-03/04


      11:30
    • 11:15

      Vaksala SK F06 Svart (hemma) F-06


      12:15
    • 12:10

      Huddinge IK F05 röd (borta) F-05


      13:10
    • 13:00

      Söderhamns IBF (borta) F-03/04


      14:00
    • 15:20

      Karlstad IBF (hemma) F-05


      16:20
    • 17:00

      Träning F-08


      18:15
    • 18:15

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      19:30
    • 19:00

      Trosa Edanö IBK F05/F06 (hemma) F-06


      20:00
    • 19:30

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 20:45

      Samträning med DJ F-01


      22:00
    • 20:45

      Träning Damjuniorer


      22:00
  • 5Fre
    • Heldag

      Storvreta Cup 2017/18 F-06

    • Heldag

      Storvretacupen P-05

    • Heldag

      Storvretacupen 2018 F-05

    • 08:45

      FBC Uppsala (hemma) F-05


      09:45
    • 10:15

      Tungelsta F05/06 (borta) F-06


      11:15
    • 14:15

      Täby FC f05 Norra (borta) F-05


      15:15
    • 18:00

      Träning P-03


      19:00
  • 6Lör
    • Heldag

      Storvreta Cup 2017/18 F-06

    • Heldag

      Storvretacupen P-05

    • 00:00

      Storvretacupen 2018 F-05


      19:00
    • 08:00

      Huddinge Ik f05 vit (hemma) F-05


      09:00
    • 09:00

      Träning F-09/10


      10:00
    • 10:30

      Sköndals IK (hemma) F-05


      11:30
    • 11:00

      Träning P-06


      12:00
    • 11:00

      Grimsta AIK (C) (borta) P-06


      13:00
    • 12:30

      Träning P-04


      14:00
    • 14:00

      Träning P-03


      15:00
    • 14:10

      Huddinge IK F05 röd (hemma) F-05


      15:10
  • 7Sön
    • 09:00

      Träning P-09


      10:00
    • 09:00

      Silverdals IF (hemma) P-05


      10:00
    • 10:00

      Järfälla IBK F06-07 (hemma) F-08


      11:00
    • 10:00

      Träningsmatch Bele vs Spånga hockey P-08


      11:30
    • 11:00

      Vallentuna IBK (B) (hemma) P-07


      12:00
    • 12:00

      Danderyds SK IBF (hemma) P-06


      14:00
    • 13:00

      Bro IK F06-08 (borta) F-07


      14:00
    • 13:00

      Vendelsö IK (A) (hemma) P-04


      14:00
    • 13:30

      Knatteligan F-09/10


      16:15
    • 14:00

      IBK Runsten (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:15

      Tyresö Trollbäcken IBK (hemma) P-03


      16:15
    • 14:30

      Bro IK (borta) Herr Veteran


      16:30
    • 15:30

      Hässelby SK IBK (B) (hemma) Damjuniorer


      17:30
    • 17:00

      Värtans IK (hemma) B-lag Herrar


      19:00
    • 17:15

      Sköndals IK (hemma) F-06


      18:15
  • 8Mån
    v.2
  • 9Tis
  • 10Ons
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 16:45

      Träning P-04


      18:15
    • 16:45

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:15
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:00
    • 19:30

      Hässelby SK IBK (A) (borta) P-04


      21:30
    • 19:30

      Stenhagens KK (borta) Herrjuniorer


      21:30
  • 13Lör
    • 09:00

      Hässelby SK IBK (borta) F-05


      11:00
    • 09:00

      Knatteligan Värmdö Lag 1 P-10


      12:00
    • 09:00

      Träning F-09/10


      10:00
    • 09:30

      Salems IF (borta) F-06


      10:30
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 11:00

      Träning P-06


      12:00
    • 11:15

      Rotebro IS IBK (A) (borta) P-06


      13:15
    • 11:15

      FBI Tullinge (borta) F-01


      13:15
      Tullingehallen
      Serie: RÖD Svår
      Samlingsinfo: Katrinebergsvägen 71, 146 48 Tullinge
      Samlingstid: 10:15
      Anteckning: Ta med båda matchtröjorna!
      Resultat och referat
    • 12:00

      Träning P-11


      13:00
    • 13:00

      Åkersberga IBF (A) (borta) P-04


      15:00
    • 13:45

      Träning P-04


      15:00
    • 14:00

      Träning P-03


      15:00
    • 14:15

      Täby FC (A) (borta) Herrjuniorer


      16:15
    • 14:30

      Knatteligan Värmdö Lag 2 P-10


      17:30
    • 15:00

      Knatteligan Värmdö Lag 3 P-10


      18:00
    • 15:30

      Sargvakt F-05


      17:30
    • 16:00

      Nacka Wallenstam IBK (B) (borta) P-07


      18:00
    • 16:15

      IKSU Ungdom (hemma) A-lag Damer


      18:15
  • 14Sön
    • 08:00

      Cafétjänst P-08


      20:00
    • 09:00

      Träning P-09


      10:00
    • 09:15

      Silverdals IF F07-09 (borta) F-08


      10:15
    • 10:00

      Träning P-08


      12:00
    • 10:00

      Täby FC F06 Skarpäng (hemma) F-07


      11:00
    • 11:00

      Väsby IBK (hemma) F-05


      13:00
    • 11:00

      Bromma KFUK-KFUM (borta) P-05


      12:00
    • 11:00

      Väsby IBK (hemma) F-03/04


      13:00
    • 12:15

      MS mot Huddinge IK F-01


      14:15
    • 12:15

      Huddinge IK (hemma) F-03/04


      14:15
    • 12:15

      Stäkets IF (borta) B-lag Herrar


      14:15
    • 12:45

      Täby FC (B) (borta) P-03


      14:45
    • 12:45

      Matchhjälp Bele P03 mot Täby P-04


      14:00
    • 13:30

      Rotebro IS IBK (hemma) P-03


      15:00
    • 14:00

      IBF Dalen (hemma) A-lag Damer


      16:00
    • 14:00

      Bele Barkarby-dagen Styrelsen


      19:00
    • 14:00

      Bele Barkarby-dagen Bele Barkarby IF


      19:00
    • 14:00

      Beledagen P-07


      19:00
    • 14:00

      Sargvakter F-06


      16:00
    • 14:15

      Grimsta AIK (borta) P-01/02


      16:15
    • 14:45

      IBF Offensiv Lidingö (hemma) P-01/02


      16:45
    • 15:30

      DJ1 mot Nacka F-01


      17:30
    • 15:30

      Nacka Wallenstam IBK (A) (borta) Damjuniorer


      17:30
    • 16:00

      Åkersberga IBF (C) (borta) P-08


      18:00
    • 17:00

      Sargvakter P-06


      19:00
    • 17:00

      Rasbo IK (hemma) A-lag Herrar


      19:00
    • 17:30

      Centralvägens IBK (hemma) Herr Veteran


      19:30
    • 19:00

      Täby FC (B) (hemma) F-03/04


      21:00
    • 19:00

      Nacka Wallenstam IBK (borta) Damjuniorer


      21:00
    • 19:00

      Täby FC (C) (borta) Herrjuniorer


      21:00
    • 19:00

      JAS-C mot Nacka F-01


      21:00
  • 15Mån
    v.3
  • 16Tis
  • 17Ons
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      DM Final för DJ (Supporterbuss) F-07


      20:30
    • 17:30

      Intresseanmälan: Beles Damjuniorer (DJ) final i DM P-07


      20:30
    • 17:30

      Supporterresa till DJ DM Final Bele Barkarby IF


      20:40
    • 17:30

      Supporter Buss F-06


      20:30
    • 17:30

      DJ final supporterbuss F-08


      20:30
    • 17:30

      Spelarbuss till DJ-DM F-01


      20:30
    • 18:15

      Träning P-03


      19:30
    • 18:30

      Nacka Wallenstam IBK (hemma) Damjuniorer


      20:30
    • 18:30

      DJ-DM mot Nacka F-01


      20:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 19:30

      Träning P-01/02


      20:45
    • 20:00

      Träning F-03/04


      21:30
    • 20:30

      Träning Herrjuniorer


      22:00
  • 18Tor
  • 19Fre
    • 16:45

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:15
    • 18:15

      Träning P-04


      19:30
    • 18:30

      Sigtuna IF IBK (borta) P-03


      20:30
  • 20Lör
    • 09:00

      Hässelby SK IBK (borta) F-05


      11:00
    • 09:00

      Hässelby SK (borta) F-03/04


      11:00
    • 09:00

      Träning F-09/10


      10:00
    • 09:15

      Knatteligan Åkersberga P-10


      15:00
    • 09:15

      Bele Barkarby p02 (hemma) P-01/02


      10:30
    • 10:00

      MS mot Tullinge F-01


      12:00
    • 10:00

      FBI Tullinge (borta) F-03/04


      12:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 10:15

      Knatteligan Åkersberga Lag 1 P-10


      13:15
    • 10:15

      Träning P-10


      13:15
    • 10:30

      Träning P-06


      12:00
    • 11:00

      Sundbybergs IK F06-07 (borta) F-07


      12:00
    • 11:20

      Åkersberga IBF (borta) P-01/02


      13:20
    • 11:30

      Erikslunds KF (borta) P-04


      12:30
    • 12:00

      Träning P-11


      13:00
    • 13:00

      Träning P-04


      14:00
    • 14:00

      Träning P-03


      15:00
    • 14:00

      Ekerö IK (hemma) P-01/02


      16:00
    • 15:30

      Träning P-07


      17:00
    • 16:00

      Sundsvalls IBF (borta) A-lag Damer


      18:00
    • 18:45

      DJ1 mot Huddinge IK F-01


      20:45
    • 18:45

      Huddinge IK (A) (hemma) Damjuniorer


      20:45
  • 21Sön
    • 08:00

      Fiket Björkeby P-04


      19:30
    • 09:00

      Ängby IF (A) (hemma) P-05


      10:00
    • 09:00

      Träning P-09


      10:00
    • 10:00

      Träning P-08


      11:00
    • 10:00

      OBS! Ny kallelse - Seriematch Bele - Stäkets IF P-08


      12:00
    • 11:00

      Täby FC F08 Östra (hemma) F-08


      12:00
    • 11:30

      Västerorts IBK (borta) Herr Veteran


      13:30
    • 12:00

      IK Frej Täby IBK (hemma) P-06


      14:00
    • 12:15

      Karlbergs BK (hemma) B-lag Herrar


      14:15
    • 13:00

      Hässelby SK IBK (B) (hemma) P-06


      15:00
    • 13:00

      Klockarbergets BK (borta) A-lag Damer


      15:00
    • 13:45

      Åkersberga IBF (B) (hemma) Herrjuniorer


      15:45
    • 14:00

      Åkersberga IBF (A) (hemma) F-05


      16:00
    • 15:00

      Jakobsbergs IBF (hemma) P-04


      16:00
    • 15:45

      Sollentuna IBF (borta) Damjuniorer


      17:45
    • 15:45

      D2 mot Sollentuna F-01


      17:45
    • 16:00

      Åkersberga IBF F07 (borta) F-07


      17:00
    • 16:00

      Åkersberga IBF F07 (borta) F-08


      17:00
    • 17:00

      Åkersberga IBF (borta) A-lag Herrar


      19:00
    • 17:45

      Salems IF (A) (hemma) Herrjuniorer


      19:45
    • 19:15

      Värmdö IF (borta) P-03


      21:15
  • 22Mån
    v.4
  • 23Tis
  • 24Ons
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 16:45

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:15
    • 18:00

      Träning P-03


      19:00
    • 18:15

      Träning P-04


      19:30
    • 19:45

      Täby FC (borta) Damjuniorer


      21:45
  • 27Lör
    • 08:00

      Träning P-10


      09:00
    • 09:00

      Träning F-09/10


      10:00
    • 09:00

      Kungsängens IF (A) (borta) P-06


      11:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 12:00

      Träning P-11


      13:00
    • 13:00

      Träning P-04


      14:00
    • 13:45

      IK Frej Täby IBK (A) (borta) Herrjuniorer


      15:45
    • 14:00

      Björklinge BK (hemma) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:00

      Träning P-03


      15:00
    • 14:00

      Grimsta AIK F07-08 (hemma) F-08


      15:00
    • 14:00

      Grimsta AIK F07-08 (hemma) F-07


      15:00
    • 15:15

      Ekerö IK (A) (borta) P-06


      17:15
    • 15:30

      Träning P-07


      17:00
    • 16:00

      Lokomotiv Stockholm IK (borta) B-lag Herrar


      18:00
    • 17:00

      Värmdö IF (hemma) F-03/04


      19:00
    • 18:15

      Rotebro IS IBK (hemma) F-01


      20:15
    • 19:30

      Hässelby SK IBK (hemma) P-01/02


      21:30
  • 28Sön
    • 08:00

      Cafétjänst F-08


      19:30
    • 09:00

      Silverdals IF (B) (borta) P-08


      11:00
    • 09:00

      Ängby IF (A) (hemma) P-07


      11:00
    • 09:00

      Träning P-09


      10:00
    • 10:00

      Träning P-08


      11:00
    • 10:00

      Åkersberga IBF F07 (hemma) F-07


      11:00
    • 11:00

      Västerhaninge IBK (hemma) F-06


      12:00
    • 12:00

      Cafétjänst P-08


      19:30
    • 12:00

      Täby FC (A) (hemma) P-04


      14:00
    • 13:00

      Sargvakt Damlagsmatch F-07


      16:00
    • 13:15

      Rotebro IS IBK (hemma) F-03/04


      15:00
    • 14:00

      Tyresö Trollbäcken IBK (hemma) A-lag Damer


      16:00
    • 14:00

      Täby FC (C) (borta) P-05


      16:00
    • 14:30

      Täby FC (B) (hemma) F-03/04


      16:30
    • 15:00

      Knatteligan F-09/10


      18:40
    • 15:15

      Åkersberga IBF (B) (borta) F-05


      17:15
    • 15:45

      Vaxholms IBF (hemma) P-01/02


      17:45
    • 17:00

      Sundbybergs IK (A) (hemma) Damjuniorer


      19:00
    • 18:30

      Täby FC (B) (hemma) Herr Veteran


      20:30
    • 19:30

      Högdalens AIS (A) (borta) P-01/02


      21:30
    • 20:30

      Åkersberga IBF (A) (borta) Herrjuniorer


      22:30
  • 29Mån
    v.5
  • 30Tis
  • 31Ons