Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bele Barkarby IF

Följ

Bele Barkarby IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
Bele Barkarby IF
Välj lag

November 2017

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.44
  • 2Tor
  • 3Fre
    • Heldag

      Scorpions Cup F-06

    • Heldag

      Scorpions cup Herrjuniorer

    • Heldag

      Scorpions cup P-01/02

    • 08:00

      Scorpions Cup - Sekretariat A-lag Herrar


      00:00
    • 08:00

      Scorpions Cup - Sekretariat A-lag Damer


      00:00
    • 15:00

      Scorpions Cup 2017 F-07


      00:00
    • 15:00

      Scorpions Cup Damjuniorer


      22:00
    • 15:40

      IS Saga (hemma) P-05


      17:00
    • 16:00

      Värmdö IF P03 (borta) P-03


      17:00
    • 16:00

      Scorpions cup P-03


      00:00
    • 16:00

      Scorpions Cup F-03/04


      00:00
    • 16:00

      Huddinge IK Innebandy (hemma) F-03/04


      17:00
    • 16:00

      IK Sirius P02 (hemma) P-01/02


      16:40
    • 18:20

      Ingarö IF (borta) P-05


      19:30
    • 18:40

      IBK Hallsta (hemma) P-01/02


      19:20
    • 18:45

      Björklinge BK P03 (hemma) P-03


      19:45
    • 19:25

      Rönnby IBK Ungdom (borta) F-03/04


      20:20
    • 21:00

      Grimsta AIK (hemma) P-05


      22:00
  • 4Lör
    • Heldag

      Scorpions Cup F-06

    • Heldag

      Scorpions Cup - Sekretariat A-lag Herrar

    • Heldag

      Scorpions Cup - Sekretariat A-lag Damer

    • Heldag

      Scorpions Cup 2017 F-07

    • 00:00

      Scorpions cup P-03


      20:00
    • Heldag

      Scorpions Cup F-03/04

    • Heldag

      Scorpions cup Herrjuniorer

    • 07:00

      Scorpions cup 17 F-05


      00:00
    • 07:30

      Scorpions Cup 2017 F-08


      17:00
    • 07:30

      Scorpions Cup, bemanning F-01


      15:00
    • 08:00

      Västerås IBS Ungdom (hemma) P-05


      09:00
    • 08:00

      Farsta IBK (borta) P-04


      08:45
    • 08:00

      Sirius Innebandy FBC P03 (borta) P-03


      09:00
    • 10:00

      Vallentuna IBK (borta) Damjuniorer


      12:00
    • 10:40

      Nykvarns IF F03 (borta) F-03/04


      11:40
    • 11:20

      Stenhagens KK (hemma) P-01/02


      12:00
    • 12:05

      Vallentuna IBK (hemma) P-04


      12:50
    • 14:55

      Hässelby SK IBK HAWKS (borta) F-06


      15:55
    • 15:00

      Funktionärspass F-05


      23:00
    • 15:30

      FBC Uppsala (borta) F-05


      17:40
    • 16:05

      Södra Trögds IK (borta) P-04


      16:50
    • 17:45

      FBI Tullinge (hemma) F-06


      18:45
    • 19:30

      Lindås Waves (borta) F-05


      21:40
  • 5Sön
    • Heldag

      Scorpions Cup F-06

    • 00:00

      Scorpions Cup - Sekretariat A-lag Herrar


      20:00
    • 00:00

      Scorpions Cup - Sekretariat A-lag Damer


      20:00
    • 00:00

      Scorpions Cup 2017 F-07


      20:00
    • 00:00

      Scorpions Cup F-03/04


      20:00
    • 00:00

      Scorpions cup 17 F-05


      19:00
    • 07:00

      Funktionärspass F-05


      14:00
    • 07:00

      SC 2017 cafe/sek/värd FÖRMIDDAG F-07


      14:30
    • 07:00

      Funktionärspass Scorpionscup P-07


      20:30
    • 07:00

      Föräldratjänst Scorpions Cup P-08


      20:30
    • 07:00

      Scorpions Cup Damjuniorer


      13:30
    • 08:00

      Kungsängens IF (borta) P-08


      08:30
    • 08:00

      Scorpions Cup P-07


      19:00
    • 08:00

      Täby FC (hemma) F-05


      09:40
    • 08:00

      Bälinge IF Bälinge Svart (borta) F-06


      09:00
    • 08:35

      Vaksala SK F06 Gul (hemma) F-07


      09:35
    • 08:35

      Arlanda IBK (borta) P-06


      09:35
    • 09:45

      Vallentuna IBK 1 (hemma) P-06


      10:45
    • 09:45

      Täby FC Team Valla (hemma) P-08


      10:15
    • 10:20

      Vendelsö IK F06 (borta) F-07


      11:20
    • 10:55

      Töjnan IBK (hemma) P-06


      11:55
    • 11:35

      Huddinge IBS (borta) P-08


      12:05
    • 12:10

      Vallentuna IBK 2 (hemma) P-06


      13:10
    • 12:10

      Täby FC F06 Gribby (borta) F-07


      13:10
    • 13:15

      Kvarnbergsplans IBK (B) (borta) Herr Veteran


      15:15
    • 14:00

      SC 2017 cafe/sek/värd EFTERMIDDAG F-07


      20:30
    • 14:30

      Vallentuna IBK 1 (hemma) F-07


      15:30
    • 14:30

      Hässelby SK IBK (borta) P-06


      15:30
    • 14:30

      Vallentuna IBK svart (hemma) P-08


      15:00
    • 15:05

      Lillån IBK 2 (borta) P-06


      16:05
    • 16:30

      Rotebro IS IBK (hemma) Damjuniorer


      18:30
    • 16:55

      Lillån IBK 1 (hemma) P-06


      17:55
    • 18:30

      Hammarby IF IBF (B) (hemma) B-lag Herrar


      20:30
    • 18:40

      Skälby IBK (borta) P-06


      19:40
    • 19:00

      Ledarmöte P-01/02


      21:00
  • 6Mån
    v.45
  • 7Tis
  • 8Ons
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 16:45

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:15
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:00
    • 18:15

      Träning P-04


      19:30
    • 19:45

      JAS-C mot Uppsala F-01


      21:45
    • 19:45

      FBC Uppsala Ungdom (hemma) Damjuniorer


      21:45
  • 11Lör
    • 08:00

      Träning P-10


      09:00
    • 09:00

      Träning F-09/10


      10:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 10:00

      Träning Innebandyskolan


      11:00
    • 10:00

      Innebandyskolan F-03/04


      11:00
    • 10:30

      Träning P-06


      12:00
    • 11:45

      Innebandyskolan (P11) P-04


      13:00
    • 12:00

      Träning Innebandyskolan


      13:00
    • 12:00

      Träning P-11


      13:00
    • 12:15

      Täby FC (A) (borta) F-05


      14:15
    • 12:15

      Täby FC (borta) F-03/04


      14:00
    • 12:30

      Tungelsta IF (borta) F-06


      13:30
    • 13:00

      Träning P-04


      14:00
    • 14:00

      Träning P-03


      15:00
    • 14:15

      Huddinge IK (B) (borta) F-05


      16:15
    • 15:15

      Huddinge IK (borta) F-01


      17:15
    • 16:00

      Träning P-07


      17:00
    • 17:30

      Älvsjö AIK (hemma) F-03/04


      18:30
    • 18:45

      DJ1 mot Täby F-01


      20:45
    • 18:45

      Täby FC (A) (hemma) Damjuniorer


      20:45
  • 12Sön
    • 09:00

      Täby FC (H) (hemma) P-05


      11:00
    • 09:00

      Träning P-09


      10:00
    • 09:30

      Rotebro (borta) F-09/10


      12:00
    • 10:00

      Ängby IF F08 (hemma) F-08


      11:00
    • 11:00

      Täby FC (I) (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      Töjnan IBK (B) (hemma) P-06


      13:00
    • 12:00

      Täby FC F05 Norra (hemma) F-07


      13:00
    • 13:00

      Värmdö IF (B) (hemma) F-03/04


      15:00
    • 13:00

      Grimsta AIK (borta) P-04


      14:00
    • 14:15

      Vaxholms IBF (hemma) P-03


      16:00
    • 14:30

      Huddinge IK (A) (borta) Damjuniorer


      16:30
    • 14:30

      DJ1 mot Huddinge F-01


      16:30
    • 14:30

      Bro IK (borta) P-07


      16:30
    • 14:45

      Töjnan IBK (borta) P-04


      15:45
    • 15:30

      Järfälla IBK (hemma) P-01/02


      17:30
    • 16:00

      IBF Falun (borta) A-lag Damer


      18:00
    • 16:00

      Knatteligan Sjöstadshallen Lag 1 P-10


      17:30
    • 16:00

      Knatteligan Sjöstadshallen Lag 2 P-10


      17:30
    • 16:15

      Danderyds SK IBF / Enebybergs IF (borta) P-01/02


      18:15
    • 16:30

      Hässelby SK (hemma) F-03/04


      18:00
    • 16:30

      Hässelby SK IBK (hemma) F-05


      18:30
    • 17:00

      Sargvakter P-05


      20:00
    • 17:00

      Bele Barkarby IF Herr - Järfälla Spiders P-06


      19:00
    • 17:00

      Järfälla IBK (hemma) A-lag Herrar


      19:00
    • 17:00

      Älvsjö AIK IBF (A) (hemma) Herrjuniorer


      19:00
    • 18:30

      Vallentuna IBK (hemma) F-01


      20:30
    • 18:30

      Hässelby SK IBK (hemma) Herr Veteran


      20:30
    • 20:15

      Vällingby BK (borta) B-lag Herrar


      22:15
  • 13Mån
    v.46
  • 14Tis
  • 15Ons
    • 16:40

      Träning F-06


      18:15
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
      Fjällenskolan Viksjö
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Hässelby SK IBK (hemma) P-03


      20:30
    • 19:30

      Träning P-01/02


      20:45
    • 20:00

      Träning F-03/04


      21:30
    • 20:45

      Träning Herrjuniorer


      22:00
  • 16Tor
  • 17Fre
    • 16:45

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:15
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:00
    • 18:15

      Träning P-04


      19:30
    • 20:00

      Åkersberga IBF (borta) Herrjuniorer


      22:00
  • 18Lör
    • 08:00

      Träning P-10


      09:00
    • 09:00

      Träning F-09/10


      10:00
    • 09:30

      Rotebro IS IBK (borta) P-01/02


      11:30
    • 10:00

      Träning Innebandyskolan


      11:00
    • 10:00

      Innebandyskolan F-03/04


      11:00
    • 10:00

      IK Frej Täby F07-08 (borta) F-08


      11:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 10:30

      Träning P-06


      12:00
    • 11:00

      Ängby IF F06-07 (borta) F-07


      12:00
    • 11:45

      Innebandyskolan (P11) P-04


      13:00
    • 12:00

      Träning Innebandyskolan


      13:00
    • 12:00

      Träning P-11


      13:00
    • 13:00

      Träning P-04


      14:00
    • 14:00

      Träning P-03


      15:00
    • 16:00

      Träning P-07


      17:00
    • 16:15

      Sargvakter P-06


      18:15
    • 16:15

      Rosersbergs IK (hemma) A-lag Herrar


      18:15
    • 17:15

      Ekerö IK (B) (hemma) B-lag Herrar


      19:15
  • 19Sön
    • 08:00

      Bemanning Björkebyfiket P-06


      20:00
    • 09:00

      Kungsängens IF (B) (borta) P-06


      11:00
    • 09:00

      IBF Offensiv Lidingö (A) (hemma) P-07


      11:00
    • 09:00

      Träning P-09


      10:00
    • 09:05

      Föräldramöte P-09


      09:50
    • 10:00

      Träningsmatch Scorpions vs Spiders P-08


      12:00
    • 10:00

      Värmdö IF (B) (hemma) F-06


      11:00
    • 10:15

      Järfälla IBK (borta) P-03


      12:15
    • 10:30

      Älvsjö AIK IBF (borta) P-01/02


      12:30
    • 10:30

      Tyresö Trollbäcken IBK (A) (borta) Herrjuniorer


      12:30
    • 11:00

      Värmdö IF (A) (hemma) F-05


      13:00
    • 11:00

      Täby FC (A) (borta) P-06


      13:00
    • 12:00

      Vallentuna IBK (hemma) F-05


      14:00
    • 12:00

      Vallentuna IBK (hemma) F-03/04


      14:00
    • 13:15

      IK Frej TäbyIBK (hemma) P-04


      14:15
    • 13:15

      Sargvakt F-05


      17:00
    • 14:00

      Älvsjö AIK IBF (hemma) A-lag Damer


      16:00
    • 14:30

      Täby FC (D) (hemma) P-04


      15:30
    • 15:45

      Kungsängens IF (hemma) P-01/02


      17:45
    • 16:00

      Rotebro IS IBK F07-08 (borta) F-07


      17:00
    • 16:00

      Rotebro IS IBK F07-08 (borta) F-08


      17:00
    • 16:30

      DJ1 mot Rotebro F-01


      18:30
    • 16:30

      Rotebro IS IBK (A) (borta) Damjuniorer


      18:30
    • 17:00

      MS mot Täby F-01


      19:00
    • 17:00

      Täby FC (B) (hemma) F-03/04


      19:00
    • 18:30

      Åkersberga IBF (B) (borta) F-01


      20:30
  • 20Mån
    v.47
  • 21Tis
  • 22Ons
  • 23Tor
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 08:00

      Träning P-10


      09:00
    • 09:00

      Träning F-09/10


      10:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 10:00

      Träning Innebandyskolan


      11:00
    • 10:00

      Innebandyskolan F-03/04


      11:00
    • 10:30

      Träning P-06


      12:00
    • 11:45

      Innebandyskolan (P11) P-04


      13:00
    • 12:00

      Träning Innebandyskolan


      13:00
    • 12:00

      Träning P-11


      13:00
    • 12:15

      Nynäshamns IBK (borta) F-06


      13:15
    • 13:00

      Täby FC (B) (borta) F-05


      15:00
    • 13:00

      Träning P-04


      14:00
    • 14:00

      Träning P-03


      15:00
    • 14:15

      Vallentuna IBK (borta) P-01/02


      16:15
    • 15:15

      FBI Tullinge (A) (borta) Herrjuniorer


      17:15
    • 16:00

      Träning P-07


      17:00
  • 26Sön
    • 08:00

      Cafepass F-05


      18:30
    • 09:00

      Träning P-09


      10:00
    • 09:00

      Duvbo IK F07-09 (hemma) F-08


      10:00
    • 10:00

      Hässelby SK IBK F06-07 (hemma) F-08


      11:00
    • 10:00

      Träning P-08


      11:00
    • 10:00

      Hässelby SK IBK F06-07 (hemma) F-07


      11:00
    • 12:00

      Täby FC (H) (hemma) P-08


      14:00
    • 12:00

      Sigtuna IF IBK (borta) P-04


      13:00
    • 13:00

      Åkersberga IBF (E) (borta) P-07


      15:00
    • 13:00

      Täby FC (C) (hemma) P-06


      15:00
    • 13:15

      Rotebro IS IBK (A) (borta) P-04


      14:15
    • 13:30

      Järfälla IBK (borta) P-05


      15:30
    • 14:00

      Sargvakter F-06


      16:00
    • 14:00

      Åkersberga IBF F06 (hemma) F-07


      15:00
    • 14:00

      Strömsbro IF (hemma) A-lag Damer


      16:00
    • 15:00

      Hammarby IF IBF (hemma) P-01/02


      17:00
    • 16:15

      Ekerö IK (A) (hemma) Herrjuniorer


      18:15
    • 16:45

      Jakobsbergs IBF (borta) P-03


      18:45
    • 17:45

      Vallentuna IBK (B) (hemma) F-03/04


      19:45
  • 27Mån
    v.48
  • 28Tis
  • 29Ons
  • 30Tor