Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bele Barkarby IF

Följ

Bele Barkarby IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Bele Barkarby IF
Välj lag

December 2017

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.48
    • Heldag

      DJSM (18år) Regionsslutspel A-lag Damer

    • 16:45

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:15
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:00
    • 18:15

      Träning P-04


      19:30
    • 18:30

      Danderyds SK IBF (borta) Herrjuniorer


      20:30
    • 19:15

      Huddinge IBS (borta) P-03


      20:15
  • 2Lör
  • 3Sön
    • Heldag

      DJSM (18år) Regionsslutspel A-lag Damer

    • 07:30

      Bemanning Caféet Björkeby F-06


      20:00
    • 08:00

      Hässelby SK IBK (C) (hemma) P-07


      10:00
    • 09:00

      Träning P-09


      10:00
    • 09:00

      Järfälla IBK (borta) F-03/04


      11:00
    • 09:00

      Järfälla IBK (borta) F-05


      11:00
    • 09:00

      Sigtuna IF IBK (hemma) P-05


      11:00
    • 10:00

      Träning P-08


      11:00
    • 10:00

      Täby FC (B) (borta) P-06


      12:00
    • 10:00

      Vendelsö IK (hemma) F-06


      11:00
    • 11:00

      Täby FC (A) (hemma) F-05


      13:00
    • 12:30

      Järfälla IBK (A) (borta) Herrjuniorer


      14:30
    • 13:00

      Täby FC F07 Gribby (borta) F-07


      14:00
    • 13:00

      Täby FC F07 Gribby (borta) F-08


      14:00
    • 13:15

      IK Frej TäbyIBK (hemma) P-04


      14:15
    • 14:30

      Huddinge IK (hemma) F-03/04


      16:00
    • 15:00

      DJ18SM, Regionslutspel, slutspel Damjuniorer


      21:45
    • 15:45

      Vallentuna IBK (hemma) P-03


      17:15
    • 16:30

      Hammarby IF IBF (A) (borta) F-03/04


      18:30
    • 16:30

      MS mot Hammarby F-01


      18:30
    • 17:00

      Rotebro IS IBK (hemma) Herrjunior B


      19:00
    • 18:15

      Sigtuna IF IBK (hemma) F-01


      20:15
    • 18:30

      Enebybergs IF (borta) Herr Veteran


      20:30
  • 4Mån
    v.49
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 17:00

      Träning P-05


      18:15
    • 18:00

      Träning P-03


      19:00
    • 18:15

      Träning P-04


      19:30
    • 19:30

      Hammarby IF (A) (borta) F-03/04


      21:00
    • 20:00

      Åkersberga IBF (borta) Damjuniorer


      22:00
    • 20:00

      JAS-C mot Åkersberga F-01


      22:00
  • 9Lör
    • 08:00

      Träning & Föräldramatch P-10


      09:00
    • 09:00

      Träning F-09/10


      10:00
    • 09:00

      Människan 1 Röd - Ledarutbildning Ledare


      16:30
    • 09:00

      Människan 1 Blå - Ledarutbildning Ledare


      16:30
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 10:00

      Innebandyskolan F-03/04


      11:00
    • 10:00

      Träning Innebandyskolan


      11:00
    • 10:30

      Leda P06 träningen P-04


      12:00
    • 11:00

      Täby FC (D) (borta) P-05


      13:00
    • 11:00

      Träning P-06


      12:00
    • 11:15

      Rosersbergs IK (A) (borta) P-06


      13:15
    • 11:45

      Innebandyskolan (P11) P-04


      13:00
    • 12:00

      Träning Innebandyskolan


      13:00
    • 12:00

      Träning P-11


      13:00
    • 12:30

      DJ1 mot Vendelsö F-01


      14:30
    • 12:30

      Vendelsö IK (A) (borta) Damjuniorer


      14:30
    • 13:00

      Träning P-04


      14:00
    • 13:15

      Huddinge IK (A) (borta) F-06


      14:15
    • 13:30

      Farsta IBK (borta) P-03


      15:30
    • 14:00

      Täby FC (C) (borta) F-05


      16:00
    • 14:40

      Vendelsö IK (borta) Herrjunior B


      16:40
    • 15:30

      Träning P-07


      16:45
    • 16:30

      Täby FC (B) (borta) F-01


      18:30
    • 17:15

      Westermalms IBK (hemma) B-lag Herrar


      19:15
    • 17:45

      FBI Tullinge (borta) F-03/04


      19:00
    • 18:45

      Sigtuna IF IBK (hemma) Herr Veteran


      20:45
  • 10Sön
    • 09:00

      Täby FC (borta) P-04


      10:00
    • 09:00

      Träning P-09


      10:00
    • 10:00

      Täby FC (G) (borta) P-08


      12:00
    • 10:00

      IBF Offensiv Lidingö (B) (hemma) P-06


      12:00
    • 11:00

      Åkersberga IBF (hemma) F-05


      13:00
    • 11:00

      Åkersberga IBF (hemma) F-03/04


      13:00
    • 12:30

      Älvsjö AIK IBF (hemma) Herrjunior B


      14:30
    • 12:30

      AIK IBF (A) (borta) Herrjuniorer


      14:30
    • 14:00

      Jakobsbergs IBF F06 (borta) F-07


      15:00
    • 14:45

      MS mot Älvsjö F-01


      16:45
    • 14:45

      Älvsjö AIK IBF (hemma) F-03/04


      16:45
    • 15:00

      Åkersberga IBF (B) (borta) Damjuniorer


      17:00
    • 16:30

      Åkersberga IBF (borta) P-03


      18:30
    • 17:30

      Farsta IBK (A) (hemma) Herrjuniorer


      19:30
  • 11Mån
    v.50
  • 12Tis
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 16:45

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:15
    • 18:00

      Träning P-03


      19:00
    • 18:15

      Träning P-04


      19:30
    • 19:45

      Järfälla IBK (hemma) Herrjuniorer


      21:45
  • 16Lör
    • 08:50

      Knatteligan Rotebro P10 Svart P-10


      10:40
    • 08:50

      Knatteligan Rotebro P10 Vit P-10


      10:40
    • 09:00

      Knatteligan P-09


      13:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 10:00

      Träning Innebandyskolan


      11:00
    • 10:00

      Innebandyskolan F-03/04


      11:00
    • 10:30

      Träning P-06


      12:00
    • 11:15

      Åkersberga IBF (A) (borta) P-04


      14:30
    • 11:45

      Innebandyskolan (P11) P-04


      13:00
    • 12:00

      Träning Innebandyskolan


      13:00
    • 12:00

      Träning P-11


      13:00
    • 13:00

      Knatteligan F-09/10


      15:00
    • 13:00

      Träning P-04


      14:00
    • 13:30

      Täby FC F07 Västra (borta) F-08


      15:00
    • 14:00

      Täby FC F07 Västra (borta) F-07


      15:00
    • 14:05

      Sigtuna IF IBK (hemma) P-03


      16:00
    • 15:30

      Träning P-07


      16:45
    • 16:00

      Hammarby IF IBF (borta) A-lag Damer


      18:00
    • 16:00

      IK Frej TäbyIBK (hemma) F-05


      18:00
    • 17:00

      Rotebro IS IBK (A) (hemma) Herrjuniorer


      19:00
    • 18:45

      DJ1 mot Älvsjö F-01


      20:45
  • 17Sön
    • 09:00

      Täby FC (F) (hemma) P-08


      11:00
    • 09:00

      Träning P-09


      10:00
    • 10:00

      Ekerö IK (B) (hemma) P-07


      12:00
    • 11:00

      Grimsta AIK (A) (hemma) P-06


      13:00
    • 11:30

      Täby FC (borta) F-01


      13:30
    • 12:00

      Värmdö IF (hemma) F-03/04


      14:00
    • 12:00

      Täby FC F06 Näsbypark (hemma) F-07


      13:00
    • 12:15

      Sigtuna IF IBK (borta) F-05


      14:15
    • 12:15

      Sigtuna IF Innebandy (borta) F-03/04


      14:00
    • 12:45

      Täby FC (borta) Herrjunior B


      14:45
    • 13:00

      Duvbo IK (A) (borta) Damjuniorer


      15:00
    • 13:00

      Ingarö IF (A) (hemma) F-06


      14:00
    • 13:00

      Julavslutning F-07


      14:30
    • 13:45

      Nyboda IBK (borta) Herr Veteran


      15:45
    • 14:00

      Sargvakt P-05


      17:00
    • 14:00

      Sandvikens AIK (hemma) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:00

      IBF Offensiv Lidingö F07-08 (hemma) F-08


      15:00
    • 14:30

      IK Frej Täby IBK (borta) Herrjunior B


      16:30
    • 15:00

      Vaxholms IBF (hemma) P-04


      16:15
    • 16:15

      FBI Tullinge (A) (hemma) F-03/04


      18:15
    • 17:30

      Täby FC (hemma) P-03


      19:30
    • 18:45

      Arlanda IBK (hemma) Herrjunior B


      20:45
    • 20:00

      Kälvesta FBC (hemma) B-lag Herrar


      22:00
  • 18Mån
    v.51
    • 16:45

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Julavslutning med föräldramatch F-08


      18:30
    • 18:15

      Träning F-06


      19:45
    • 18:15

      MS-träning med F03 F-01


      19:30
    • 18:15

      Träning F-03/04


      19:30
    • 19:15

      Träning Herrjuniorer


      20:45
    • 19:30

      Huddinge IBS (B) (borta) F-01


      21:30
    • 19:30

      Träning Damjuniorer


      20:45
    • 20:00

      Träning P-03


      21:30
    • 20:45

      Träning A-lag Damer


      22:00
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 16:40

      Träning F-06


      18:15
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 18:15

      Träning P-03


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 20:00

      Träning F-03/04


      21:30
    • 20:00

      Dj DM mot Djurgården F-01


      22:00
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 18:15

      Träning P-04


      19:30
  • 23Lör
    • 15:30

      Träning P-07


      16:45
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.52
  • 26Tis
  • 27Ons
    • Heldag

      Storvretacupen Damjuniorer

    • 08:00

      Storvretacupen Herrjuniorer


      00:00
    • 10:50

      FBC Uppsala F01 (hemma) F-01


      11:50
    • 17:30

      Strömsbro IF Akademi DJ-17 (hemma) F-01


      18:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:15

      Träning P-03


      19:30
    • 20:00

      Träning F-03/04


      21:30
  • 28Tor
    • Heldag

      Storvretacupen Damjuniorer

    • Heldag

      Storvretacupen Herrjuniorer

    • 07:00

      Slutlig kallelse Maxi cup 17 Herrjunior B


      00:00
    • 08:50

      Trosa Edanö IBK (borta) F-01


      09:50
    • 12:10

      IBF Falun U (hemma) Herrjunior B


      13:10
    • 14:40

      IBK Härnosand p02 (borta) Herrjunior B


      15:40
    • 15:30

      Strömsbro IF (borta) Herrjunior B


      16:30
    • 15:35

      Rönnby Västerås IBK F01 (hemma) F-01


      16:35
    • 17:00

      Träning P-05


      18:15
    • 17:30

      Träning F-05


      19:30
    • 21:00

      Per-Ols IBF F01/03 (borta) F-01


      22:00
  • 29Fre
  • 30Lör
  • 31Sön